horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Teineteises pettunud

Mõni suhe kohe on selline, et kõik võiks olla hästi... Aga millegipärast ei ole. Ja see suhe tundus arenevat just niisuguseks...

Istuvad vastastikku ühes tillukeses köögis. Üks keskeas mees ja veidi vanem naine. Mees oma pettumustega, naine omadega. Naisele on mees lohutuseks ja mehele naine – mehele on naine lihtsalt kähkukas, pikapano. A quicky. Mees tuleb vahel, astub läbi, ajab paar sõna juttu, teeb kähku asja ära ja jätkab oma elu.
Mitte et see naisele nii väga meeldiks. Või mitte et naine sellega enam päri või rahul oleks.
Alguses ta oli küll.

Mehised mehed ja mehelikud mehed
Nende suhte alguses mõtles naine isegi, et mees on talle lihtsalt hea seksuaalpartner – noor, mehelik, tark, mehine. Siinjuures tuleb vahet teha: mehelik ja mehine on kaks iseasja. Naine võiks selle lahti seletada, sest tema teab. Ta on elu näinud ja elanud. Ta on mehest viisteist aastat rohkem elu näinud ja elanud. Ta on igasuguste meestega tutvust teinud, nii karvaste kui sulelistega. Tema juba oskab vahet teha.
Mehelik tähendab mehelikult ahvatlev. Ja nüüd jälle – mida siis tähendab mehelikult ahvatlev?
Mehelikult ahvatlev tähendab seda, kui mees teab, kuidas käituda, millal naerda, kuidas naerda, millal midagi öelda, ja kui ta ütleb, siis see pole labane ega rumal ega naiselikult lapsik.
Mehine tähendab aga seda, et mees iga mehetööga hakkama saab. On vaja lillealus rõdupiirde külge kinnitada – ta teeb selle ära. Ja kiiresti veel. On vaja riiul seina külge kinnitada – ta teeb selle ära, ilma probleemita, ilma pikemalt ponnistamata, ilma kingapaela selleks kasutamata. Ta teab, kuidas käia ümber haamri, kruvikeeraja, trelliga. Ta teab, mis kruvisid või mutreid on vaja kindlustamaks oma tööle hea kvaliteet. Ta ei jookse õige töömehe käest nõu küsima, ega vaata tühja seina nagu kits müürikuulutust.
Ja siin ongi teile mees, kelles on kõik olemas.
Aga naised seda ei näe. Või nii see mees kurdab.
Naistele on ainult raha tähtis, tõdeb ta kibedalt.
Mitte minule, tahaks veidi vanem, mehest viisteist aastat Maa peal kauem elanud naine tema vastas öelda.
Aga ta ei ütle midagi.

Eesti mees ja välismaa mees
Naine tahaks küsida mehelt, aga mis sinule tähtis on? Muidugi mitte raha, naine teab seda, aga mis siis? Sest siin, selle mehelikult mehise mehe vastas istub üks naine, rahata, välimuseta ja nooruseta, ent valmis end tema jalge ette viskama. Kuid – kas mees sellest hoolib? Nii et tegelikult valib ka mees. Mille järgi tema valib?
Mees ütleb, et eesti naised ei pea eesti mehi üldse meesteks.
Naine ei saa talle valetada. Ta ise mõtleb samamoodi.
Aga mees ei saa sellest aru – mille poolest siis eesti mehed nii erinevad on?
Aga on. Ja erinevus on tohutu. Mil moel suudaks naine talle selle selgeks teha?
Tegelikult on see nii lihtne.
Kui kohtub üks naine, näiteks, ühe prantslasest mehega, siis kuuleb ta silmapilkselt selliseid sõnapaare nagu mon chérie, mon coeur – mu kallis, mu süda.
Ja kas naised siis ei tea, et seda ei maksa nii sõna-sõnalt võtta? Muidugi nad teavad seda. Ometi on seda nii meeldiv kuulda, või kirjas lugeda. See on hoopis midagi muud, kui see, kui sinu poole pöördutakse sõnaga „kuule…“.
Järgmiseks ütleb prantsuse mees juba mon amour – mu armastus. Ja naise süda sulab. Ning jällegi – mitte et naine seda nii sõna-sõnalt usuks, aga see on ilus, see paneb mõttelennu tööle ja toidab unistusi. See paneb naise nurruma, tundma, et ta on selle mehe jaoks ainus ja – mis võiks ühe naise jaoks veel tähtsam olla?

