horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Pidasin oma meest ülal ja sain peksa

Marje abielu osutus rängaks kogemuseks: abikaasa elas tema kulul, lastest ei hoolinud ning lisaks kõigele muule peksis oma naist.

Ta istus ülikooli trepil. Oli hiline talveõhtu. Ta istus seal üksinda. Ka mina olin üksi.
Olin kõndinud mööda linna ja viitnud mõttetult aega. Läksin istusin tema kõrvale ja me rääkisime tühjast-tähjast. Veetsime õhtu koos ja leppisime kokkusaamise järgmiseks päevaks.
Olin kuusteist, tema viis aastat vanem, minust palju pikem ning tugevam, kuid olemuselt lapselik ja naiivne. Ta oli eelmisel päeval pääsenud vanglast, kus veetis ilmsüütult pool aastat. Mind see ei huvitanud. Ise olin tulnud maalt linna kaks aastat tagasi. Mul oli töö ja käisin ka koolis. Tõelisi sõpru mul polnud ja nii sai ta mulle sõbraks ja toeks.
Ta oli minu esimene mees. Temal oli elust juba palju kogemusi, imetlesin teda ja klammerdusin ta külge. Tema õpetas mulle naiseks olemist ja palju muudki. Ta tegi kõike heatahtlikult ja eks ma vist armusin. Isegi see, et ta mind rahaliselt ära kasutas, ei tundunud mulle võõrana. Peale vanglat polnud tal ju tööd.

Esimene vägivalla märk
Esimene märk, mis mind pidanuks hoiatama, oli see, et ta vihastas ilma mingi põhjuseta meie ühise tuttava abielupaari peale. Ta tungis neile kallale ja lõi mõlemat. Hiljem ütles vaid, et sellised muud ei väärigi. See ehmatas mind pikaks ajaks, kuid mõtlesin, et see võib vaid nii näida.
Mina olin ju talle tähtis ja ta armastas mind. Sügisel ootasin juba last. Algul plaanisin aborti, kuid tema polnud lapse vastu ja nii me abiellusime. Hankisin meile korteri. Õnneks oli ta mõne aja eest tööd leidnud.
Kolisime linna lähedale maale. Temale see koht ei meeldinud, kuid korterit oli raske saada. Ei tea, oli ta närviline elukoha eraldatusest või muust, kuid pisitasa hakkas paistma ta tõeline pale. Mina olin temast sõltuv ja armastasin teda. Ma ei teadnud aga, kui kõva katsumus mu armastust ees ootas.
Esimene kord lõi ta mind siis, kui oli lõhkunud välisukse. Ütlesin, et poleks olnud tarvis ust maha lüüa, olin ju kodus. Siis viskas ta mind lauaga. Keev vesi lendas mu randmetele ja reitele. Ootasin viimast kuud last ja kartsin meie mõlema pärast. Mingi ohtu küll polnud, kuid läksin siiski arstile. Mees tuli kaasa - ta kartis, et räägin tõtt. Ma ei rääkinud, kuid midagi oli minus ärganud.

Vägivallast sai mäng
Järgmisel päeval võtsin riided ja jätsin lauale kirja. Mees sai teada, et olen õe juures ja tuli mind tagasi tooma. Rääkis, et igatseb mind ja mõistab, mida ma talle tähendan. Läksin õnnelikuna koju tagasi. Nüüd oli tal juba kerge mind lüüa. See juhtus alati ootamatult ja kiirelt. Alati kahetses ta hiljem tehtut ja vandus armastust. Süüd löömiseks polnudki vaja. Tavaliselt raevus ta mitte millestki ja siis lõi. Sellega ma harjusin. Sellest sai otsekui mäng. Enne raev ja kisa, siis löömine, siis kahetsus ja leppimine.
Aegamööda sain aru, et ta pole terve. Minu osaks sai anda seda, millest ta elus ilma oli jäänud. Minu kaudu kogus ta ehk eneseväärikust, mis tal tegelikult puudus. Taipasin, et mul ei tohtinud olla oma arvamust. Kui oli - sain peksa. Õppisin ütlema jah, kuna ma pidin ellu jääma. Pidin mõtlema nagu tema, see säästis mind löökidest. Kuid nii muutus vägivald ka vaimseks. Kui ta tahtis lüüa, juhtis ta asju nii, et suutis õigustada löömist, kuna ma olin süüdlane. Ma isegi uskusin ma süüd.

