horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Peas kaaviar, vannis õlu

Aeg puudutab meid kõiki, ent selle mõju leevendamiseks on terve rida lihtsaid meetodeid.

Hiljuti avaldati meedias arvamust, et umbes kümne aasta pärast tuleb moodi loomulik vananemine – ilma püüdluseta iga hinna eest noorem välja näha.
Praegu aga kulutavad jõukamad inimesed suuri summasid oma vananemise peatamiseks, seepärast pakuvad meditsiiniteenrid ja iluspetsialistid, eriti spaahotellide omanikud, mida vähegi suudavad.
Vastupidiselt lõunamaade eksootikale, näiteks maomasaažile (mao roomamine mööda keha), pakutakse Euroo­pa spaades esteetilisemaid hoolitsusi, näiteks pooletunnist lebamist värskete jõhvikatega täidetud vannis.  Jõhvikate kosmeetiline ja raviv efekt olevat jalustrabav – see toimib tugeva antioksüdandina, mis viib nahast ja organismist välja mürgid ja jääkained, tugevdab kapillaare, puhastab, niisutab, venitab ja toidab nahka.  Jõhvikamass aitavat kehal lõhustada nahaalust rasvkudet, aktiveerides ainevahetust ja soodustades vedelike ringlust.

Sile nagu angerjas, valge nagu portselan  
Veel üks tõhus protseduur  – mähkimine pruunvetika (laminaaria) lehtedesse. Spaa klient mähitakse tohutu suurtesse vetikalehtedesse (sama suured kui vannilinad, need on soojendatud kuumas vees), pakitakse termotekki ja jäetakse hauduma. Need, kes seda protseduuri on proovinud, vannuvad, et tunne sarnaneb uuestisünnile – keha muutub kergeks ja pehmeks nagu imikul. Vetikamähised mitte ainult ei toitvat nahka ega taastavat selle elastsust, vaid võitlevat samuti muude defektidega – vähendavad rasva, likvideerivad tselluliidi, aitavad psoriaasi, osteokondroosi ja liigesevalu puhul, normaliseerivad ainevahetust. Üks populaarseim pruunvetikate spaakeskus asub Valge mere ääres Arhangelskis.  
Vetikad valgendavat ka nahka. See nüanss võib mitte meeldida naistele, kes kahvatuses ei näe midagi väärtuslikku, kuid kagupiirkondade maades võisteldakse ammuilma vastupidises.
Muuseas, naha valgendamise parima meetodi autoriõigused kuuluvad  endisaegsetele Jaapani kunstnikele, kes maalisid siidile tsingi (see kahjustas maalija nahka) ja muude looduslike toorainetega, sealhulgas lindude fekaalidega. Täiesti juhuslikult avastati, et tsingi kahjustatud nahale sattunud pääsukeste ja ööbikute sõnnik toimib tervendavalt, kusjuures määritud kohas muutub nahk valgeks ja säravaks nagu portselan (kosmetoloogide väitel ei ole siiani midagi võrdväärset välja mõeldud). Aastasadu kasutasid seda guano maskiks nimetatud meetodit geišad, nüüd aga on nende saladus rahva sekka läinud. Maailmakuulsad näitlejad ja modellid seisavad kuude kaupa guano protseduuride järjekorras, kusjuures see on väga kallis teenus.  

Susanne Unt

Jätkub ajakirjas...

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:29
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:33
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783