Kui sa ei armasta...
Üks Shakespeare´i sonett – või osa sellest -  oleks siin omal kohal. See seletab kõik.
Shakespeare´i teab naise vastas üle laua istuv nooremapoolne mees küll, nime järgi. Aga sonette pole ta lugenud. Naine ütleb, et tasuks lugeda, sealt õpib nii mõndagi.
Kui sa ei armasta, siis kummatigi truust armust kõnele: ei hooli muust ka pahur põdeja, kel surm on ligi, kui kuulda tervisest veel arsti suust.
Just nii see naistega ongi: kui sa ei armasta, siis kummatigi truust armust kõnele...
Mees aga nimetab seda lihtsalt käojaani ajamiseks.
No nii – siin see erinevus muust rahvusest meeste ja eesti meeste vahel ongi! Eesti mehed arvavad, et see on lihtsalt üks käojaan, mille peale ei tasu ei sõnu ega hingeõhku kulutama hakata. Teistest rahvustest mehed peavad seda loomulikuks naise hellitamiseks.
See pole käojaan. See on sama, mis ilus lillekimp, või šokolaaditahvel või kommikarp. Mõnes mõttes võiks seda ehk isegi etiketiks kutsuda. Ja tõsi on – enamus eesti meestest ei tea etiketist kahjuks midagi. Liiga kaua on neile jahutud naiste ja meeste vahelisest võrdsusest ühiskondlikus plaanis, koduste uste taga aga hoitud enamus töid naise kanda, ka armastuse jagamine on jäetud naise kanda.
Naised ja mehed pole võrdsed. Pole kunagi olnud ega saa ka kunagi olema. Ja need, nii öelda, välismaa mehed teavad seda. Nemad teavad, et naist on vaja hellitada, vahel isegi teenida, jumaldada, hoida, kaitsta. Armastuseõhku täis sõnadega üle külvata, lausa matta naine nende alla.

Emadki ei oska mehi kasvatada
Aga siis esitab ülelaua istuv nooremapoolne mees naisele lihtsa ja loogilise küsimuse: kust need viletsad eesti mehed siis tulnud on? Ikka eesti naistest ju! Eesti naised on olnud nende viletsate eesti meeste emadeks.
Tal on õigus. Eesti naised ei oska mehi kasvatada. Sest  neilegi, eesti naistele, on omal ajal nii palju jahutud võrdõiguslikkusest, et sel moel nad oma poegi kasvatavadki, võrdõiguslikult võrdõiguslikeks.
Aga koduste uste taga peab minia ikka ema pojakesele söögi ette tooma, pesu pesema ja triikima, hommikul varem tõusma ja kohvi valmis keetma. Alles pärast seda võivad nad minna võrdõiguslikult tööle.
Ja nii ollaksegi nüüd lõhkise küna ees. Eesti naine ei leia eesti mehes seda, mida ta tahaks temas leida, ja eesti mees on omakorda pettunud, et talle hoopis välismaist meest eelistatakse.
Sellist meest, kes oskab kohvi keeta ja selle siis voodisse tuua, sügavalt silma vaadata, näpuotsi suudelda. Jumaldada.
Istuvad vastastikku. Naine – pettunud eesti meestes, ja mees – pettunud eesti naistes.
„Ja vaata, kuhu me sellega jõudnud oleme, kaks üksikut hunti,“ ütleb naine lôpuks mehele küünlavalgel otsa vaadates. Mees naerab kergelt. Tal on ilus naer. Madal. Soe. Mehelik.
Naine pakub korraga välja, et nad võiksid teha ühe kokkuleppe.
Millise? Küsib mees.
Naine teeb ettepaneku luua üks selline kokkulepe, kus tema õpetaks mehele, mida eesti naised eesti meestelt ootavad, ja mees õpetaks naisele, kuidas naine käituma peaks, et eesti meestes huvi äratada.
Naine teab, et ta ei oska eesti meestega käituda. Ta räägib nendega paar sõna, vahetab mõned laused ja juba on tal igav.
Ometi ei valmista naisele mingitki raskust kirjutada George´ile Lyoni Rhone´i jõe kaldal: ma igatsen sind, ma sooviksin nii väga, et sa oleksid praegu siin, minu kõrval, ma sööksin su ära, sinust ei jääks midagi järgi, ja nii sa oleksidki igaveseks minu oma, ma laseksin sind aeg-ajalt endast välja vaid selleks, et sinuga armastust jagada...
Naine kirjutab kirja lõppu veel mõned read Jacques Prevert´i luuletusest. Ja tema, George, saab kohe aru, et tegemist on Prevert´i luulega.

