horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Tahan ­sinult last!

Kalle on hädas kahes riigis elavate kaunite naistega, kes on otsustanud, et just see mees sobiks kõige paremini eluteekaaslaseks ning uue elu loojaks.

Kaire ja Kalle  olid üheealised,kes juba põhikoolis teineteist märkasid ja silmanurgast piidlesid, aga alles  pärast  täisikka jõudmist samm-sammult lähedasemaks said.
Kaire kaotas süütuse ühel jaaniööl, kui Kalle talle tantsuplatsil keevaliselt  käe paljale ihule särgi vahele  libistas. See pani neiu kehas mahlad voolama ja eemaldas tõkked seitsmeteistkümne aastase koolitüdruku teelt, et kena noormehega parginurka eemalduda ja põõsastikus naiseks saada. Kui hormoonid noores ihus lõkkele löövad, siis oled nagu vabakäiguvang, keda küll müüride vahel kinni ei peeta, aga nähtamatud mõtteahelad enda kütkeis hoiavad.
Sügisel läksid noorte teed lahku ja kumbki tegutses edasi oma loodud maailmas. Kaire õppis juuksuriks ja jõudis andeka õpilasena välja pealinna tippsalongi, kus rikaste ja valitute prouad end suure raha eest kaunistamas käisid. Kallest  sai ametikooli paberitega kuldsete kätega ehitusmeister, kes nimekas firmas palkmaju kokku pani ning kuude kaupa Norra fjordide vahel trollidemaa ilu nautis. Iga paari kuu tagant käis ta ka kodus.
Norra mägikülas pikkadel õhtutel aega surnuks lüües kiimles noormees Kairele SMS-se saates poole ööni. Kaire kiindumus Kallesse ei näidanud  vaibumise märke. „Tule ainult kiiremini koju!“

Uued mängud teises riigis
Fjordidemaa nõudis aga endale  oma osa. Kord Oslos ehitusmaterjali hankides tutvus ta baaris põhjamaa piiga Solveigiga, kellega arenesid soojad suhted, mis linnast lahkudes jäid veel kauaks sütena tuha alla hõõguma.
Kalle võttis Solveigi kaasa ka Eestimaale ning veetis temaga Pärnus kirgliku puhkusenädala. Kaire juurde ta siis nägu ei näidanud. Peagi sai Solveigi vana boyfrend Thor oma pruudi suhetest kräsupäise eestlasega haisu ninna ning  kolkis Kalle korralikult läbi. Kalle otsustas Solveigi loole lõpu teha, kuid oli juba hilja.
Küps ja kaunis  põhjamaa kaunitar korraldas Kalle auks  fjordidekoopa restoranis erilise küünlavalgusõhtu, kus naine oli riietunud erilisse avara dekolteega liibuvasse kleiti, mis ei jätnuks ükskõikseks ühtki viikingitõugu meest. Õhtu finaal toimus loomanahkadega kaunistatud kõrvalkoopas, kus maitsvate hõrgutisete juures teatas Solveig: “Ma ootan sinult last. Ta peaks sündima juba varakevadel.“
Kalle oli pika õhtu jooksul manustanud üsna ohtralt kangemaid jooke ja oli kõrgendatud meeleolus, kuid see uudis mõjus  küll nagu ämbritäis külma vett, mis pea selgeks ja meeled  erksaks muutis. „Ma rääkisin juba isaga. Ta lubas meile kinkida raha ja tükikese maad fjordi idaserval, kuhu sa saad ka meile  palkidest maja püsti raiuda. Ka ema oli sellega nõus.  Asjaga peaks varsti algust tegema, muidu näeb pisike enne ilmavalgust kui kodul katus peakohal,” sädistas Solveig, nagu oleks tegu tavalise  talutööga.  

„Meie jääme sind ootama...”
Kalle ei saanud Solveigi kõrval niheledes terve öö enam sõbagi silmale, sest pea kohale kerkinud tume pilv ähvardas äikesega ning  oli valmis talt võtma  kõige  kallima vara – vabaduse. Sel ööl jäi ka Solveigi üsk Kallest puutumata ning udune hommik andis  nukrust juurdegi. Pisut aitas   tõsta tuju  koopaseintest kostev Griegi muusika , võimas pala “Mäekuninga koopas” brassansambli  esituses.
Karmi looduse keskel sirgunud ja karastunud Solveig oli aga hommikul erk ning rõõmuski, hellitades Kallet ning ahvatledes teda öösel ärajäänud ühtele. Noormees ajas asja naise selja tagant kombekalt, aga jahedalt ära ning pikutas veel  roidunult põdranahal edasi, sest öine uni oli jäänud lühikeseks. Mõtted aga rändasid juba mujale. Kallel oli jäänud Norras olla veel nädalake, enne kui tellitud  uhke palkmaja püsti sai ja võis mõelda  kodusõidule ja jõulupuhkusele. Mida teha aga nüüd, pärast Solveigi pommuudist ?
„Pean korra Eestis ära käima, jõulukingid tuleb jagada...” teatas Kalle Solveigile. „Mine, aga ära sa  kadunuks jää. Meie jääme sind igatsusega ootama,” sõnas Solveig, libistades käega üle kergelt ümaravõitu kõhu ning suudles Kallet õrnalt põsele.

