horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Parimad Õnnemängud Naistele

Kui oled pähe võtnud, et online mänguautomaatide maailm on mõeldud vaid meestele siis on aeg see uskumus üle vaadata.

Hasartmänguharjumused on aastate jooksul muutunud, suuresti tänu õnnemängude liikumine kasiinodest interneti. Kui tagada neile sobiv keskkond ning võimalus siis võib uurimuste põhjal tõdeda, et naistele meeldivad õnnemängud sama palju kui meestele ning seda ka samadel põhjustel.

Bingo ei ole ainuke asi mis neid huvitab, kuigi naistele just seda mängu kõige rohkem sajandi alguses reklaamiti. Isegi kui naised alguses jõudsidki bingot mängides online kasiinode maailma on nende huvid laienenud ning hasartmängumaailm on reageerinud uutele tulijatele. Internetis leiab küllaga mänguautomaatide stiilis mänge, mis on sihitud just naiste suunas ning siin on vaid mõned nendest.

Scandinavian Hunks
On ilmselge miks online mänguautomaadid kujutavad küllaga vaevu riides naisi: meestele meeldib neid vaadata. Tundub loogiline, et ilmselt tahavad siis naised samuti vaadata napilt riietunud mehi. See eeldus oleks õige. “Scandinavian Hunks” on mäng, mis just seda ära kasutabki ning see on väga populaarne.

Fluffy Favourites
Naised kes eelistavad, et nende hasartmängud oleksid pisut sündsamas, peaksid proovima Fluffy Favourites õnnemängu, mis töötab läbi naistele suunatud kaubamärgi Rose Slots. See mäng on kindel hitt ja läbi aegade väga populaarne. On lihtne näha, miks see nii on. See mäng on nii armas, et justkui tahaks selle läbi ekraani kinni püüda ja kalli teha.

Olenevalt sellest, kui seiklushimuline sa oled, võid sa oma panuse maksimumi ja miinimumi korrigeerida sobivalt. Suured kulutajad ja madala riskitaluvusega mängijad on kõik teretulnud. Pidev ülesanne leida järgmine armas loomake hoiab kõik hasardis. On olemas ka kehi, kes seda mängu mängivad, aga kuna armsad loomad on alati just naistele erilist huvi pakkunud, on Fluffy Favourites just nende lemmik läbi aegade. Hoia silmad lahti ja otsi roosat elevanti, ta toob endaga kaasa hea õnne!

Agent Jane Blonde
Iga kord kui väljakuulutamisel on uus James Bond’i kehastav näitleja on internet ja vihased kommentaariumid täis elavat debatti teemal, et kas järgmine Bond võiks olla naine. Online hasartmängude mängijate jaoks on naissoost salaagent olnud reaalsus juba mõnda aega. “Agent Jane Blonde” on 007-stiilis kangelanna, kes oskab lõbutseda meestele kuuluvas maailmas! 

Nagu igal heal spioonil on nimitegelasel varuks erinevad mänguasjad, mis aitavad tal juhtumeid lahendada ning kui sul õnnestub need mängides ülesse leida tõusevad ka sinu võidusummad! Otsi tema röntgenprille, huulepulka ja ikoonilist plahvatavat nätsukummi. Tal on ka suur valik silmapaistvaid riideid mis on James Bondi stiiliga võrdväärsed. Animatsiooni tase on antud mängus väga kõrge, justkui multikas ärkaks ellu sinu silmade ees. See on hea mäng naistele, kes tahavad püsida emale stereotüüpidest. Jane Blond mängu saab proovida üliedukalt 400 tasuta spinniga, mida seal pakutakse.

Girl With Guns
Enne kui maailma õnnistati esimese Playstation’i konsooliga oli mängimine peaaegu eksklusiivselt meeste pärusmaa. See kõik muutus kui Eidos lasi välja esimese “Tomb Raider” mängu ning naised üle maailma ruttasid mängima Lara Croft’ina. Tuli välja, et naistele ja tüdrukutele pakkusid mängud huvi juba ammu, aga neil oli vaja sobivat tegelast, kelleks kehastuda. Kes oleks võinud seda arvata?

“Girls With Guns” meelitab inimesi täpselt sama taktikaga: naistele meeldib näha teisi tugevaid naisi võtmas endale stereotüüpseid rolle, mis muidu on loodud meestele. Pole siin midagi imestada, et asi on populaarne!

Starlight Kiss
Teisel pool seda spektrit asub “Starlight Kiss” Kuigi idee ideaalsesse printsi esimest silmapilgust armumine on pisut klišee on samas täiesti iseenesest mõistetav, miks eksisteerib terve žanr filme mida tuntakse kollektiivselt chick flicks nime all. Naised on tõestanud ikka ja jälle, et neile meeldib üks hea romantiline lugu. Filmid nagu “Neli Pulma ja Üks Matus” ning “Love Actually” on nende lemmikud. Hugh Grant võlgneb kogu oma karjääri faktile, et naised ei saa heale romantilisele loole vastu panna.

Kui see kõlab nagu sina siis sulle ilmelt meeldib “Starlight Kiss” Selles on kõik, mida ühelt romansilt oodata võiks. Roosid, romantilised aiad, maiusekarbid ja armastuskirjad on sümbolid, mida online mänguautomaadis näha saab  ning “romantika” on kogu boonusroundi temaatika.

Siinkohal tasub täpsustada, et naised võivad nautida ka neid samu mänge, mida mehed naudivad. Nad saavad ja nad teevad seda. Paljude mängurite jaoks ei ole mängu temaatika oluline, vaid sellega seonduv, nii et sümbol ja muusika ei oma nende jaoks tähtsust. Naismängurid kes soovivad, et nende valitud mäng väljendaks ka nende huve, leiavad enda ees laia valiku võimalusi, need tuleb vaid ülesse leida.

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Christy Walton 24.04.2022 15:19
Otsite võlgade konsolideerimise laenu, tagatiseta laene, ärilaenud, hüpoteeklaene, autolaenud, õppelaenud, isiklikke laene, riskikapitali jne! Olen eralaenuandja, annan ettevõtetele ja eraisikutele laene madala ja mõistliku intressimääraga 2%. Saada meil aadressile: christywalton355@gmail.com