Aga kes see Piaf on?
Kas naine saaks samal moel suhelda eesti mehega? Eesti mees peaks teda napakaks, ega teakski, ilmselt, kes see Prevert selline oli.
Aga George kaugelt Prantsusmaalt Rhone´i jõe kaldalt vastab, et kui nad kokku saavad, armastavad nad terve päeva, nad ei saagi voodist välja. Nende armastamise taustaks mängib La vie en rose, Ne me quitte pas, Et si tu n´existais pas...
Kas sa loed mulle kahe armu vahepeal Prevert´i? Ma tahaksin väga, et sa loeksid mulle kahe armu vahepeal Prevert´i...
Ma loen sulle Prevert´i, aeg-ajalt suudeldes su keha, pealaest jalatallani, siis me armastame jälle ja selle järel loen ma sulle Baudlaire´i, Les fleurs du mal...
Ja sa oled mu vastu hea?
Ma jumaldan ja kummardan sind, ma loen su soove su silmist, ma tean, et sinu vastu peab hea olema...
Ja sa ei ole kunagi mu vastu halb? Mitte kunagi, ma tean, et sinu vastu peab ainult hea olema.
Ja sa ei jäta mind enam iialgi-iialgi? Ma hoian sind enda lähedal elu lõpuni, ma teenin sind nagu truu ori, sa oled mu elu inspiratsiooniks, kogu mu elu mõte, me loeme head kirjandust ja kuulame Piafi...
Kes see Piaf on? Küsis naise käest kord üks eesti mees, kes talle küll roosi tõi, ent oma kohvide eest maksis kumbki võrdõiguslikult ise.
Kui üks on juba niimoodi küsinud, siis järgmisega hakkad juba hoiduma kõikidest taolistest kultuurilistest teemadest. Ja lõpuks ei hoidu mitte ainult teemadest, vaid kõigist neist meestest eemale.
Aga naise lauakaaslast on mõte kokkuleppest huvitama hakanud. Ta küsib, mil moel see siis välja võiks näha? Kas nad hakkavad teineteisele loenguid pidama?
Ei, nad hakkavad teavet jagama. Kõigepealt räägib naine mehele, kuidas eesti naisi võluda, ja siis räägib mees naisele, mis tema eesti meestega suheldes valesti teeb.
Ent põhirõhk on ikkagi harjutamisel. Nad hakkavad harjutama. Füüsiline praktika on kõige tähtsam, ütleb naine kõige lõpuks veel kavalalt naeratades. Ma olen sulle nagu ema, ja sina oled nagu Oidipus, kes aeg-ajalt oma emaga magab.
Mees naerab jälle. Seda sooja madalat naeru. Sedasama, mis paneb korraga liblikad naise kõhus keerlema.

Ja ometi läheb kõik katki
Aga hommikul, kui naine palub, et mees veel jääks, tunneb mees end kui vangis olevat.
Palun, jää veel mõneks ajaks, anub naine õrnalt mehe kaissu pugedes. Naine ei taha palju, veel mõni tund, üks tund, kas või pool tundi.
Mees jääb.
Aga ta pole rahul. Ja ta ei häbene seda ka välja näidata. Ta tõmbab järsult oma käe naise pea alt ära ning vahib demonstratiivselt lakke. Nohiseb.
Jää veel natukeseks, anub naine mõne aja pärast arglikult uuesti. Ta tahab veel mõni üürike hetk tunda mehe lõhna, ta soojust, hellitada ta keha, suudelda ta ihu.
Mees jääb.
Aga ta pole rahul.
Ning siis ütlebki mees need valusad sõnad. Ta ütleb, et ta tunneb end kui vangis olevat.
Kuidas võib nii inetult naisele pärast temaga magamist öelda? Ainult harimatu mats võib nii käituda.
Inetu on teist inimest ka niimoodi terroriseerida, kähvab mees.
Kas see ongi, kuidas ta ennast praegu tunneb? Terroriseerituna? Seda tahaks naine küll kõige vähem.
Ta tahtis vaid venitada seda üürikest hetke, mil see mees tal olemas oli, tahtis venitada seda hetke nii pikaks kui võimalik, tal polnud plaaniski meest päriseks endale  vangistada.
Mehelik see mees enam küll ei näi. Korraga näeb ta üsna pisike ja vilets välja. Naine tajub õudusega, et on taas               kord oma keha mõttetult ühele karvasele ja sulelisele andnud.
Naine palub mehel lahkuda.
Ta näeb mehe ilmes viha, tema liigutustes kärsitust. Pükse kiiruga jalga vedades sisistab ta, et kui niimoodi vägisi kinni hoitakse, siis tasub edasipidi teada, kuhu jäämist tuleks vältida.
Naine teab, et George Rhone´i jõe kaldalt poleks talle kunagi niimoodi öelnud. Kui George oleks tahtnud ära minna, siis oleks ta naise lihtsalt õrnalt endast eemale lükanud, suudelnud teda veel viimast korda õrnalt suule ning öelnud ma pean minema, mon amour, on aeg. Aga ma tulen tagasi, ja siis me armastame jälle…
Kui sa ei armasta, siis ometigi, truust armust kõnele...
Naine teab, et nüüdsest hakkavadki nad selle viletsalt mehise mehega teineteist vältima. Võib-olla kunagi hiljem, palju hiljem istuvad nad jälle vastastikku naise köögis, aga siis räägivad nad hoopis teistel teemadel. Või ei räägi üldse. Sest mõlemapoolne pettumus on olnud liialt alandav.

