horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Sisuturundus: Soovid teada saada tuleviku saladusi?

Tahad teada, mida toob tulevik või vabaneda möödaniku taagast?

Ennustusliin 9001727 oskab Sind aidata!

Ennustusliin 9001727 on Eesti vanim ja parim ennustusliin, kus kogenud ennustajad annavad ööpäevaringselt nõu ja aitavad leida lahendusi. Kasutusel on nii kaardid, tarod, mustlaskaardid, astroloogia, unenäod, kristallkuul, numeroloogia, energeetika, tšakrate kontrollimine, needuse eemaldamine jpm.
Sealjuures on paljudel meie klientidel läbi aastate väljakujunenud oma lemmikennustajad, kelle käest ikka ja jälle abi nõutakse. Kuid mida teha siis, kuid pole võimalik rääkida oma lemmikennustajaga, kuna teda ei pruugi sellel päeval tööl olla.
Kuid nüüd on sellele murele olemas lahendus ja võimalik rääkida ka oma ennustajaga ööpäevaringselt ning rääkida ka siis, kui tema vahetus pole.

Kõigepealt valige telefoninumber 900 1727, seejärel tuleb tervitusteksti ajal valida vastava ennustaja lühinumber, mis oleks järgmine:
Valige 0 ööpäevaringselt valves oleva ennustaja
Valige 1 ennustaja Salme
Valige 2 ennustaja Madleen
Valige 3 ennustaja Hera
Valige 4 ennustaja Seleena
Valige 5 ennustaja Merle
Valige 6 ennustaja Angeelika
Valige 7 ennustaja Aramanta
Valige 8 ennustaja Johanna Mei
Valige 9 ennustaja Ralf

Meie ennustajate profiiliga saate tutvuda nii meie kodulehel ennustus.ee kui ka Facebooki lehel ja samuti saab endiselt meie kodulehelt tellida oma lemmikennustajalt kirjaliku ennustust ka meilile.

Nüüd on võimalik rääkida oma lemmikennustajaga ka siis, kui tema vahetus ei ole.

Kuid kes on meie ennustajad?

Ennustaja Salme (lühinumber 1)
Olen hariduselt majandusteaduste magister. Sellel liinil olen ennustanud kümme aastat. Oma töös kasutan väga mitmeid abivahendeid ja oma intuitsiooni, mida ma usaldan. Olen õppinud Hiina numeroloogia ja astroloogia saladusi. Astroloogia on seotud numeroloogiaga, sest igal planeedil on numbriline väärtus. Koostan ka inimese sünnikaarti. Ennustamisel kasutan taro-, šamaani- ja tavakaarte. Vaatan inimese olemust ja elusaatust Pythagorase maatriksi(risti) abil. Valdan reinkarnatsiooni, tšakrate avamist ja tasakaalustamist, keha ja ruumide energeetilist puhastust, unehiromantiat, tervendan biovälja kaudu.

Ennustaja Madleen (lühinumber 2)
Olen töötanud ennustusliinil 7 aastat ja minu missiooniks on olnud inimesi aidata. Tarokaartidega ennustamine avab kliendile tema hetkeseisu ja tulevikuperspektiivi ning aitab tal näha oma elu uues valguses, avab märkamata jäänud võimalusi. Eriti hea on taustajõudusid endale teadvustada kriisisituatsioonis olles. Paralleelselt vaatlen sama situatsiooni ka astroloogilises võtmes: olen õppinud veda-õpetusele tuginevat Ida ja Lääne astroloogiat. Hariduselt olen magister kahes valdkonnas. Olen läbinud hingehoiukursused, ka need teadmised on ennustusliinil töötades üliolulised.

Ennustaja Hera (lühinumber 3)
Olen kogenud reiki terapeut ja tegelen nõustamisega taro kaartide abil. Vaatan inimese eluteekonnal olevate valikute ja võimaluste energeetilisi mustreid, aitan valida teie jaoks parima lahenduse. Saate minu käest põhjalikku teavet teie Lääne ja Hiina astroloogiliste kaartide kohta, mis on kui teile sünniga kaasa antud programm - teie isiklik muster. Vaatan partnerlust, eluteed, suhteid, iseloomuomadusi ja parimaid võimalikke lahendusi, kuidas tõusta oma arengus kõrgemale. Oman põhjalikke teadmisi metafüüsilistest süsteemidest, numeroloogiast ja energeetikast. Vastan teie küsimustele ja koostan ka soovi korral astroloogilisi kaarte.

Ennustaja Seleena (lühinumber 4)
Tundsin juba noorena, et mõistan inimesi ja saan aru, mispärast tekivad teatud emotsioonid ja tunded. Kuna inimene oma tundemaailmaga oli minu jaoks väga huvitav, siis õppisin erinevaid võimalusi sellest maailmast arusaamiseks. Nüüdseks olen juba 10 aastat ladunud Taro kaarte, visanud ruune, teinud energeetilist puhastust ja kasutanud numeroloogiat ja astroloogiat inimeste nõustamisel.

Ennustaja Merle (lühinumber 5)
Olen alates lapsepõlvest kokku puutunud kaartide panemise, ennustamise ja inimeste aitamisega, kuna mu ema tegeles samuti sellega. Nüüd olen juba üle 20 aasta ise aidanud inimesi ja arendanud iseennast. Tunnen numeroloogiat ja horoskoope. Ei tegele musta maagiaga, aga oskan nõu anda kuidas vabaneda sellest.

Ennustaja Angeelika (lühinumber 6)
Aitan sind suunata, kui hing on raske ja otsid lahendusi. Sõprus, suhted, valikud. Töötan pendli, taro- ja inglikaartidega.

Ennustaja Amaranta (lühinumber 7)
Ennustusi teen tarokaartide abil. Olen pikaajaline külgetõmbeseaduse uurija ja praktiseerija, mistõttu oskan sellest seadusest lähtuvalt anda nõu erinevatele eluprobleemidele. Praktiseerin külgetõmbeseadusega seotud rituaale. Annan nõu ka terviseteemadel.

Ennustaja Johanna Mei (lühinumber 8)
Ennustaja Johanna Mei vaatab Mustlaskaartidega Teie tulevikku ja Inglikaartidega Teie hingseisundit. Helistage julgesti!!!

Ennustaja Ralf (lühinumber 9)
Kvantfüüsika teadusliku tõestuse järgi on kõik võimalik. Kosmoloogia kinnitab, et juhuslikkus on illusioon ja loomises on kord. "Kahtlemata muutub meie maailm järgmise 50 aasta jooksul tohutult", kinnitas maailmakuulus inglise füüsik Stephen Hawking (8.jaan 1942.a - 14.märts 2018.a). Kuidas ja miks muutub Sinu elu lähitulevikus? Milline on Sinu võimalusi avav karma? Milline tarkus on abiks, et seda taibata? Vestlusparteriks Sulle on Ralf, vali 9!

 

0 kommentaari Lisa kommentaar