horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Pime armastus

Armastasin, oh kui väga ma armastasin meest, kelle jaoks olin küll vajalik, kuid siiski vaid üks kolmest vajalikust naisest...

Oli kevad, rohkete õite, elluärganud looduse ilu ja linnulaulu aeg. Kummaliselt alguse saanud tutvumine, pikad telefonikõned, lõpuks ka kohtumine.
Ehkki olime teineteisest palju teada saanud tänu telefonivestlustele, ei osanud me kumbki ette kujutada, kuidas tegelikkuses välja näeme. Nagu hiljem selgus, ei olnud ka me hääled sugugi vastavuses välimusega.
Meie kohtumine oli üks suur üllatus. Olime sõnatud, kohmetunud – justkui teismelised, ja meie pikad telefonivestlused ei aidanud küll meid kumbagi. Sisenesime väikesesse kohvikusse, tellisime kohvi ja seadsime end vaiksesse nurgalauda mugavalt istuma. Rääkimisest ei tulnud eriti midagi välja, kõik varem lahatud teemad olid end justkui ammendanud, uusi aga polnud. Nii kulus aeg enamjaolt vaikides, kuni tuli aeg lahkuda. Mind ootasid kodused toimetused ja haige ema, kelle hooldamine oli minu jaoks esmatähtis. Enne lahkumist sa embasid mind ja ka suudlesid. Sel hetkel tundsin midagi erilist, teadsin hetkega, et kohtume veel.
Telefonijutud jätkusid, pikad ja pingevabad. Tundsin, et miski minu sees on justkui segi paisatud. Kodused toimetused, magamata ööd ei tundunudki enam nii rasked. Aeg justkui lendas, mõtted liikusid, kogu aeg kusagil seal, kus nad juba ammu liikunud polnud. Tõenäoliselt olin armunud.
Ootasin meie järjekordset kohtumist, mis kahe nädala möödudes ka aset leidis. See oli igati tore, vaikimist polnud, olid sõnad.

Midagi tundus vale...
Kolmandal kohtumisel viisid jutu äkki sellele, et ma ei tohiks sinusse liigselt kiinduda, et põhjus on selles, et sul on tervisega probleeme, ja et seetõttu on tulevik tume, sa ei soovivat minu üleelamisi. See jutt tekitas minus hulga küsimärke, ma ei mõistnud, miks sa siis üldse seda suhtlemist alustasid, mis on selle eesmärk ja tulevik.
Teadsin, et töötasid ühes väikeses firmas. Olid aastaid lahutatud, uut suhet sul polevat üsna tükk aega. Su eksnaine elavat Soomes, sina aga elad teie kunagises ühises majas, n-ö majahoidjana. Lapsed on täiskasvanud ja ammu oma elu peal.
Aja möödudes hakkasin aru saama, et midagi meie suhtlemises oli vale. Üllatavalt palju hakkasid sa ühtäkki rääkima oma naistöökaaslasest, kellega sa tööalaselt sageli kokku puutud ja kellega olete tuttavad juba aastaid. Olime saanud päris lähedasteks, kuid üha enam hakkas meie suhtlemises miski mind häirima. Ma ei mõistnud, mida sa õieti soovid, kes ma sinu jaoks olen. Kui kord sult seda küsisin, vastasid, et minu jaoks tahad sa olla väga hea sõber.
Et olin jõudnud oma tunnetes palju sügavamale, tiirlesid mu peas arusaamatud mõtted. Mind häiris su suur mure oma töökaaslase haigestumise pärast, sa rääkisid vaid sellest. Ta haiglasse sattudes viibisid pidevalt ta juures. Kõik rääkis sellest, et ta oli ilmselt sinu jaoks enam kui töökaaslane. See häiris mind, minus tekkis armukadedus, see põhjustas pingeid, minupoolseid arupärimisi, riidki ei lasknud end kaua oodata. Ka meie kohtumised jäid harvemaks, pealegi elasime eri linnades.

Kahtlused ja armukadedus
Mõistsin üsna ruttu, et minu tunded on kordades suuremad kui sinul. Kui milleski selgusele jõudmiseks sellest juttu tegin, eitasid sa minu arvamusi, väites, et vajalik olen sulle vaid mina ja et kõik muu, millest mõtlen ja milles kahtlen, on vaid minu luulud.
Vahel sa isegi ägestusid. Kohtusime aina harvem. Kord pidin sulle külla tulema. Kokkulepitud päeva lähenedes kuulutasid sa mulle üht­äkki, et mu tulek siiski ei sobi sulle, sest sul on liiga palju tööd.
See oleks pidanud minu jaoks olema ohutuleks, aga polnud, olin kurdi ja pimedana vaid oma tunnete kammitsas.
Meie õhtused telefonivestlused jäid harvemaks ja teemavaesemaks. Ma ei mõistnud, mis toimub ja miks kõik nii on, milleks sa minuga suhtlema üldse hakkasid. Sinult seda küsides vastasid sa alati, et kõik on korras ja sa ei soovi minust mingil juhul loobuda.
Aeg, mil ma aina arutlesin, mõtlesin, püüdsin endale asju selgitada, ootasin, lootsin, ka nutsin, oli minu jaoks piinav ja kohutav. Õhtud, mis lõppesid arusaamatuste ja selgitusteta, olid harvad. See kurnas ja tekitas stressi.
Mõistsin, et kuna sina soovisid vaid sõbrasuhet, pean ka mina oma tunnetes korrektiive tegema. Aga on see üldse võimalik? Aja kulgedes selgus, et oma naistöökaaslasega olete koos olnud juba üle 20 aasta, et teil on kunagi olnud ka väga lähedased suhted ja et ka tema on tänaseni üksik. Kahtlused ja ka ilmselt armukadedus minus süvenesid, sina aga ütlesid, et see on „haige” arvamine.
Püüdsin oma tunnetest vabaneda, aga see polnud sugugi lihtne. Tundsin puudust meie kohtumistest, ka hilisõhtustest pikkadest telefonikõnedest.

