horoskoopkuum videom├╝stilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Sigala., "Brighter Days" Ministry Of Sound/Sony Music

Ohohhoo, vot see siin on nüüd küll tõeline peoalbum, pesuehtne klubiõhtute turgutaja. Milline mõnusa üldise positiivse meeleolu looja, tujutõstja, koheselt ja pööraselt tantsima ahvatlev.

Antud juhul on Sigala hoopis midagi muud, kui eestlasele esmalt assotseeruda võiks. Selle taha peidab end inglise DJ, muusikaprodutsent ja remiksija. 26-aastase noormehe õige nimi on Bruce Fielder. Muusikaväljadel on ta rüganud alles kolm aastat.
Septembri lõpus ilmunud "Brighter Days" ongi tema esimene, debüütsooloplaat.
Seda pea tunnist albumit lindistati päris pikalt, sisuliselt kolm aastat. Tulemus on omas ┼żanris pea täiuslik.
Võib vabalt öelda, et "Brighter Days" on lööklauludest nii punnis, et enam rohkem tegelikult olla ei saagi. Praktiliselt kõik kuusteist pala annavad korraliku hiti mõõdu välja.
Ametlikult on singlitena väljastatud siiski "vaid" kümme, kusjuures tähelepanuväärne on seik, et koguni kuus neist jõudsid Suurbritannia edetabelis kümne parema hulka!
Neist "Easy Love" võeti eriti omaks - lugu tõmbas ennast niuhti esikohale.
Pole siis mingi üllatus, et ka album tervikuna osutus üliedukaks - platseerus näiteks UK Dance Albums tabelis esimeseks..
Muusikaliselt võiks ju lihtsustatult öelda, et selline massidele mõeldud popalbum on peenelt kokku kombineeritud tantsumuusika sulam elektroonikaga.
Täpsem määratlus muidugi oleks: House, Dance-pop, Electronica ja Tropical house.
Tuntuimaks looks on "Sweet Loving´", kus kaasa teeb Bryn Christopher. Esimese raksuga üheks sümpaatseimaks kujuneb aga "Came Here For Love", millesse efektselt panustab Ella Eyre.
Üldse on plaadil lausa lõputult nimekaid tegijaid. Läbi vilksavad staarid nagu Meghan Trainor, The Vamps, Paloma Faith, Craig David. Loos "What You Waiting For" teeb kaasa superstaar Kylie Minogue.
Miinustest? Plaadiümbris ostma ei pane, see mõjub kokkuvõttes isegi natuke tobedavõitu.

Hinne: 7/10
Ülo Külm

 

0 kommentaari Lisa kommentaar