Riina Kangur

56 kommentaari Lisa kommentaar
  
Mike Morgan 13.10.2022 14:00
Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan, student Loan, debt consolidation Loan etc.. no matter your credit score. Personal Loans (Secure and Unsecured) Business Loans (Secure and Unsecured) Consolidation Loan and many more. Contact US for more information about Loan offer and we will solve your financial problem. contact us via email: muthooth.finance@gmail.com Phone number: +917428831341 (Call/What's app)
Anna Yarmolenko 04.10.2022 09:52
Elu tuleb erinevate kogemustega. Ma ei tea, mis kogemus teil on, aga see on minu lugu, pigem tunnistus. Mul on hea meel seda kirjutada, sest minu abielus on taas rahu ja see kõik on tänu suurepärasele loitsijale nimega VOODOO LORD, ta on väga võimas mees, kes aitas minu ja mu abikaasa vahelise vaidluse lepitada väga tõhusa ja ehtsa armastusloitsuga. . Mu mees lahkus kodust ja kolis seitsmeks kuuks teise naise juurde, ilma minu ja meie nelja lapse eest hoolitsemata, ma olen majanduslikult stabiilne, kuid vajan mehe hoolitsust, kiindumust ja stabiilset perekonda. Ma palusin tal mitu korda koju tulla, kuid miski ei aidanud, palusin isegi tema vanemal õel aidata mul teda paluda, mis samuti ebaõnnestus. Nii sattusin ühel päeval ühe naise tunnistusele, kes kirjeldas, kuidas VOODOO LORD oli tal aidanud takistada oma mehel temast lahutamast. Võtsin temaga ühendust ja selgitasin talle oma probleeme, ta ütles mulle, mida on vaja ehtsa ja väga tõhusa armastusloitsu jaoks. Andsin talle kõik, mida ta vajas, ja kahekümne nelja tunni pärast helistas mulle mu abikaasa, paludes andestust ja küsides, kas ma võtan ta pärast seda, mida ta tegi, tagasi, ja nii mu abielu päästeti. Kui teil on probleeme, mida soovite kiiresti lahendada, võtke temaga ühendust WhatsAppis: +2348097014925, e-post: voodooconnect60@gmail.com
VICTORIA HERNAN 04.09.2022 22:28
Ma lihtsalt ei suuda seda õnne enda teada hoida. Abiellusin 10 aastat tagasi, ilma lapseta ette näidata, mu mees hakkas mind ämma kõrval halvustavalt kohtlema. See valmistas mulle meelehärmi, otsisin Internetist abi, siis nägin palju tunnistusi selle kohta, kuidas VOODOO LORD oli paljusid mehi ja naisi aidanud. Võtsin temaga kohe Whatsappis ühendust ja selgitasin talle oma olukorda, ta lubas aidata, andis mõned juhised, mida pidin järgima, et saavutada täiuslikke tulemusi. Tegin kõik nii, nagu ta käskis, hiljem käskis ta mul minna haiglasse 2 nädala pärast rasedustesti tegema ja minu üllatuseks olin rase ja see oli mulle väga hea uudis. Olen talle nii tänulik, sest sünnitasin ilusad poisid (kaksikud), kes nägid välja nagu nende isa. Olen nüüd oma mehe ja ämmaga oma majas rahus. Võtke temaga ühendust Whatsappis +2348097014925.....e-post voodooconnect60@gmail.com
Becca 20.07.2022 11:01
