horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Petmine ­algab tihti neti­rakendusest

Kui su kaaslane ei raatsi suhtesse astudes oma kohtinguäppe kustutada, tähendab see märksa suuremat tõenäosust, et ühel hetkel leiab ta kellegi teise.

Eelmisel aastal avaldati väljaandes Jornal Computers in Human Behavior, et kui inimene kasutab erinevaid kohtinguäppe ja tal läheb neis hästi, (ka suhtes olles!) on palju suurem tõenäosus, et ta petab oma kallimat.
Uuringus osales ligi 400 inimest, kes pidid kõik vastama lihtsale küsimustikule oma kohtinguäppide kasutamise kohta ja selguski tõsiasi, et kui nende kasutamine edeneb hästi ja nende kasutajad käivad seal vahepeal flirtimas, on suurem võimalus, et suhtes olles petetakse oma kallimat.
Kõlab ebaloogiliselt, sest tahaks ju eeldada, et suhtesse minnes kustutatakse sellised äpid ära?
Tihtilugu see nii ei ole, sest uuringust selgus, et ligi 40 protsenti vastanuist, kes olid tõsises suhtes, näiteks kihlatud, abielus, kooselus või lihtsalt suhtes, mida mõlemad osapooled enda sõnul võtavad tõsiselt, on neil jätkuvalt alles kohtinguäpp, mida aktiivselt kasutatakse.
Ehk lühidalt võttes — kui inimene arvab, et ta on kuum, seksikas ja mõnikord kohtinguportaalides flirtimine ei tee suhtele halba, on suur tõenäosus, et ühel hetkel ta murdub ja petab oma kallimat.

SaSa

0 kommentaari Lisa kommentaar