horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Pidusöök prostituutidega

Igaüht ootab kusagil õnn. Aga see, kuidas selle õnneni jõutakse, on igaühel erinev. ­Nelli jaoks viis see tee läbi vägagi keerulise saatuse.

Orkester hakkas lõpetama Porilaste marssi: tulevad, tulevad, varsti on nad siin, kui pargisülelusse peidetud salajase lusthoone köögiuksed hooga avanesid ja peosaali sisenesid neli kokamütsides kelnerit kuldpruuniks praetud priske põrsas kanderaamil. Notsut ümbritsesid küünlatuled ja kadunukese auks lõugade vahele pistetud valge roos. Kõlas aplaus, kogu laudkond tõusis püsti... Üksteise järel haarati noad ja kahvlid ning tõtati kuninglikust praest osa saama… Vanarooma patriitsidelt, vene bojaaridelt ja itaalia maffioosodelt eeskujuks võetud priiskav joomapidu – bakhanaal, tõi suure saladuskatte all kokku paarkümmend tursket allmaailma „katusepakkujat“ grupeeringust „Kuldvõtmeke“
Oli 90ndate keskpaik, süngeim ja veriseim aeg noore taasiseseisvunud riigi elus. Ainuüksi 1994. aastal kaotas kuritegevuse tõttu elu üle neljasaja inimese. Riigi majanduses olid rasked ajad: üksteise järel suleti tehaseid, manufaktuure, lokkas metalliäri ja prostitutsioon. Ida–Virumaalt valgus pealinna sadu töötuks jäänud noori naisi. Kupeldajatele olid töötud naised kerge saak. Bordelle kerkis nagu seeni pärast vihma, prostituutide arv ületas kümne tuhande piiri…

Seksirõõmu igale mehele
„Tähelepanu, mehed! Te pole tulnud siia tukkuma,“ kõlas peoperemehe- „Kuldvõtmekese“ pealiku Karabas-Barabasi (hüüdnimi), reibas hääl. “Nüüd valmistuge üllatuseks. Olete aasta jooksul kõvasti tööd rüganud, aeg on ka preemiad välja maksta.. Sellel laual on reas 20-ne numbritoa kuldvõtmekesed. Üllatus peitub nende uste taga. Võtke seda kui meie juhatuse kingitust – loteriid, kus iga loos võidab. Tormata pole mõtet, sest ilma ei jää keegi. Võin vaid öelda, et dessert serveeritakse tubadesse.“
Nelli, kes oli Narva Kreenholmist koos paljude noorte tüdrukute ja naistega koondatud, lonkis juba nädal aega linna peal ringi ega leidnud hinges rahu. Õnneks oli tal voodikoht ühiselamus kuu lõpuni olemas ja lageda taeva alla ei pidanud kohe jääma. Tüdrukul täitus hiljuti kaheksateistkümnes eluaasta. Ta oli pärit Moldaaviast, kust saatus tõi ta nõuka aja lõpus teismelise plikana koos vanema õega Eestisse, kes leidis tööd ketrusvabrikus.

Vaeslapse õnneotsingud
Rumeenia juurtega mustlasest segaverelist isa polnud Nelli kunagi näinud, ema oli aga hukkunud autoõnnetuses, kui kolhoosi purupurjus autojuht arbuusikoormaga kihutades auto kummuli keeras. Nelli lõpetas Narvas 8klassilise kooli ja sai tööle õe juurde ketraja õpilaseks. Siis kukkus suur riik kokku, elu Narvas pöördus pea peale. Töötute armees tekkisid rahutused ning Nelli võttis nõuks sõita koos sõbrannaga pealinna õnne otsima.
Suure vaevaga leidsid sõbrannad väikese kööktoa vanas majalobudikus Kolpi liinidel. Tööd õnnestus leida Balti jaamas vagunite koristajatena. Tihti lõppes tüdrukute vahetus pärast südaööd, kui Kopli tramm enam ei sõitnud ja koju tuli astuda jalgsi.
Ühel ööl peatus nende kõrval aga takso. Tüdrukutel polnud küll sõiduraha, aga lahke taksojuht, kes nimetas end Arturiks, kutsus neiud peale ja viis nad tasuta koju. Teel olles aga jõudis küsida, kus tüdrukud töötavad ja palju palka saavad. Tahavaate peeglisse kiigates aga ütles: “No, teiesuguste kenade näolappidega võiks mujal küll palju rohkem teenida.“
Lahku minnes aga lepiti kokku kohtuda laupäeva õhtul raudteelaste klubi juures. Plikadel polnud midagi kaotada ja nii nad seisidki kokkulepitud ajal klubi ees noortesummas. Peagi tuli ka Artur, käevangus suurt kasvu volüümikas ja ülesmukitud keskealine naine.
“Marina,“ tutvustas ta end lühidalt. „Läheme siia minu juurde kõrvalmajja ja ajame pisut juttu.“

