horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Running Wild, „Crossing The Blades” Steamhammer/SPV

Fantastiline! Positiivne! Aus ja ehtne metall!. „Mereröövlirokk” võidutseb taas! Ohoo! Enamik kommentaare Running Wildi uue plaadi kohta on ülimalt eufoorilised.

Ja nagu võib veenduda, põhjendatult. Ligi kolm aastat sai seekord oodatud legendaarse saksa bändi värsket materjali. Ning sellegi näol pole veel mitte tegemist täispika stuudioalbumiga, vaid lühikese plaadiga ehk EPga,
kokku vaid kuusteist minutit.
Running Wildi karismaatiline liider, laulev kitarrist Rock 'N´ Rolf, annab siiski lootust, et uut normaalpikkusega albumit võib oodata juba sel aastal, suvel või veidi hiljem.
„Crossing The Blades” ilmus 6. detsembril, (tähenduslikult?) St. Nicholase päeval! Siit leiab kokku neli lugu, neist kolm on tuttuued ja ühe näol on tegemist kaveriga. Žanr nagu ikka, Molotovi kokteilina toimiv segu powermetallist ja hevimetallist.
Juba nimilugu vuhiseb-vihiseb täispööretel, sisaldab võrratuid kitarrisoolosid, veenab selleski, et Running Wild on selgelt jälle tõusulainel. Rolf Kasparek on kinnitanud, et sama loo leiab tegelikult ka nende tulevaselt albumilt, kuid hoopis teises variandis, üksjagu ümbertehtuna.
„Stargazed” on vahest grammi võrra nimiloost tagasihoidlikum, kuid ometi eht runningwildilik,tulvil energiat.
„Strutter” kujutab endast kaverit maailmakuulsa raskerokiansambli Kiss ülivingest, pööraselt heast, ammusest menuloost. Kuigi Running Wild pole antud pala eriti ümber töödelnud, teistsuguse värvinguga üle kallanud, kõlab see siiski originaalist veidi hoogsamalt aga mitte paremini.
Vaheteavet. Oma pika ajaloo jooksul on Running Wild üldse teinud ainult kolm kaverit. Thin Lizzy „Genocide´i”, The Beatles´i „Revolutioni” ja nüüd siis Kissi „Strutteri”.
Miks siin ikkagi on just Kiss ette võetud? Aga lihtsalt sellepärast, et Rolf Kasparek on (olnud) suur Kissi fänn.
Minialbumi lõpetab natuke lustakama tooniga rokiratsutus-sõit „Ride On The Wild Side”, mis tempolt teistele sugugi alla ei jää.
Bändi koosseis näib olevat stabiliseerinud. Lisaks Kasparekile edendavad, professionaalselt „piraadimetalli” Peter Jordan (kitarrid), Ole Hempelmann (bass) ja Michael Wolpers (trummid).
Plaadiümbris? Iseenesest lihtne, ristatud mõõgad. Kuid mõjub sellegipoolest väga efektsena ja väga stiilsena.

Hinne: 10/10

Ülo Külm

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Doctor David mike 29.03.2022 11:45
I Selle eesmärk on teavitada üldsust tervest mehest või naisest ja 100% tõsiselt neerude müümisel või ostmisel. Peaksite kiiresti võtke ühendust Nathan Kidney siirdamise haiglaga. Nagu meil on palju patsiendid, kes on siin neeru siirdamiseks, Kas otsite võimalus oma neer raha eest raha eest maha müüa finantsrikke tõttu ja me pakume teile ühe teie neeru eest 600 000,00 USD. Minu nimi on dr David Mike, ma olen Nathan Kidney nefroloog SIIRDAMISHAIGLA. Meie haigla on spetsialiseerunud neerudele Kirurgia/siirdamine ja muu elundiravi, tegeleme ka kokkuostuga ja neerude siirdamine elava ja terve doonoriga.Oleme asub UAS-is, Indias.Nigeerias, Araabia Ühendemiraatides, Türgis, Prantsusmaal. Kui olete huvitatud ühe oma neeru müügist või ostmisest, palun võtke meiega ühendust WhatsAppi kaudu: +13235159517 või e-posti teel: doctormikedavid907@gmail.com Pange tähele: olge siiras ja aus see on teiste inimeste elude päästmine. palun vastu võetud. Parimate soovidega... Kiire vastus