horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Parimad naissoost pokkerimängijad maailmas

 

Selles, et naised pokkerit mängivad, ei ole midagi uut ega fenomenaalset. Pikka aega mõeldi pokkerist kui ainult meeste mängust, kuid 1970ndatel hakkasid asjad muutuma. See oli aasta, kui tehti algust WSOPga – sportliku pokkeri maailmameistrivõistlustega. Aastal 1977 toimus võistlus esimest korda ka naistele ning 100 dollarilise seven-card studi võitis Jackie McDaniels. Alates 1980ndatest aastatest on pokkeri ajalukku oma jälje jätnud palju suurepäraseid naismängijaid, näiteks Vera Richmond ja Barbara Enright. Tänapäeval on meil võimalik televiisori, otseülekande või oma mobiiltelefoni vahendusel vaadata ja toetada maailma eri nurkadest pärit naismängijaid. Kusjuures paljusid naispokkerimängijaid võib kohata mängimas ka tavalises kasiinos. Niisiis, selle lõiguga sai läbitud meie lühike ajalootund, liigume nüüd edasi mõnede kuulsaimate nimede juurde.

Annette Obrestad
Norrast pärit Obrestad, kes alustas pokkeri mängimist internetis, tegi oma suure läbimurde 2007. aastal, kui ta võitis WSOP Euroopa turnee. Seejärel tõestas ta end eliitpokkerimängijana jõudes finaallauda Euroopa Pokkeriturneel. Lisaks sellele võitis ta aastal 2010 Aussie Millions turnee, kust ta lahkus 175 000 Austraalia dollari võrra rikkamana. Oberstadil on aastate jooksul õnnestunud jätkuvalt muljet avaldada, jõudes WSOP põhiturniiridel 100 parema hulka. Seda saavutust kordas ta ka hiljuti, 2017. aastal, pärast seda, kui oli veidi aega rambivalgusest eemal veetnud. Arvatakse, et seni on ta kokku teeninud ligi 4 000 000 dollarit auhinnaraha.

 

Vanessa Rousso 

 

Vanessa Ashley Rousso on 36-aastane elukutseline pokkerimängija ja tuntud telenägu Ameerika Ühendriikidest. See armas daam on pokkerimängija olnud juba väiksest peale. Siiski on Rousso erialane taust päris värvikas, seda eriti keskkooli ajast, kui ta oli aktiivne ujuja ja pehmepalli mängija. Ta oli ülikoolis parimate õpilaste hulgas ja temast sai täielik male- ja Rubiku kuubiku lahendamise proff. Vanessa on osalenud paljudel pokkeriturniiridel, kust ta on kokku võitnud rohkem kui 3 miljonit dollarit. Ta on saanud ka Team PokerStars Pro ametlikuks liikmeks, kuna PokerStars ka sponsoreeris teda kuni 2015. aastani. Mõnede andmete põhjal lõpetas Rousso professionaalselt pokkeri mängimise 2013. aastal. Kuid nagu me juba eelnevalt mainisime, näib see olevat valeuudis. Kas ta mängib ikka veel? Olgu kuidas on, igal juhul peetakse teda endiselt üheks kümnendi parimaks pokkerimängijaks!

 

Annie Duke

Tema on pokkerimaailmas väikeseks mõistatuseks. Ta on ainus naine, kes on võitnud NBC National Heads-Up Poker Championshipi. Lisaks on ta tõestanud, et suudab võita ka kõige paremaid pokkerimängijaid üritustel nagu World Series of Poker Tournament of Champions. Duke on oma karjääri jooksul teeninud hinnanguliselt üle 4 000 000 dollari. Kuid teda ei ole live-turniiridel nähtud üle kaheksa aasta - alates ajast, kui ta saavutas WSOP Tournament of Champions turniiril 8. koha.

 

Kathy Liebert

 

Võib väita, et Vanessa Selbst on parimana teistest sammu võrra ees. Kuid Liebert on olnud väga kindlameelne ja end aastate jooksul eliit mängijana tõestanud. Ta on alates 1997. aastast regulaarselt World Series of Poker ringkonnas figureerinud ja suutnud selle aja jooksul koguda mõned tohutud rahalised võidud. Paljude arvates oli tema karjääri tipphetk 2002. aastal Party Poker Million turniiril võidetud miljoni dollari suurune esimese koha auhind. Ta on jätkuvalt muljetavaldav ning arvatakse, et ta on kokku võitnud umbes 6 000 000 dollarit.

 

Vanessa Selbst

 

Vanessa K. Selbst on tuntuim naissoost pokkerimeister hasartmängu maailmas! Ta on kolme World Series of Poker käevõru uhke omanik ja ta on teeninud üle 11 miljoni dollari. Brooklynist pärit V. Selbst õppis aasta Massachusettsi Tehnoloogiainstituudis, läks sealt üle Yale'i õiguskooli ja lõpetas selle ning oli Yale'i Queer-Straight Alliance'i juhataja. Tulles tagasi tema pokkeri karjääri juurde, võib öelda, et see äge naine on võitnud erinevatel pokkeriturneedel põhiturniire ja teinud endale nime juba 12 aastat. Selbst lõpetas ametlikult professionaalse pokkeri mängimise jaanuaris 2018. Selle otsuse täpse põhjuse üle spekuleeriti palju ja hiljem, juulis, võttis Selbst sõna ühes intervjuus, kus ta rääkis muuhulgas ka Twitteris toimunud vaidlusest, milles ta osales. Meile tundub, et profimängija oli lihtsalt tähelepanu keskpunktis olemisest väsinud ja otsustas oma karjääri lõpetada ning selle asemel koos oma elukaaslasega lihtsamat elu elada.

 

0 kommentaari Lisa kommentaar