horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Targa naise kõrval elad kauem

.Mõelge oma ideaalsele naisele: kas ajud on teie nimekirja tipus, kui nimetate tema parimaid omadusi? Võib-olla peaksid olema!

Aberdeeni ülikooli meditsiini- ja bioteaduste kolledži vaimse tervise emeriitprofessor, professor Lawrence Whalley ütles mainekal dementsuskonverentsil: "Asi, mida poisile kunagi ei öelda, et ta peab tegema, kui ta tahab elada pikemat elu... Aga mida ta peaks tegema – abiellub intelligentse naisega. Pole paremat kaitset dementsuse vastu) kui intelligentsus."
Selles Aberdeeni ülikoolis läbi viidud uuringus uuriti identsete kaksikute tervist ja leiti, et intelligentse naise kõrval on degeneratiivsete haiguste eest kaitsmisel oluline tegur. Nad tegid kindlaks, et mehed, kes otsustavad abielluda tarkade naistega, elavad kauem ja õnnelikumalt ning neil on väiksem tõenäosus põdeda Alzheimeri tõbe ja dementsust. Šokeeriv on see, et mõnedel meestel, kes olid abielus nende tarkade naistega, ilmnesid ajuskaneerimisel isegi füüsilised dementsuse tunnused, kuid neil ei olnud haiguse sümptomeid. Tegelikult olid nad otsustanud olla "väga intelligentsed" ja täielikult funktsionaalsed. Kuid nii meeste kui naiste julgustamine naise mõistust tema ilust rohkem hindama on keeruline. See on pikka aega olnud oluline feministlik probleem ja enamik inimesi mõistab seda hästi. Tüdrukud, kes kasvavad üles oma intelligentsuse üle uhkust tundes, on võimsamad ja sõltumatumad. Seda mõtteviisi jagavatel poistel on naistega paremad suhted ja nad loovad oma naistele ja tütardele toetavama maailma.

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
kolja 18.08.2022 17:45
Suurte tissidega peab naine olema