horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Parimad jalgrattad reisimiseks

Suvi, jalgrattad ja reisimine käsikäes? K-rautast leiad kerged ja lihtsasti kokkupandavad mudelid, mida on mugav kõikjale kaasa võtta. Uuri lähemalt!

Kuna suvel reisime palju ringi ja avastame uusi kohti, siis kõige toredam on seda teha jalgratta sadulas. Selleks, et jalgratast oleks mugav kaasa võtta – pagasiruumi või auto katusele paigutada – võiks see olla võimalikult kerge ja lihtsasti kokkupandav. K-rauta e-poest leiad suure valiku erinevaid mudeleid.

Tee K-rauta e-poes valik juba täna ning sinu uus kaherattaline sõber tarnitakse sinuni veel enne suvepuhkust!

Mida kergem raam, seda parem

Jalgrataste raamid on valmistatud erinevatest materjalidest.

Kasutatud materjalist sõltub aga jalgratta kaal:

  • Terasraam on väga vastupidav, kuid raske.
  • Alumiiniumraamiga jalgrattad on terasest oluliselt kergemad, samuti vastupidavad, kuid kallimad.
  • Konkurentsitult kõige kergem raam on valmistatud süsinikkiust, vastupidavus jääb aga terasele ja alumiiniumile alla. Hinnaklass on üsna kõrge.

K-rauta e-poes on jalgrataste massid kenasti välja toodud, seega on õige valiku langetamine väga mugav.

 

Paki jalgratas mugavalt kaasa
Kui sinu auto ei ole just kõige mahukam, siis vali jalgratas, mida saab kiirelt ja mugavalt reisile kaasa pakkida. Veendu, et rataste raami küljest eemaldamine oleks lihtne – kui vajad selleks mutrivõtit, on tehnoloogia juba liialt keeruline. Eriti mugav variant on kokkupandava raamiga jalgrattad, mida saab keskelt kokku klappida. Sedasi võtab jalgratas pagasiruumis kaks korda vähem ruumi. Vali K-rautast jalgratas, mille monteerimine ei ole raketiteadus, vaid jõukohane igaühele!

 

Hea sadul tagab sõidumugavuse
Mida sportlikuma jalgrattaga on tegemist, seda kõvem ja kitsam on selle sadul. Reisimiseks ja matkamiseks vali jalgratas, mille sadul on võimalikult pehme ja lai. Eriti pehmed on hübriidrataste sadulad, millest paljude mudelite puhul kasutatakse geelsadulaid, mis muudavad pika matka eriti mugavaks. K-rauta.ee e-poe valikus on väga erineva sadulaga jalgrattad – sobiva leiab nii võidusõitja kui matkasell.

K-rautast ostu sooritamine tagab kvaliteedi, konkurentsivõimelise hinna ja kiire tarne. Tellitud toode jõuab otse sinu koduukse taha vaid paari tööpäeva jooksul. Uuri lähemalt!

Foto: Shutterstock.com

0 kommentaari Lisa kommentaar