Minu kodu oli täis lõputuid probleeme ja õnnetusi, mis viisid lahutuseni, mida ma oma mehega kunagi ei tahtnud. Kõik läks katki ja läksime oma teed. Üritasin edasi minna, kuid see oli minu jaoks väga raske, sest ma armastasin endiselt oma meest ja mu tütar nuttis alati, sest tahtis oma isa tagasi saada. Mul ei jäänud muud üle, kui abi otsida, mis ajendas mind VOODOO LORDiga ühendust võtma pärast seda, kui nägin tema töö kohta nii palju häid kommentaare. Ta kinnitas mulle, et lepitab mind ja mu abikaasat oma lepitusloitsuga, mida ta peab tegema. Mul on hea meel tõdeda, et saavutasin 48 tunni pärast soovitud tulemuse, armastus ja õnn on taastunud ning saime taas kokku ja see taaskohtumine on igaveseks. Aitäh VOODOO LORDile väga hea töö eest minu pere päästmisel. Ta pole kunagi liiga hõivatud, et kedagi aidata. Nii et võtke temaga kohe ühendust, kui vajate abi. meili talle voodooconnect60@gmail.com ...  Whatsapp: +2348097014925
Nikolina Vesic 20.07.2022 09:57
Kas teie mees ütles järsku, et tahab lahutust, ja teie ei soovinud kunagi lahutust, sest te ei saa lõpetada teda armastamast? Siis ärge enam otsige, sest Voodoo lord, suur loitsija on teie jaoks. Kui mu abielu kokku kukkus, murdis see tõesti mu südame ja mõjutas isegi mu tööd, sest ma mõtlesin endiselt ja ei keskendunud. Armastan oma meest väga, nii et otsin viise, kuidas ta pärast mõnekuulist lahus elamist tagasi saada. Sattusin ühe mehe tunnistusele, kes ütles, et ta suutis suure loitsija Voodoo isanda abiga ametikõrgendust saada, nii et võtsin temaga ühendust ja võtsin temaga ühendust. Seletasin talle abieluprobleeme ja ta kinnitas mulle, et kõik saab korda, olin lootusrikas ja ta ütles mõned asjad, mida on vaja minu eesmärgi saavutamiseks teha. Järgisin tema juhiseid ja täna elan taas õnnelikult oma abikaasaga, ta on tõesti suurepärane loitsumees. Mis tahes eluprobleemide korral võtke ühendust Voodoo lordiga: WhatsApp +2348097014925 või e-posti aadress: voodooconnect60@gmail.com. te ei kahetse, et temaga ühendust võtsite.
Silas 29.06.2022 23:39
Mu elu on Voodoo Lordi tõttu taaskord õnne täis. See, mis minuga juhtus, pole midagi, mida ma ei saa endale jätta, vaid ka maailmale rääkida, et need, kellel on suhtes või abielus mõni probleem, saaksid oma lähedased tagasi tuua ja olla taas õnnelikud. Minul ja mu armukesel olid tõsised probleemid, mis viisid meie lahkuminekuni, sest pärast seda ei olnud mu elu enam endine. Üritasin teda igal viisil tagasi saada, kuid see oli lihtsalt pingutuse ja aja raiskamine. Kuid ühel päeval Internetis otsides leidsin tunnistusi Voodoo Lordi kohta. Võtsin temaga ühendust ja selgitasin talle oma probleemi ning olin väga üllatunud, kuidas tal õnnestus mu armuke 48 tunni jooksul tagasi saada. Selle suurepärase asjaga, mis mu elus juhtus, otsustasin rääkida kogu maailmale sellest suurest mehest, keda kutsutakse Voodoo Lordiks. Neile, kes vajavad oma probleemidele lahendusi, ütles ta mulle, et tema templis pole midagi võimatut. Usaldan teda nii väga. Kui vajate abi oma endise partneri tagasisaamisel või soovite oma last saada või soovite saada eeliseid, võtke temaga ühendust meili teel – Voodooconnect60@gmail.com ... Whatsapp +234 8097014925
Darius 13.06.2022 11:33
