horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Soovin tutvuda... Aga kellega?

Olen 36-aastane naine, kel igapäevaeluga kõik enamvähem korras. Häid tuttavaid ­mehi on ka, igasugu mõnusaid inimesi, aga suurt armastust pole.

Mida vanemaks olen saanud, seda enam olen oma suhteid meestega püüdnud mõistuse kontrolli all hoida, võib-olla sellepärast üksi olengi. Aga no mis parata – paljude lootusrikaste alustamiste juurest olen ikka jõudnud punktini, et... poleks maksnud.
Kaasa arvatud ka sõbrannade keelitusel põikamine tutvumiskuulutuste mängumaale. Mitte vastates, vaid lausa ennast välja pakkudes.
Enese suhtes pole ma ilmselt objektiivne, aga selles veendusin küll, et rahvatarkusel on tõetera sees: mitte kõik pole kuld, mis hiilgab.
Kirjeldasin end minimaalselt: välimust omameelest täiesti ausalt, nõudmistes oletatava partneri suhtes ootasin tavalist "harju keskmist": et ei jooks ega suitsetaks ülearu, et oleks kena ja mõistev ini­mene. Sain kaheksateist vastust, millest kõigist ei maksaks siinkohal rääkida. Aga kandidaatidest, kellega pidasin vajalikuks kohtuda, tahaksin jutustada küll.
Kõigepealt läksin kohtama mehega, kes teatas, et on 40-ndates lesk, korvpalluri kasvu ja kõrgharidusega õppejõud, majanduslikult kindlustatud, ei oota oma potentsiaalselt elukaaslaselt midagi muud kui inimlikku mõistmist. Selles asjalikus enesereklaamis leidsin kõik mulle sobiva: intellektuaal, eestlasele iseloomuliku temperamendiga, ridade vahelt lugedes arvatavasti teatud kompleksidega üksiklane, nagu ma isegi.

Märksa vanem kui pildil
Saime kokku kohvikus, mille tema oli määranud ja mina telefonitsi (meeldiv hääl – veel üks pluss!) heaks kiitnud. Mitte hilisõhtul, mis mulle taas mulje jättis, vaid pärastlõunal.
Ja siis... Esimese mulje kohaselt polnud tema 40. sünnipäev küll viimane lähim, ja tulevane lähim tõotas olla 60-nda kandis. Aga see selleks. Maneerid olid tal tõesti laitmatud, huvi minu isiku vastu rohkem kui viisakas, nii et kui ta pani ette mitte-raharaiskamise (!) eesmärgil kohvikus istuda, vaid tema poole sõita, polnud mul selle vastu midagi. Vastupidi – see oli isegi kinnituseks, et ta on tõsiste kavatsustega inimene, kes mulle oma elukeskkonna kohe ausalt ette näidata tahab.
Sõitsime. Põnev oli see, mis ilmnes: juhtumisi elas ta minu küllalt heade tuttavate vastaskorteris! Teadsin, et selles majas elavad n-ö korralikud kodanikud, vähemalt polnud ma kuulnud vihjeid mingitele pervertidele. Ja sain julgust aina juurde, sest teadsin, et võin oma tuttavatelt välja nuuskida, mis mees see õigupoolest on. Talle ma sellest enesestmõista ei kõssanudki.
Mu viimnegi ebalus muutus enesekindluseks, kui ta kohvi keetis ja laua kattis, sest minu abi ta selleks ei palunud. Mis mulle aga vastukarva käima hakkas, olid tema mõningased tähelepanekud meie vestluse käigus, ja tema arutelud. Ta andis näiteks otsesõnu teada, et kõike seda, mida ta täna ise võõrustamiskunstis demonstreerib, ootab ta tulevikus naiselt, keda minus loodab leida.

Aina enam nõudmisi
Osutas varsti nagu jutu sees, et ma ei paneks lusikat salvrätile, vaid paigutaksin selle nimelt alustassile; märkis, et kuna on alkoholivaba (kuulutuses mina kandidaadi alkoholilembusest või mittelembusest üldse ei rääkinud), ei näinud ta vajadust veinipudelit lauale panna, mida tal baarikapis olla suures valikus.
Rääkis, et on aastate jooksul otsinud naist (ka erinevate ajalehtede kuulutuste abil), aga puutunud kokku vaid niisugustega, kes nõudnud (?), et ta nende korterid ära remondiks, luksusklubidesse viiks ja nende eelneva(te)st abi- või kooselu(de)st pärinevaid lapsi mitte üksi aktsepteeriks, vaid ka armastaks... jne.
Lõpuks sain hunnikus komplimente selle eest, et ma oskan kuulata. Minema asutades olin veendunud, et mu aktsiate hind tema silmis on maksimumis. Võib-olla eksin, aga tundus, et mu eriline väärtus seisnes selles, et mul lapsi polnud. Ja et ma lahkudes nõustusin temaga: milleks peaksin mina (!) taksole või tema oma auto bensiinile raha kulutama, kui bussid veel käivad. Kui ta paari päeva pärast helistas ja külla kutsus, ütlesin, et ei saa kuidagi tulla, sest tol õhtul müüdi selles bussis ainult ühe-otsa-pileteid...

Kena välimusega kiidukukk
See oli mees, kes end helistades niisama minu-ealiseks ei kuulutanud, vaid seda silmnähtavalt ka oli.
Kohtudes tegin talle mõttes kummarduse ka selle eest, et ta ei rääkinud enne oma välimusest, mis oli nii tänu loodusele kui ilmselt ta enese maitsele ja võimalustele kaugelt üle keskmise.
Ta andis mõista, et kuulub nende klanni, kes loodab leida seda nimelt ainuomast õiget poolt, keda seni pole leidnud. Sihuke suhtumine mulle meeldis, ja salamisi olin vaata et kindel, et just nüüd ja minu näol on ta lõpuks eesmärgile kõige lähemal.
Pärast esimest tavalist komplimenti kaotas ta aga minu vastu igasuguse huvi. Ehk kui, siis sain talle lihtsalt vajalikuks publikuks. Ta vaatas kohviku aknast äraoleval pilgul välja ja rääkis aina kasvava õhinaga sellest, kuis ta Shakespeare'i sonettide rütmi praavitab, Einsteini relatiivsuseteooria vigasuse paljastab, ja saab oma kulu ja kirjadega varsti valmis niisuguse sõjamasina mudeli, mis maailmale seni

Tarma jutu pani kirja
Imbi Käbi

Jätkub ajakirjas...

3 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 14:12
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:53
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:00
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783