Kolm vajalikku naist
Vahepeal oli lahkunud igavikuteele mu ema, olin jäänud üksinda, leseks jäin juba aastaid tagasi. Tundsin lohutamatut üksindust, ehkki olid ju sina. Sind oli aga nii vähe, et tahtmatult hakkasin kahtlema, et kas sa oledki üldse lahutatud ja elad üksinda?
Kui su eksabikaasa järjekordselt Soomest oma maja üle vaatama tuli, olid sa need päevad tema päralt, aega minuga suhtlemiseks ei jäänud sul üldse. See solvas mind, ma ei mõistnud teie suhet ega sinu seotust temaga. Põhjendasid, et elad tema majas, oled nö majahoidja, seetõttu ka sõltuv.
Küsimärke aina kogunes, kuni ükskord sai mulle selgeks, et ju sul ongi kolm naist, igaüks nendest sulle omal moel vajalik. Vajadusel püüad ka sina neid aidata, toetada, keda materiaalselt, keda moraalselt, olla neile kõigile sõbraks, aga kellelegi ehk ka enamaks. Tahtsin ka sinu suust kuulda, mis ikkagi toimub. Ütlesidki siis, et jah, sa soovid, et saaksid nende kõikidega hästi läbi ja et nad sinu jaoks olemas oleksid, sealhulgas ka mina, kellest sa mitte mingil juhul loobuda ei soovi. Algul polnud ma küll sinu jaoks osutunud selleks, keda leida soovisid, aga üsna ruttu olid mõistnud, et leidsid just selle, keda tegelikult vajasid, aga seni leida polnud suutnud.
Minust sai sinu toetaja rasketel aegadel, nõuandja, julgustaja, olin sulle justkui energia allikaks. Minu enesetunne sellest ei paranenud, pigem tundsin väsimust, kõik mu lootused vastuarmastusele luhtusid ja ka enda tunnete vähendamisega ma toime ei tulnud. Ma ei suutnud oma armastust sinu vastu muuta sõpruseks, kuidas ma ka end selleks ei häälestanud.
Lõpuks tulin järeldusele, et see polegi võimalik. Palusin Loojat, et ehk ta saadaks mu ellu kellegi, kes suudaks mind sind unustama panna. Seda ei juhtunud, vastupidi, tundsin, et mitte miski ega keegi ei suudakski mind sinust lahti kiskuda. See oli sõgedaks muutunud tunne. Ikka ja jälle tegin juttu meie kokkuleppelisest suhte lõpetamisest. See ei viinud kuhugi, veel enam – su külaskäigud minu juurde sagenesid. Et meie soovid ja mõtted olid erinevad, tegi see mulle pigem haiget kui rõõmu.
Lisaks kõigele muutusin ebakindlaks, kadus eneseusk, lakkasin end armastamast, arvasin, et ma ei meeldi sulle. Üha enam läksid mõtted su kolleegile, keda arvasin olevat siiski meievahelise olematu suhte põhjuseks.

Kummalgi meist polnud valikut
Kuni saabus kohtumine, mis muutis kõik. Meil seisis ees kontserdile minek, millest olid ammu teadlik. Kohale jõudsid sa viimasel minutil, me ei jõudnud isegi õhtust süüa. See ärritas ja solvas mind, ehkki püüdsin jääda rahulikuks. Kontserdilt naastes ei söandanud sult küsida, kas sõidad koju või ööbid minu juures. Kui lõpuks sellest söögilauas juttu tegin, arvasid sa, et sõidad siiski ära, sest tööd olevat palju. Ma ei takistanud sind, isegi ei viidanud vastupidisele. Ühtäkki arvasid sa, et aeg on siiski hiline, olid väsinud ka, nii oleks mõistlikum jääda ööbima. Andsin sulle võimaluse saata öö mööda omaette, mis sulle ka sobis. Hommikul äratasin sind, sõime, suhtlesime nagu tuttavad, ei muud. Ka toas hüvasti jättes me isegi ei kallistanud. Saatsin sind autoni. Ja oh üllatust! Sa embasid mind ja suudlesid. See tundus kuidagi demonstratiivsena, suure maja ees, küllap ka üksjagu silmi jälgimas. Miks nii – ega ma mõistnudki. Ja läinud sa olidki.
Teadsin, et me ei kohtu enam. Tundsin suurt valu mõistes, et ma ei suuda kunagi olla sinuga lihtsalt sõber ja et iga taoline kohtumine on mulle vaid piin, sest on vale oodata sinult seda, mida sa pakkuda ei suuda.
Olen püüdnud sulle alati anda rohkem, kui ise vastu saanud, ja seda mitte materiaalses mõttes. Minu tunded sinu vastu olid puhtad, siirad ja ausad, üdini omakasupüüdmatud.
Kõike seda ütlesin ka sulle õhtuse telefonivestluse ajal. Kui küsisin, kas sa kõigest ikka aru said, küsisid sina: „On mul valikut?”
„Ei, sul ei ole valikut,” vastasin sulle. „See oli vaid minu armastus – pime ja sõge.”

