horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Oodatavalt on aastal 2022 kasiinoturu pidev keskmine aastane kasvumäär (CAGR) tõusuteel

 Aruannete kohaselt kasvab üleilmne online hasartmängude turg aastaks 2030 umbes 172 miljardi USA dollarini. See tõus iseloomustab üldist aastast kasvumäära 11,6% ulatuses sama ajavahemiku jooksul. Seda kasvu võib seostada tõsiasjaga, et online hasartmängusektor on viimase kümne aasta jooksul olnud väidetavalt kõige kiiremini arenev tööstusharu maailmas. Iga päev registreerub erinevatel platvormidel mängimiseks miljoneid mängijaid. Seega on korraldajate loodud käive tohutu, juhtides kogu online hasartmängude turgu.

Jätkusuutliku CAGRi taustal olevad tegurid aastal 2022

Nutitelefonide levik

Mobiilhasartmängud on muutumas kõige populaarsemaks hasartmängumudeliks kogu maailmas. Vaatamata piirangutele mõnedes piirkondades väljaspool online hasartmänge, on mobiilhasartmängude turg aastal 2022 eeldatavalt kasvuteel. Hasartmängudega tegelevate ametkondade aruanded kinnitavad, et mobiilhasartmängud on levinud noorte mängijate hulgas.
Sellega seoses on paljud kasiinooperaatorid arendanud mobiilirakendusi ja mobiilisõbralikke veebisaite, et rahuldada kaasaskantavatel seadmetel mängijate vajadusi. Inimesed, kes naudivad online kasiinomängude mängimist, soovivad, et neil oleks mängudele juurdepääs ka mobiiliseadmetes. See kasutajapoolne nõue on samuti õhutanud mängude arendajaid arendama online kasiinomänge koos mobiilipõhise lähenemisega.
Lisaks on tööstusharu arendamisele kaasa aidanud ka mobiilsed maksemeetodid nagu mobiilimakse, Apple Pay jne. Need maksemeetodid vähendavad hoiustamise ja sularahaga seotud aega ning kannustavad inimesi rohkem tegema panuseid internetis.

Spordikihlveod

Täna on enamikus online kasiinodes olemas ka spordikihlvedude sektsioon. See meetod on nende sissetulekut muljetavaldavalt suurendanud. Näiteks väidavad selle sektori eksperdid, et aastaks 2028 kasvab spordikihlvedude sektor ligikaudu 139 miljardi USA dollarini. See tõus iseloomustab üldist aastast kasvumäära rohkem kui 10% ulatuses sama ajavaheliku jooksul. Live spordisündmused toimuvad iga päev, mis tähendab seda, et kihlavedajad saavad teha oma panuseid iga päev.
Igal jalgpalli MMi aastal on jalgpall spordiala, mille peale veetakse maailmas kõige rohkem kihla. Seetõttu on online kasiino operaatoritel spordikihlvedude vallas oma liikmete teenindamiseks palju turge. Teisest küljest ei sõltu kasiinod tänu ESpordi kasvule enam live-spordist, tehes selle kasvu veelgi tõenäolisemaks.
Teised kihlavedajate hulgas populaarsed spordialad on korvpall, tennis, Ameerika jalgpall ja hobuste võiduajamised. Kuna kõigil nendel spordialadel toimuvad sellel aastal olulised võistlused, on oodata kõigi aegade suurimaid spordikihlvedusid. Sponsorlepingud kasiinode ja spordiorganisatsioonide vahel suurendavad samuti kasiinode läbinähtavust kogu maailmas.

Turu segmentimine

Üleilmse hasartmänguturu võib jagada kolme kategooriasse: liigid, seadmed ja piirkonnad.
Liigid Online hasartmänguturg on jagatud viieks põhiliigiks: kasiinod, spordikihlveod, bingo, pokker ja muud. Uuringute kohaselt saab eeldatavalt aastal 2022 turuliidriks spordikihlvedude sektor. Kas online kasiino segment saavutab tõenäoliselt sellel aastal suurt edu.
Seadmed Seadmete sektsioon on jagatud lauaarvutiteks, mobiiliseadmeteks ja muudeks. Lauaarvutite sektsioonis tekib aastal 2021 märkimisväärset online hasartmängude aktiivsus, sest inimesed soovivad hiiglaslikumaid ekraane ja paremat nähtavust. Sellele vaatamata kasvab mobiilhasartmängude mängimine lähitulevikus oluliselt tänu nutitelefonide kiirele levikule.

Piirkondlikud väljavaated

Üleilmne hasartmänguturg on jagatud järgmisteks piikrondadeks:

  • Põhja-Ameerika
  • Euroopa
  • Aasia ja Vaikse ookeani piirkond
  • Lähis-Ida ja Aafrika
  • Ladina-Ameerika

Online hasartmängude aktiivsuse poolest on juhtivaks piirkonnaks Euroopa. Lisaks eeldavad eksperdid, et aastal 2022 tõuseb piirkonnas online hasartmängude aktiivsus muljetavaldavalt, saavutades liidripositsiooni peamiselt tänu piirkonna kasvavale spordisektorile ja online kasiinot puudutavatele leebematele eeskirjadele. Lisaks paiknevad paljud juhtivad online hasartmängude korraldajad just selles piirkonnas.
Teisest küljest oodatakse, et aastatel 2022 kuni 2030 on Aasia ja Vaikse ookeani piirkond tunnistajaks kiireimale kasvule. Eksperdid seostavad suurenevat kasvu nutitelefonide kiire levikuga Hiinas ja Indias. Samuti panustavad sellesse kiire linnastumine ja internetis registreerimise leviku suurenemine. Teised vaatlejad on seda seostanud ka üleminekuga üha suurenevale krüptovaluuta kasutuselevõtule online hasartmängudes, mis on avaldanud positiivset mõju Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna hasartmänguturule.

Viimased mõttearendused

Kasiinoturg on üks tulusamaid tööstusharusid maailmas. Ent seal valitseb tugev konkurents, nii et konkurentsivõime säilitamiseks peavad korraldajad pakkuma parimaid tooteid ja teenuseid. See mäng on mängijatele omamoodi õnnistus, sest nad saavad nautida tipptasemel teenindust. Kuna online hasartmängude kogukonnaga liitub üha rohkem mängijaid, on oodata, et aastal 2022 kasvab see tööstusharu enneolematu hooga.

 

 

0 kommentaari Lisa kommentaar