horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Post Malone, "Hollywood´s Bleeding" Republic

Ta on tõeline pop- ja räppmuusika titaan, paaril viimasel aastal üks mängitumaid artiste paljudes raadiojaamades.

Austin Richard Post, laiemalt tuntud artistinime Post Malone järgi, on kahekümne nelja aastane ameerika räppar, laulja, laulukirjutaja ja plaadiprodutsent. Tema kohta on teada, et tegemist on küllaltki privaatsust hindava inimesega, kes oma eraelu kohta meelsasti infot andma ei kipu.
Vahva fakt: Post malone on sündinud 4. juulil, USA Iseseisvuspäeval.
Muusikaliselt „möllab“ ta üpris laias ampluaas - hip hopi, r&b, trapi, synth-popi, cloud rapi, rap rocki.
Malone on muusikamaailmas aktiivselt tegev alates aastast 2015, tema esikalbum "Stoney" ilmus kahe aasta eest.
Eelmise aasta aprillis väljastatud stiliseeritud kirjaga "beerbongs & bentleys" üllatas ühtlase taseme poolest ja omapärase rahuliku kulgemisega.
Sama võiks öelda ka Malone´i nüüd septembris ilmunud kolmanda stuudioalbumi "Hollywood´s Bleeding" kohta, mida lindistati ajavahemikus juuni 2018 - juuli 2019. See on mõnus, meloodilisemat sorti poppräpp, mis inimestele selgelt peale läheb.
Plaadilt leiab kokku seitseteist lugu, kuulamist on pea tunni jagu, viiskümmend üks minutit.
Singleid siit on välja sikutatud koguni viis: "Wow", "Goodbyes", "Circles", Enemies" ja "Allergic".
Kuid suurimat tähelepanu väärib hoopis pala "Take What You Want". Uskumatu, kuid siin teeb kaasa hevimetallimaailma supervokalist Ozzy Osbourne. Selline ballaadilik mõnusa meloodiaga ja kitarrisoologa lugu, mis paljud korralikud raskerokimehed vanduma paneb, kuid on tegelikult väga õnnestunud koostöö. Lausa nii hea, et pretendeerib koos albumi nimilooga parimaks looks üldse. Eraldi märkimist väärib ka "Die For Me", kus oma panuse annavad Future ja Halsey.
Muide, külalisesinejatest rääkides, on neid päris palju. Lisaks juba mainituile Swae Lee, Travis Scott, SZA, Young Thug jt.
Üks lugudest, Malone koos samuti USA räppari Swae Leega, pärineb filmimuusika maailmast. Film "Spider-Man: Into The Spider-Verse", lugu päikeselillest "Sunflower".
Mõned huvitavad lisadetailid. Esiteks, albumiga kasnevalt voldikult puuduvad lugude nimed millegipärast üldse! Teiseks, iseeneset paks voldik sisaldab vaid "ähmaseid" pilte. Kolmadaks, ümbriselt leiab hoiatuse halva kõnepruugi osas ja tõepoolest neid fakke/fakinguid siit-sealt välja lendab.
"Hollywood´s Bleeding" on teine Post Malone´i album, mis tõusis USA plaaditabelis esikohale.
Huvitav fakt. Mis mehe poliitilisi vaateid puudutab, siis hindab ta kõrgelt USA kunagist presidenti John F. Kennedyt. Malone'i käevärrelt leiab isegi vastava tätoveeringu!

Hinne: 7/10

Ülo Külm

0 kommentaari Lisa kommentaar