horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Seksuaalsuse kraad: naised kui kõrvetavad märjukesed

„Tead, Marta,“ ütles kord mu tol ajal veel tulevane abikaasa, kummardudes koidikul mu näo kohale, „sa meenutad mulle šampanjat.“

„Kas sama kergemeelne?“ küsisin uudishimulikult, paotades laisalt ühte silma.
„Ei, niisama kerge, sätendav ja pead pööritama panev. Kas tead, et on olemas naisi, kellega peale seksi on näiteks sama tunne nagu pärast ühe sõõmuga klaasi viina ärajoomist. Jääd kiiresti purju, aga pärast pea valutab, suus on vastik maik ja käed värisevad. Sina pole üldsegi selline, sinuga koosolemine on alati nagu pidupäev...“ ütles mu tol ajal veel mitte-abikaasa ja suudles mind õrnalt pealaele.
Kui lõplikult ärkasin, püüdsin huviga seda alkoholiga võrdlust mulle tuttavatele daamidele kohaldada. Skandaalsest naabrinaisest Olgast sai momentaanselt minu jaoks „madam liisunud õlu plastiktaaras“. Puhkesin naema, hüppasin voodist välja ja jooksin arvuti juurde, et mu peas kihama hakanud fantaasiaid salvestada. Sain lõpuks kirja pandud järgmise klassifikatsiooni:

Keefir
Seksuaalsust on selles naises sama palju kui keefiris alkoholikraade. Kuuldes sõna „sex shop“, teeb ta hapu näo, heidab põlastava näoga kõrvale ajakirjad, milles seksist räägitakse, ei vaevu orgasmi teesklema ega satu hüsteerikasse, kui oma mehele blondiinist sekretäriga peale satub. „Seksi roll mõistusega inimese elus on liialdatud,“ - on see kääritatud piima neidis veendunud ning seepärast lihalike rõõmude olemasolu oma huvide sfäärist igaveseks maha kriipsutanud. Kui eksisteerib ilmas inimene, kelle  puhul Freudi kõik postulaadid murduvad nagu lained vastu kaljut põrkunes, siis on see tema – keefir-naine.
Kui selline naine võtab pähe seksist loobuda, siis ei hakka ta selliseid odavaid trikke kasutama nagu „kallis, mu pea valutab nii kohutavalt, ärme täna seksi“. Keefir-naine ütleb kindla „ei“ ja jääb siis kohe rahulikult magama, olles teki korralikult sirgu tõmmanud.
Kui aga äkki seks peaks juhtuma (lihtsalt seepärast, et „seda on mõnikord tervise jaoks vaja“), siis saab see kindlasti olema klassikaline, ajaproovi läbi teinud ja seksuaalsed revolutsioonid üle elanud poos. Ja pimedas. Mitte sellepärast, et sellel daamil on raseerimata jalad ja tselluliit. Ta kardab, et partner avastab äkki tema tõelised tunded, silmadesse tardunud surmigavuse. Seepärast sulgeb ta igaks juhuks ka silmad, isegi kui tuli ei põle.
Ta põlgab ehteid (abielusõrmus ei tule arvesse), kosmeetikat ja parfüüme peaaegu ei kasuta, kannab puuvillaseid aluspükse ja samasuguseid rinnahoidjaid. Voodipesu kuulub samuti „traditsiooniliselt kvaliteetse“ materjali kategooriasse – eranditult linane ja puuvillane, ainult valge (kuigi mõnikord on väikesed lillekesed lubatud). Keefir-naise seksuaalsete teadmiste allikaks on viienda klassi bioloogiatunnid ja range ema, kes teavet tilkhaaval jagas. Veidike teadmisi õige seksi kohta võib talle ämm salaja juurde lisada, kui keefir-naine pikka aega ei rasestu.
Teda on võimatu abielurikkumisele provotseerida, kuid pikka aega temaga koos elada pole võimalik. Kui just mees ise ka hapupiim pole.
Keefiri etüülalkoholi sisaldus kõigub 0,07% (ühepäevases) kuni 0,88% (kolmepäevases) tarbimises. Nii et neil, kes loodavad keefirist purju jääda, tuleb terve tsisternitäis ära juua, kusjuures ühe sõõmuga.

Kuiv vein
See naine on elegantne, intelligentne ja kerge nagu sätendav valge vein, mis pärit parimatest Moselle'i viinamarjaistandustest. See daam tegeleb seksiga, ta tegeleb armastusega. Kui ta äkki peaks eelistama valguse kustutada, tähendab see seda, et midagi on tema garderoobi või meigiga valesti, kuid mitte mingil juhul ei keeldu ta lähedusest. Ta teab ju suurepäraselt, kuidas mehe hapra enesehinnangu eest tuleb hoolitseda. Just sel põhjusel, kui seda peaks vaja minema, korraldab ta terve etenduse teemal „Muinasjutuline multiorgasm“ koos talle omase artistlikkusega. Veini-leedi pole seksis eksperimenteerija, kuid sellele vaatamata viib ta hiilgavalt ellu kõik need nipid, mida teab ja mida tõeline daam endale lubada võib. Reeglina ei käi ta sekspoodides, kuid võpatades neist eemale ka ei karga. Ta võib sinna koos sõbrannaga sisse astuda ja võib-olla isegi ostab midagi maksimaalselt sündsat, kui peab vajalikuks oma seksuaalelus midagi mitmekesistada. Veini-leedi ei keeldu seksist, kui selleks mõjuv põhjus puudub. Kui ta oma partnerile peaks ütlema, et tal pea valutab, tähendab see seda, et see tõepoolest valutabki.
Ta jumaldab elegantset, kuid sealjuures seksikat aluspesu, eelistades musti ja valgeid komplekte, kuid mõnikord katsetab ka punasega. Seda seksi ja romantika jaoks (nagu ka aroomiõlidega vahuvanni, küünlaid, roosilehti ja tumedat siidist voodipesu).
Voodis eelistab ta klassikat, kuid sageli võtab kasutusele ka selle täiustatud variandid, et teda tagurlikuks ei peetaks. Oma seksi-alased uusimad teadmised ammutab ta sõbrannadega lobisemisest, klantsajakirjadest ja seriaalidest à la „Seks ja linn“.
Mehed jumaldavad selliste daamidega abielluda ja eksivad oma valikus harva. Veini-leedi on truu naine. Ei tohi ainult temas armastuse ja kire leeki tasakaalus hoidmast unustada.
Platon nimetas kuiva veini „vanainimeste piimaks“. Selle tervistavatest omadustest on kirjutatud terveid traktaate ja seda on tervistavaks joogiks peetud juba muinasajast alates. Louis Pasteur, keemik ning immunoloogia ja mikrobioloogia rajaja, nimetas kuiva veini kõige kasulikumaks, tervislikumaks ja puhtamaks joogiks, mis inimese poolt loodud. Tänapäeva meditsiin on tõestanud, et mõistlikes kogustes naturaalsete kuivade veinide tarbimisel on kasulik mõju südame-veresoonkonna seisukorrale. Kvaliteetses kuivas veinis sisaldub 9 kuni 14% etüülpiiritust.

Eliise Mäesalu

Jätkub ajakirjas...

0 kommentaari Lisa kommentaar