Võluv naine kaunis kodus
Kalle jõudis koju just jõulude eel ning oli oodatud külaline sõprade ning sugulaste ringis. Külastas Tallinnas ka koolivendi ning astus sisse kesklinna  ilusalongi et vanale armsamale, Kairele, häid pühi soovida.
Kaire läks Kallet nähes elevile ning tema rõõm täitis koos  kalli parfüümiga kogu salongi.
„Kauaks jääd?“ oli neiu esimene küsimus?“
„Eks ikka uue aastani,“ kogeles Kalle ja lisas: “Puhata on ju ka  vaja...“
“ Muidugi. Mida sa täna õhtul plaanid? Ehk tuleksid mulle külla,sain just uude majja sisse kolitud.“
Kaire võttis laualt kuldsete tähtedega nimekaardi, kirjutas sinna juurde koduse aadressi ja ulatas Kallele.  „Ootan sind kella üheksa paiku!“  
Kalle tegi linna peal veel paar ringi, hüppas siis läbi kaubakeskuse lillepoest ning ehtekauplusest, kust valis kingituseks  kenad kuldsed kõrvarõngad. Valis siis    „nutikalt“  taksonumbri ja asus põksuval südamel teele. Aadressi nähes tegi taksojuht suured silmad: “Oo, sealkandis peetakse ju iga päev soolaleivapidusid. Vägev koht!“  
Kaire uus ja uhke maja ilutses mere ääres Rotermanni kvartali taga.  Luksuslik kolmetoaline korter oma kahe klaasist rõduga  aga lummas kauni vaatega merele.  Kogu  sisustus oli  viimase peal: eritellimusel mööbel, ülikallis interjöör, valged nahkdiivanid...
Praokile jäetud magamistoa uksest aga paistis lai roosadesse patjadesse uppuv  abieluvoodi.  Ja Kaire ise! Ilus oli ta olnud ennegi aga nüüd… tuunitud ja hoolitsetud kehaga kaunitar, nagu aasalill, keda lausa peab nuusutama ja puudutama…

Ühemõtteline väljakutse
Siidist koduürbi pikalõhelise avause  vahelt surusid end esile kaks rinnakuplit, jättes vaid nende nibud mõõdetud täpsusega revääri taha peitu. Küllap selleks, et ette kummardudes ja kohvi valades pistaksid nad oma nupud esimesel võimalusel põuest välja, et esitada kallile külalisele ühemõtteline väljakutse...
Toas oli palju lilli ja imepärane sume valgustus. Seinal ridamisi kallist kunsti, riiulil perekonna fotod: Kaire imikuna, ema-isa süles kolme-neljasena, kooli ja klassi pildid ja siis üks Kallele  kangesti tuttav kullatud nikerdustega raamis foto, pildil pikkade lokkis juuste ja   valgete põlvikutega poisihakatis.
No mida! See oli ju tema ise –Kalle. Meenub,et selle pildi tegi  isa sõber Urmas  ühel lasteaiapeol. Kalle emale meeldis see foto väga  ja ta kinkis neid kõigile oma sugulastele ja  tuttavatele, nende hulgas ka Kaire emale…
Nähtu võttis Kalle tummaks. Ta astus klassiõele lähemale,võttis tal õlgadest kinni,surus enda vastu ja suudles otse  suule. „Miks sa mind siin riiulil hoiad?” prahvatas ta erutusest tulvil naisele, kui ta kalli aroomiga lõhnastatud keha oma haardest vabastas.
„Aga sellepärast,et ma armastan sind! Andsin ju sulle kunagi ka oma süütuse. Mind on paljud mehed piiranud aga ma tahan ainult sind ja sinult  jõulukingiks  ilusat kräsupäist last. Kolmekunigapäeval saan kolmekümneseks ja aeg tiksub halastamatult.”
Siidine geišastiilis hame libises järsu liigutusega Kaire õlgadelt põrandale ja Kalle eest seisis  täies alastuses armastusest pakatav ihar  Veenus. „Tule ja võta mind!”
Kalle taganes sammukese,et naise  ilu tervikuna nautida, aga ta ajju tungis pikselöögina kusagilt kaugelt kaugelt fjordide sügavusest  kajana kostev  müstiline naisehääl: “Ära sa ainult kaduma mine...“

Mati Lootus

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
lilian nikky 14.04.2021 00:45
Minu nimi on Lilian N. See on minu elu väga rõõmus päev tänu Drsaguru mulle antavale abile, aidates mul oma endise mehe maagia ja armastuse loitsuga tagasi saada. Ma olin abielus 6 aastat ja see oli nii kohutav, sest mu mees pettis mind tõesti ja otsis lahutust, kuid kui ma leidsin internetis Dr.saguru e-kirja, kuidas ta on aidanud nii paljudel inimestel end tagasi saada ja aitavad suhteid korda saata. ja muudavad inimesed oma suhetes õnnelikuks. Selgitasin talle oma olukorda ja otsisin siis tema abi, kuid minu üllatuseks ütles ta mulle, et aitab mind minu juhtumiga ja siin ma nüüd tähistan, sest mu abikaasa on täiesti lõplikult muutunud. Ta tahab alati olla minu poolt ega saa ilma minu praeguseta midagi g teha. Mulle meeldib väga oma abielu, kui tore pidu. Tunnistan Internetis edasi, sest Dr.saguru on tõeline õigekirjavalaja. KAS VAJATE AITA, VÕTKE NÜÜD KORRAL Pöörduda DOKTOR SAGURU KOHE EMAILI JÄRGI: drsagurusolutions@gmail.com või WhatsApp +2349037545183 Ta on ainus vastus teie probleemile ja muudab teie suhte õnnelikuks. ja ka tema täiuslik aastal 1 ARMASTUS LÕIGE 2 VÕIDA EX TAGASI 3 NAISE PUUVILJAD 4 EDUTAMISLÕIK 5 KAITSEJÕU 6 ÄRILÕIK 7 HEA TÖÖLÕÕG 8 LOTERI LÕIGE JA KOHTU JUURDLUS.
elvira 18.01.2021 14:34
laenupakkumine finantseerimist vajavatele üksikisikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul arendanud teie individuaalsete vajaduste ja nõuete põhjalikku mõistmist. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com