horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Shawn Mendes, "Illuminate", Island

Kas ta on Justin Bieberi tulevane arvestatav konkurent, kes tema naispubliku endale tõmbab? Vara veel öelda, kuid küllaltki tõenäoline, ainest tal selleks on...

Shawn Mendes on alles 18-aastane Kanada laulja ja laulukirjutaja, kes mängib ka kitarri ja klaverit. Ta on juba jõudnud kõvasti tunnustust koguda. Lauljana on Mendes tegev alates 2013. aastast, kaks aastat tagasi sai kõigepealt maha omanimelise EP-ga, seejärel eelmisel aastal debüütalbumiga "Handwritten".
Nüüd septembris ilmunud "Illuminate" on tema teine täispikk stuudioalbum, mille lindistused tehti 2015-2016.
Muusikaliselt kulgeb värske album igati turvaliselt mööda popmuusika paljutallatud rada. Lood ja esitus on täpselt sellised, et kui mitte teised, siis vähemalt teismeeas tütarlapsed ja neiud noorukesed peaksid nigu niuhti pöördesse minema: Mendes pole mitte ainult hea häälega, vaid ta on ka muidu kena välimusega.
Noh, absoluutne paipoiss Mendes muidugi ei paista olevat. Kuigi valdavalt on tegu romantilise plaadiga, selliste tundeliste armastuslaulukestega, ei puudu mitmetest neist natuke seksuaalse olemusega lüürika. Heaks näiteks on selle albumi üks tegelikult mõnusamaid lugusid "Lights On". Puhas voodilaul, on nii mõnigi juba öelnud.
Plaadi esindussingliks valiti "Treat You Better", veidi hiljem ilmutati veel "Mercy". Ei midagi väga uudset ja erilist, kuid sellised kergesti aksepteeritavad, kergesti omastatavad. Kaasalauldavad mõlemad.
Selgemini eristub „No Promisis“, mis on igatpidi lööklaulu tunnustega, parajalt rütmikas. Ning pärast paari kuulamisringi tundub "Patience" samuti sellest seltskonnast üks paremaid.
Tänapäeva heaks kombe kohaselt, on sellestki albumist saadaval luksuslikum, n.ö. deluxe version. Kolme lisalooga, sealhulgas "Mercyst" voolitud akustiline variant.
Mis eri riikide plaadiedetabeleid puudutab, siis muljetavaldavalt paljudes on tubli noormees taas päris tippu välja roninud. Esikohad on ette näidata koguni üheksas riigis, nende seas loomulikult Kanadas, kuid USA-ski, US Billboard 200s.
Järgmise aasta märtsis stardib Shawn Mendesi pikem ülemaailmne albumitutvustustuur "Illuminate World Tour".

Hinne: 6/10

Ülo Külm

 

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
seo plugin 26.05.2017 07:52
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. <a href="http://www.SEORankingLinks.xyz">Seo Plugin</a> seo plugin http://www.SEORankingLinks.xyz