Hirm
Ometi, rahulikel hetkedel me isegi armastasime teineteist. Mul oli raske teda mõista. Kuna tal oli olnud raske ja julm lapsepõlv, püüdsin anda seda, millest ta oli ilma jäänud. Vähemalt mõistmist. Laps sündis suvel. Ilus väike tüdruk. Mees oli jäänud töötuks. Teda töötegemine ei huvitanudki, nii võtsin lapse kaenlasse ja läksin ise tööle. Olin noor ja vapper, kõigest hoolimata optimist. Elatasin kaua meid kõiki. Vägivald jätkus endiselt. Mul kadus eneseväärikus. Hakkasin kartma inimesi ja asju. Ei osanud enam mõeldagi. Elasin vaid läbi mehe, sest minu mõtted, soovid, lootused ja elu olid tema taskus. Üksi polnud ma keegi. Sellist väärtusetut olendit oli kerge lüüa.
Aastad kulusid. Mees oli küllastunud elust ja iseendast, ta oli rahutu ja närviline. Kõik ebaõnnestumised ajas teiste kaela. Ta püüdis vahepeal kuidagi hakkama saada ja pidas isegi töökohta, käitus ühiskonnareeglite järgi. Elu rahunes kuidagimoodi, kuid elasin siiski läbi tema. Hingeliselt vajusin ikka sügavamale. Mul polnud vajadusi, arvamusi, tahtmisi. Olin vaid tema jaoks.

Marje

Jätkub ajakirjas...

5 kommentaari Lisa kommentaar
  
frank donald 26.03.2020 23:37
minu tunnistus preester manuka kohta, kuidas ta taastas rahu oma pere juurde, kui mu naine jättis mind ja lapsi oma endise poiss-sõbra juurde, kelle ta kohtas enne, kui me abiellusime ja mu perest ära lõigati, elu ilma temata oli minu jaoks kasutu ja lapsed ma tõesti vajasin teda selja taha ja ma ei taha, et mu lapsed üles kasvaksid ilma ema hooldamiseta, kuid tänage Jumalat, et ta preester manuka kasutas ja taastab koju, kuhu ta kuulub. siin on tema kontakt kõigiga, kes loevad minu tunnistust ja vajavad tema teenust. lovesolutiontemple1@gmail.com whatsapp +393512671600
Linda Mark 11.02.2020 14:11
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:52
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:03
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783
myra 12.05.2018 09:35
Tere, ma olen uue saidi liige, olen 30-aastane kahe lapse ema. See on kindlasti šokeeriv ja tõeline tunnistus, mida ma kunagi näinud olen. Ma külastasin foorumit siin internetis pärast seda, kui mul oli oma abikaasa vastuväide ja kuue aasta pikkune abielu oli jagatud ja ma olin täiesti ebajumalik ja ilma lootuseta, sest püüdnud kõik võimalused, et saada oma abikaasa tagasi pärast seda, kui ta palus palju ära, ja tegi kõik endast oleneva, et veenduda, et ta tuleb tagasi, kuid mulle pole midagi välja töötatud ja ma mõelnud mõnikord enesetappu .... Ma nägin imelist tunnistust sellest võimsast ja suur kirjutamise ratas kutsus prohheti Baze foorumil. Ja ma nägin, kuidas Ta perekonda taasühendas ja tõi naise mehe tagasi 24 tunni jooksul. Ma pole kunagi seda uskunud, sest ma ei kuulnud kunagi ega õppinud midagi maagist enne .. mitte hinge oleks võinud mind mõjutada maagiliste ilmadega, mitte enne, kui prohheti Baze tegi seda minu jaoks ja ta taastas minu 5-aastase abielu tagasi minusse ja tõi oma abikaasa tagasi minusse sama 24 tunni jooksul, nagu ma loe internetis .. ma olin tõesti üllatunud ja šokeeris, kui mu abikaasa tulid minu maja juurde ja põlgutasin andestust kerjama ja ma võtsin teda tagasi. Mul on tõesti sõnavabadust, ja ma ei tea, kui palju mulle anda tunnustust prohvet. Baze on kindlasti Jumal mulle ja kogu mu elu ja perekonnaga ... ta tegi oma tööd, nagu ta 24 tunni jooksul tagatas mulle ja see andis mulle optimistliku tulemuse ja ma sain oma mehe tagasi saada. just nüüd on mu mees nii palju armunud minus ja minu lapsed nagu kunagi varem. See õigekirja juhtimine pole aju pesemine, kuid ta avas silmad, et näha, kui palju ma armastan ja tahtsin teda, ma tõesti ei tea, kuidas kõige paremini olla tänulik, et tuua õnne mu ellu ja perekonda, ja nüüd olen rõõmus naine veel kord. Võite ka oma mehe tagasi pöörduda. Võtke ühendust temaga prophetbaze4spell@gmail.com Kas teil on abielus elu probleem? Kas soovite olla ausalt hea akadeemiliselt? või soovite, et teie Ex lover tagasi lahkelt saata e-posti / whats-app +2348020904961 ja jagate oma head tunnistust.