horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Pühapäeviti ütleb mees, et armastab mind. Mis saaks veel ilusam olla?

Ülle Väronen on tubli käsitöömeister, kes laiemale avalikkusele sai tuntuks ühe osalejana sarjast „Maamees otsib naist”. Saatest ta maameest ei leidnud, aga muutusi on tema elus olnud palju.

Kelleks te unistasite saada lapsepõlves?
Lapsepõlves unistasin saada lasteaiakasvatajaks, lapsed mulle meeldivad. Kuid kuna käsitöö soon oli sees,siis sai mindud Sindi kergetööstuskooli õppima kangru eriala.Olen lõpetanud Nursi 9-kl kooli Võrumaal.

Milliseid ameteid olete oma senise elu jooksul pidanud ja millist tööd praegusel ajal teete?
Ametid on olnud õmbleja, klienditeenindaja (poes), hotellitoa koristaja, ettekandja, puidufirma tööline, koka abi, pildiraamivalmistaja.
Hetkel olen kodune ja tegelen oma firmaga Vanari käsitöö, mis pakub puidust tooteid ja tikandeid.

Te ütlesite Kanal 2 "Reporteris", et unistate saada mõnda rolli mõnes telesarjas. Millises telesarjas te mängida sooviksite?
Jah, sooviks osaleda mõnes seriaalis. Roll võiks olla humoorikas, tekstiline, aktiivne, huvitav. Õnne 13 või Pilvede all.

Te osalesite telesarjas "Maamees otsib naist". Kuidas te sinna sattusite ning kas suhtlete ka praegu veel mõne selles sarjas osalenuga?
Sarja sattusin ma aastal 2007, kui Reporteris reklaamis Krista Lensin saadet „Maamees otsib naist” osalejaid. Kirjutasin siis sinna ja minuga võti ühendust, nii ma sinna sattusin. Ei, ma ei suhtle saates osalenutega, samuti ei suhtle ma saates olnud Silveriga.

Teie öeldud lause "Kas tõesti mu kodumaa on nii ilus vä?" sai nii tuntuks, et seda kasutati isegi reklaamis. Kas saite ka lause reklaamis kasutamise eest honorari?
Sain küll. Ja arvan siiamaani, et mu kodumaa on väga ilus...

Mida põnevat meenutaksite "Maamees otsib naist" saates osalemisest?
Minu jaoks oli põnev hobusega ratsutamine, kelle seljast oleks ma peaaegu maha kukkunud. Mulle meeldib väga ratsutada.
Veel oli närvesööv see, et kas Krista Lensin helistab mulle saates osalemiseks või ei. Sest vahepeal olin juba loobunud ootamisest. Aga oh üllatust - helistas.

Millal ja kuidas tutvusite oma praeguse abikaasaga?
Abikaasa Jaanusega tutvusime me kolm aastat tagasi internetis. Hakkasime kirjutama ja lõpuks ka saime kokku, ning senini elame ja kasvatame oma väikest aastast poega Toomast. Elu läheb ilusti, töid ja tegemisi jagub päevadesse.

On teil huvialasid?
Mulle meeldib väga teha käsitööd (heegeldamine, õmblemine, tikkimine),veel meeldib line-tants ja ratsutamine.

Mida põnevat meenutaksite eelmisest ja käesolevast aastast siiani?
Eks see elu toob neid üllatusi koguaeg. Konkreetselt ei oskagi veel midagi välja tuua.

Millised on plaanid lähemal ajal ja kaugemas tulevikus?
Kasvatada poeg Toomas tubliks inimeseks. Elan hetkes (olevikus). Iial ei tea mis üllatusi on elul meile varuks. Kõik, mis tuleb,tuleb vastu võtta. Kukkudes saame tugevamaks.

Kas teile on ka mõni meeldejääv kompliment tehtud?
Inimesed on tänapäeval kitsid andma komplimente. Justkui kardetakse midagi. Ikka oma abikaasalt pühapäeva hommikuti, kui ta ütleb, et armastab mind. Mis saaks veel ilusam olla. Pühapäeva hommikud on väga mõnusad meil kodus.

Kas teil on midagi ka südamel, mida sooviksite ära öelda?
Päikest teile kõigile.

Hillar Kohv

 

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 02:25
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783