Kutse seksitööle
Marina uuris tüdrukute vanuse kohta ning kuuldes, et neiud said hiljuti täisealisteks, tegi neile pakkumise tulla tööle teenindajaiks meestele mõeldud lõbustussalongi. „Esialgu küll katseajaga, kui aga tublid olete, hakkate saama tasu viis korda rohkem kui vaguneid koristades.“ Nädala pärast olid sõbrannad vana töökohaga lõpparve teinud ja tüdrukud Marina lõbustusasutusse vastu võetud. Neile osteti liibuvad miniseelikud, avara dekolteega džemprid ning punased kontskingad.
Madam Marina viis ise läbi koolituse ning neiud asusid tööle. Neile tehti selgeks, milline elu bordellis ees ootab ja äraütlemiseks ning pipardamiseks polnud enam võimalust.
Nellilt oli süütuse röövinud juba kuueteistkümne aastaselt Narvas õe elukaaslane Kolja, kes vindisena Tamara öist vahetust ära kasutas, tüdruku põrandale maha murdis ja sõna otseses mõttes vägistas.
“Kui suud paotad, löön jalamaid maha,“ oli Kolja talle pärast jõhkrat ratsutamist rusikat tõstes kõrva karjunud. Nelli pidaski suud, käis kirikuski ja palus jumalat, et rasedaks ei jääks. Ei jäänud.

Eliitlibu õppetunnid
Madam Marina punaste sametkardinatega ümbritsetud bordellitoas aga algas uus elu. Artur, kelle Marina oli valinud Nellile esimeseks kliendiks, sai tüdruku värbamise eest tasuta ja nautis preemiat täie rinnaga. Ta vabastas end riietest, pumpas käega verd oma lõtva fallosesse ning võttis laualt kondoomipaki. Rullis ühe neist üle jäigastuva soonilise peenise lahti ning viskus selili voodisse .
Nelligi vabastas end aeglasel oma nappidest riietest ning jäi seisma voodi otsa juurde, harkisjalu ja pikki musti juukseid aeglaselt rinnale kammides.
Madam Marina oli tüdrukule sõnu peale lugedes õpetanud, et bordellis on eriline tähtsus just naise osal eelmängus, sest enamus abielumeestest kliente tulevad siia just sellepärast, et on kodus tüdinenud oma tuimaks muutunud naiste erutamisest, mis enamikel juhtudest orgasmi kaasa ei too. „Teie aga peate nende kustunud naiste asemel pakkuma iha, indu ja sära. Selle eest teile makstaksegi!”
Madamil oli kombeks aeg-ajalt seinavaiba sisse lõigatud väikesest august oma tüdrukute toimetamisi piiluda ja pärast kliendi lahkumist kommenteerida. Ka tüdrukute töötasu sõltus nende initsiatiivist voodis. Nüüd aga eriti, kui uustulnukas läks seksima oma esimese kliendiga. Hea, et Nelli Arturit juba pisut tundis ja esimene kohmetus ei kestnud kaua. Võlgnes ta ju mehele tänugi tasuva tööotsa leidmise eest. Asi sai korralikult aetud ning nii klient kui Marina jäid sooritusega rahule. Muidugi oli Nellil veel palju õppida,eriti kui seada siht saada eliitprostituudiks, kelle taksid olid tänavatüdrukute omast mitu korda kõrgemad.

