horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Põgus kohtumine grafoloogiaga

Käekirja tasub vaadata ka siis, kui kirjutaja astroloogilisest olemusest aimugi ei ole. Üht-teist saab aga teada sellestki, kuidas ta kirjutab – isegi juhul, kui vaatleja on grafoloogiaga kõigest veidi tegemist teinud.

Grafoloogia eksisteerib juba 17. sajandist. On olemas isegi grafoloogide kutseühing. Eksisteerib kolm põhipunkti, mille järgi analüüsitakse iseloomu käekirja järgi: suurus, kuju ja kalle.

Suurus
Üle 4 mm suurused tähed räägivad ebapraktilisusest ja enesekesksusest ning selline inimene pühendub ka voodis vaid enda rahuldamisele.
Väikesed tähed on enese­valitsuse, vaoshoituse ning praktilisuse sünonüüm.
Kui tähed on kitsad, siis nende autor on kokkuhoidlik ning mõnikord lausa ihne.
Kui aga tähed on laiuselt suuremad kui kõrguselt, siis on tegemist ettevõtliku ja kiiresti mõtleva inimesega, kellega on mõnus ka suhtes olla.
Suured tähed: sa oled uhke, sõbralik ja avatud ning enesekindel. Peale selle on sul palju mõtteid ja plaane, mille sa töötad välja pisima detailini.
Keskmine käekiri: Sa oled tasakaalukas, ettenägelik ja sul on inimesest terve arusaam.
Väike käekiri: sa mõtled majanduslikult, optimeerivalt ja positiivselt. Mõnikord kaotad sa ennast detailidesse ja unustad kõik ümbritseva ja oled üllatunud, kui asjad ei lähe päris nii, nagu sa endale ette kujutasid.
Väiksemaks muutuv käekiri: sa oled pisike palavikuline närvi­pundar. Sageli on sul ülikiire ja niivõrd palju teha, et oled sellepärast ka üsna kannatamatu.

Kuju
Teravad kirjatähed: jäigad, teravad käekirjad annavad tunnistust auahnest isiksusest, kellel on tublisti temperamenti.  
Nurgelised tähed on iseseisva iseloomu peegelpilt. Kui lisaks nurgelisusele iseloomustab tähti ka tugev surve, siis on tegemist inimesega, kes arvab, et tal on alati õigus ega järgi partneri nõuandeid või täida tema palveid.
Ümmargused kirjatähed: sa oled “sõbralik naabritüdruk”, armastusväärne, sõbralik, abivalmis ja meeldiv kaaslane. Ümmargused tähed annavad märku inimesest, kes on valmis tegema koostööd kõigis elusfäärides, ka armastuses. Ta kuulab alati oma partneri lõpuni ning arvestab mõlema vajadustega. Kui talle miski ei meeldi, räägib ta sellest delikaatselt inimesele endale – koos püütakse leida kompromiss.
Ebaühtlased “lainetavad” kirja­tähed: sinu eneseteadvus on VÄGA suur. Sa oled pigem ekstravertne ja sinus on see miski, mis teeb sust olukordade juhi.
Väiksed kirjatähed: ettevaatlik, rahulik ja kontrollib olukorda.
Laiad kirjatähed: sul on väga tugev isiksus, sa tead, mida sa oskad ja tahad.

Kalle
Kalle on grafoloogide arvates üks tähtsamaid aspekte käekirja ja iseloomu seostamisel.
Tugev kalle paremale (umbes 45kraadise nurga all) annab tunnistust avatud ja emotsionaalsest inimesest, kes ei püüa oma tundeid teiste eest varjata. Oled ka tundlik, tahad kõigile meeldida ja sul on teatav kalduvus teistest sõltuv olla.
Püstine kiri räägib selle omaniku kinnisusest ning tasakaalust. Sellisel inimesel läheb aega, enne kui ta armub või isegi julgeb sümpaatse inimese kohtingule kutsuda. Ka selliste inimeste seksuaalsuse avastamiseks on tarvis kannatlikkust ning usaldust. Sa oled otsekohene, aga mõnikord ka veidi takti­tundetu ja kannatamatu, see-eest heasoovlik.
Vasakpoolne kalle peegeldab tunnete allutatust mõistusele. Sellisel inimesel on mõningad kalduvused asketismi poole. Oled mässaja, kes ütleb alati, mida ta mõtleb. Sa oled teistsugune kui teised – ja just nii sulle meeldibki.
Mõnikord on aga teksti vaadates peaaegu võimatu kindlaks teha, kas tähtedel on vasakpoolne või parempoolne kalle, sest igal tähel on see erinev. Sellist inimest iseloomustab konflikt südame ja mõistuse vahel: intellekt soovib üht, samas kui emotsioonid nõuavad hoopis midagi muud. Sellisel inimesel esineb järske tuju­muutusi. Ta vahetab sageli partnereid ning pöörab liiga palju tähelepanu ebaolulistele detailidele.

Grafoloogide lemmiktähed
Tähed K ja M on grafoloogide arvates kõige tähtsamad, kuna tegemist on üsna paljudes sõnades esinevate tähtedega. Seega on nende üksiktähtede uurimine kõige kiirem tee inimese iseloomu kindlaks­määramisel.
Naine, kes kirjutab suure K-tähe kerge surve, parempoolse kaldega, kusjuures on tähe ülemine haar pikk ja alumine lühike, on elegantne ja peen ning tal on originaalsed soovid. Ka tema seksuaalsus üllatab oma omapärasusega ning ta on sageli paljude meeste ihaldus­objekt.
Kui K-täht on kirjutatud tugeva surve ning pika alumise haaraga, siis võib see rääkida otsustus­võimelisusest, saladuslikkusest ning rangest loogikast kõigis elusfäärides. Selline naine on kirglik, kuid talle ei meeldi voodis eksperimenteerida.
M-täht räägib inimese meisterlikkusest ja seksuaalsest arengust. Kui M-tähe esimene pool on teisest kõrgem, siis on tegemist kiiresti kohaneva inimesega. Tema jaoks on olevik tulevikust tähtsam. Seega hindab ta hetkelist naudingut tuleviku saavutustest kõrgemini. Enamasti on ta oma suhtega rahul ega kavatse midagi muuta.
Kui aga M-tähes on teine osa kõrgem, siis meeldib sellisele naisele jätta kõigile head muljet. Selle nimel on ta valmis tegema kõik, isegi partnerile truudust murdma.

Maria Johanson

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
elvira 30.08.2020 15:24
laenupakkumine finantseerimist vajavatele eraisikutele mikrorahastamise struktuur Me oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul välja töötanud põhjaliku arusaama teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkudes professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teil, kliendil, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse kohustusteta. Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil allolev e-posti aadress Teie täisnimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com