Leele Leemet

6 kommentaari Lisa kommentaar
  
Elizabeth 16.03.2021 09:26
Sõnad ei suuda väljendada seda head tunnet, mis mul on pärast seda, kui DR WIGHT tegi minu jaoks suurepärase töö. Kui mu sõber rääkis mulle DR WIGHTi kohta häid asju, pean lihtsalt proovima ja minu üllatuseks see kõik läks, ütles DR WIGHT mulle. Täna olen õnnelik, sest elame abikaasaga õnnelikult koos. DR WIGHT WhatsApp +17168691327. DR WIGHT on oma sõna järgi mees, peate vaid järgima kõiki tema antud juhiseid. Sest kui ma küsisin sõbralt, kui hea on DR WIGHTis töötada, vastas ta: Ta maksis asjade eest. DR WIGHT palus tal selle eest maksta pärast seda, kui oli maksnud abikaasale, kes kavatses ta rahule jätta, ei jätnud ta teda enam kunagi. Ta ütles, et abikaasa palus temalt andestust. Maksin ka kõigi PUNKTIDE eest, kui DR WIGHT seda palus. Ja kogu töö, mille DR WIGHT minu heaks on teinud, on olnud edukas. Täna olen õnnelik naine. Kontakti e-post DR WALE :. wightmagicmaster@gmail.com VÕI WhatsApp: +17168691327
Linda Mark 11.02.2020 14:05
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:59
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 01:53
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783
myra 12.05.2018 09:34
Tere, ma olen uue saidi liige, olen 30-aastane kahe lapse ema. See on kindlasti šokeeriv ja tõeline tunnistus, mida ma kunagi näinud olen. Ma külastasin foorumit siin internetis pärast seda, kui mul oli oma abikaasa vastuväide ja kuue aasta pikkune abielu oli jagatud ja ma olin täiesti ebajumalik ja ilma lootuseta, sest püüdnud kõik võimalused, et saada oma abikaasa tagasi pärast seda, kui ta palus palju ära, ja tegi kõik endast oleneva, et veenduda, et ta tuleb tagasi, kuid mulle pole midagi välja töötatud ja ma mõelnud mõnikord enesetappu .... Ma nägin imelist tunnistust sellest võimsast ja suur kirjutamise ratas kutsus prohheti Baze foorumil. Ja ma nägin, kuidas Ta perekonda taasühendas ja tõi naise mehe tagasi 24 tunni jooksul. Ma pole kunagi seda uskunud, sest ma ei kuulnud kunagi ega õppinud midagi maagist enne .. mitte hinge oleks võinud mind mõjutada maagiliste ilmadega, mitte enne, kui prohheti Baze tegi seda minu jaoks ja ta taastas minu 5-aastase abielu tagasi minusse ja tõi oma abikaasa tagasi minusse sama 24 tunni jooksul, nagu ma loe internetis .. ma olin tõesti üllatunud ja šokeeris, kui mu abikaasa tulid minu maja juurde ja põlgutasin andestust kerjama ja ma võtsin teda tagasi. Mul on tõesti sõnavabadust, ja ma ei tea, kui palju mulle anda tunnustust prohvet. Baze on kindlasti Jumal mulle ja kogu mu elu ja perekonnaga ... ta tegi oma tööd, nagu ta 24 tunni jooksul tagatas mulle ja see andis mulle optimistliku tulemuse ja ma sain oma mehe tagasi saada. just nüüd on mu mees nii palju armunud minus ja minu lapsed nagu kunagi varem. See õigekirja juhtimine pole aju pesemine, kuid ta avas silmad, et näha, kui palju ma armastan ja tahtsin teda, ma tõesti ei tea, kuidas kõige paremini olla tänulik, et tuua õnne mu ellu ja perekonda, ja nüüd olen rõõmus naine veel kord. Võite ka oma mehe tagasi pöörduda. Võtke ühendust temaga prophetbaze4spell@gmail.com Kas teil on abielus elu probleem? Kas soovite olla ausalt hea akadeemiliselt? või soovite, et teie Ex lover tagasi lahkelt saata e-posti / whats-app +2348020904961 ja jagate oma head tunnistust.
eve eve 24.04.2018 00:31
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.