Eakad soomlased ei erutanud
Möödunud oli kaks aastat ,kui kohmetuvõitu Narva tüdrukust Nellist (hüüdnimega Carmen) oli saanud Marina salongi nõutuim bortellitäht. Kuu aja eest viidi ta üle filiaali,et tõsta sellegi asutuse kuulsust ja käivet.
Vahepeal oli juhtunud mõndagi. Kasvanud oli pensioniealiste Soome vodkaturistide arv ja kiilanevate peadega poolpurjus papid muutusid bordelli püsiklientideks. See ajas mõnegi noore tüdruku südame alul iiveldama, ent oli bordellile ülikasulik klientuur. Targemad tüdrukud püüdsid mõndagi“ põdrapulli“ üle kavaldada. Jootsid nad enne voodisse ronimist täis, puistasid klaasi unerohtugi. Hommikul, tühja rahakotti nähes ja mälukaotuse all kannatades, kukkus mõnigi neist kiruma: “Vittu! Perkelee! Virolaiset!” Kuid kaineks saanud torisejale pakuti topka vodkat ja kuppi kahvia ning saadeti viisakalt uksest välja. Tuli ette ka armumisi. Mitu Soome leskmeest tegid ka Nellile abieluettepanekuid, kuid vanad mehed, võõras keel ja tundmatu maa ei ahvatlenud naist tööd jätma ega elukohta muutma.

Mati Lootus

Jätkub ajakirjas...

5 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 12:44
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
Finance Offer 18.01.2020 02:23
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for a money to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain loan for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a loan at affordable interest rate of 3%, Do you need this cash/loan for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via Email financialserviceoffer876@gmail.com Whats App +918929509036
annika 06.12.2019 12:46
laenupakkumine finantseerimist vajavatele eraisikutele Mikrofinantseerimise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul oleme välja töötanud teie individuaalsete vajaduste ja nõuete põhjaliku mõistmise. Oleme võtnud endale kohustuse kohelda oma kliente õiglaselt ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on kavandatud vastama teile selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivituseta. meie moto on aidata teid, klient, olenemata teie vajadustest.Me pakkuda laene vahemikus 1000–5 000 000 000 eurot. Taotlusi töödeldakse kohustuseta.  Pakume igat tüüpi laenudele kindla intressimääraga laene.    Kui olete meie teenusest huvitatud, palun Täitke taotleja vorm ja saatke see meile allolev e-posti aadress Teie täisnimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenusumma: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Sõlmige lepingud meiega e-posti teel: annikaebrink@gmail.com FINANTSKORPORTSIOONIS on meie peamine mure teie rahulolu.
annika 06.12.2019 12:46
laenupakkumine finantseerimist vajavatele eraisikutele Mikrofinantseerimise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul oleme välja töötanud teie individuaalsete vajaduste ja nõuete põhjaliku mõistmise. Oleme võtnud endale kohustuse kohelda oma kliente õiglaselt ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on kavandatud vastama teile selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivituseta. meie moto on aidata teid, klient, olenemata teie vajadustest.Me pakkuda laene vahemikus 1000–5 000 000 000 eurot. Taotlusi töödeldakse kohustuseta.  Pakume igat tüüpi laenudele kindla intressimääraga laene.    Kui olete meie teenusest huvitatud, palun Täitke taotleja vorm ja saatke see meile allolev e-posti aadress Teie täisnimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenusumma: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Sõlmige lepingud meiega e-posti teel: annikaebrink@gmail.com FINANTSKORPORTSIOONIS on meie peamine mure teie rahulolu.
annika 06.12.2019 12:46
laenupakkumine finantseerimist vajavatele eraisikutele Mikrofinantseerimise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul oleme välja töötanud teie individuaalsete vajaduste ja nõuete põhjaliku mõistmise. Oleme võtnud endale kohustuse kohelda oma kliente õiglaselt ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on kavandatud vastama teile selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivituseta. meie moto on aidata teid, klient, olenemata teie vajadustest.Me pakkuda laene vahemikus 1000–5 000 000 000 eurot. Taotlusi töödeldakse kohustuseta.  Pakume igat tüüpi laenudele kindla intressimääraga laene.    Kui olete meie teenusest huvitatud, palun Täitke taotleja vorm ja saatke see meile allolev e-posti aadress Teie täisnimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenusumma: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Sõlmige lepingud meiega e-posti teel: annikaebrink@gmail.com FINANTSKORPORTSIOONIS on meie peamine mure teie rahulolu.