horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Ootamatu kohtumine

Kõik, millest esimese soojaga räägitakse, ei pruugi olla tõde – sest kes ei tahaks olla veidike ilusam ja parem kui ­tegelikult...

Malle seisis lilleleti ääres ja valis roose. Samal momendil viskas tema poole pilgu mees, kes kõrvalletist sigarette ostis.“Malle,“ pöördus ta kõhklevalt naise poole. Malle keeras end ümber ja tema imestunud näole kerkis naeratus: “Andres! Mul on nii hea meel sind näha, taevake, kui palju aastaid....”
“Ja kuida sul läheb, ilmselt hästi, näed nii paganama hea välja, “ päris Andres.
“Muidugi, sest mu mees...,” naeratas Malle.

Elu nagu lillekesel
“Mida imet,” katkestas Mallet Andres,“ jälle mehel, alles sa paar aastat tagasi Reinust lahutasid," ja mees seletas imestavale naisele, kust tema lahutuse kohta teab. Nimelt oli ta kohanud Reinu just vahetult pärast seda, kui paar vara jagas.
“Selge, selge. Mind kosis endale üks ärimees. Ta jumaldab mind. Mul elu nagu lillekesel. Tööl enam ei pea käima. Võin ainult ise enda eest hoolitseda. Aga tead ju mind. Mulle see kodusistumine lihtsalt ei sobi. Ma lausa pean huvitavate inimestega suhtlema ja üldse, kas sa kujutad mind ette kitlis ringi kõndiva kodukanakesena,” vadistas Malle ise vidukil silmi piiludes, kas tema ilmutus ikka efektselt mõjub.
“Nojaa, aga mis sa selle päratu hulga vaba ajaga peale hakkad,” päris Andres.
“Jumal, mul on nii palju tegemist, nagu pensionäril, kel pole kunagi aega. Esiteks käin ma klubis trennis, siis nagu naised ikka, ilusalongis ja muidugi firmapoed tõmbavad mind ka kohutavalt. Seal kulub nii palju aega,” oigas Malleke.
“Oled siis ametilt šoppaja või nii,” sai Andres sõna sekka poetada.
“Oh jäta, ma ju kohutavalt armastan reisida. Varem polnud selleks lihtsalt võimalust, aga nüüd me teeme mehega isegi nädalalalõpureise ´ Euroopasse. Vaat´ nii elan mina.”
“Aga sinu tütar, kus tema siis on?” päris Andres.
“Kus, meiega loomulikult. Minu mehele Kristina väga meeldib, nagu oma kohe. Ta kingib talle igasuguseid asju, viib igale poole, “ lobises Malle koketse naeratusega klanitud näol. “Aga mis minust, räägi parem endast,” jätkas Malle ja lasi uuriva pilgu üle Andrese käia.
“Ah, mis mina, rügan,” vastas Andres ja surus sigaretipaki dresside taskusse.
“Olgu, tore oli näha, ma pean lippama. Mu õeke autoga ootab, “ ja Malle silkas tutika Peugeot´ poole.

Malle Kuuskmaa

Jätkub ajakirjas Saatus&Saladused...

0 kommentaari Lisa kommentaar