Ma ei suuda uskuda, et loitsulugemine on kasvanud nii kaugele, et saate seda kasutada loterii võitmiseks. Nägin veebis kommentaari loitsumehe nimega voodoo lord, kes aitas mind loitsuga, mis pani mind võitma 550 000 dollari suuruse Powerballi loterii. Ta ütles mulle ka, et kui ma oleksin miljoneid proovinud, oleksin ka võitnud. Kuid asi on selles, et loitsu saab loitsu kasutada ainult üks kord, ütles vaimne mees. Olin nii tänulik, sest see oli midagi, mida ma kunagi ei uskunud, et see toimib, kuid täna suutsin maksta oma võlad, asutasin ettevõtte ja hakkasin elama mugavat elu. Voodoo lord on võimas vaimne mees, kes saab teid aidata igat tüüpi eluprobleemide korral, olgu need siis füüsilised või vaimsed. Võite loota voodoo lordile abi saamiseks. Saate temaga ühendust võtta meili teel – voodooconnect60@gmail.com ... WhatsApp +2348097014925 ja olla väga rahul, et seda tegite
MARIN SAVIC 12.06.2022 11:19
Tänan ehtsat ja võimsat loitsija Voodo isandat, et ta mu väljavalitu minu juurde tagasi tõi. Ta käskis mul pakkuda vaid esemeid, mida ta vajab, et loits oleks väga tõhus, ja ma andsin need esemed, ta esitas mõned küsimused ja ma vastasin. Pärast esemete kättesaamist ütles ta mulle, et neljakümne kaheksa tunni (48 tunni) pärast hakkan nägema tema loitsu tulemust ja täpselt nii juhtuski, kõik asjad, mida ta ütles, tulid välja täpselt nii, nagu ta ütles. olla. Voodoo lord on oma sõnade tõeline mees. Võtke temaga ühendust, et teie probleemid lõplikult lahendada. E-post: voodooconnect60@gmail.com WhatsApp: +234 8097014925
MARTI 31.05.2022 10:32
Olen ka paljude teiste seas, kes tulevad siia tunnistama voodoo Lordi seadusliku loitsutegija imedest. Valu, mida tundsin igal katsel oma pere ja armuelu paremaks muuta. Sain läbi kommentaari, mis oli peaaegu seotud minu looga ja sellega, kuidas suhtegeenius ja loitsija nimega voodoo Lord tõi nende ellu tagasi õnne ja aitas neil paraneda depressioonist, mille nad olid läbi elanud. Seega võtsin temaga ühendust oma olukorra kohta. Lühidalt öeldes on mul hea meel, et võtsin temaga ühendust, sest praegusel hetkel olen üks paljudest voodoo lordidest, kes on andnud uue elu. Ta leiab kindlasti teie probleemidele lahenduse. Saate temaga ühendust võtta  WhatsApp  +2348097014925 email voodooconnect60@gmail.com
Tika 09.05.2022 13:45
VOODOO LORD on lihtsalt parim loitsija. Austusest teie ja teie minu heaks tehtud tõelise töö vastu pean ma selle tunnistuse edastama nii palju kui võimalik. Olen ühendust võtnud teiste loitsijatega, ilma et oleksin tulemusi näinud, soovin, et võtaksin teiega varem ühendust, sain teilt kõik, mida tahtsin. Mu mees oli aasta ära ja ma käisin mitmes kohas, samuti võtsin abi otsides ühendust ka teiste loitsutegijatega, kuid tulemust ei tulnud, pigem raiskasin oma aega, raha ja muid ressursse, kuni lõpuks tutvusin Voodoo Lordiga. Pärast seda, kui ta armastusloitsu tegi, helistas mulle lõpuks mu abikaasa. Tema loitsud töötasid võluväel ja mu abikaasa on tagasi täis armastust. See on ime, et ta tuli järsku lilledega tagasi ja käskis mul talle andeks anda, ma olin tõesti jahmunud ja šokeeritud, kui mu mees põlvitas ja andestust palus, et teda tagasi vastu võtta. Mul on tõesti sõnadest puudus ja ma olen ikka veel väga üllatunud, olen nüüd jälle väga õnnelik naine. Hindan väga teie head tööd Voodoo Lord. Kõigile, kes vajavad tõelise loitsulooja abi, saatke e-kiri voodoo Lord aadressil voodooconnect60@gmail.com või kirjutage talle WhatsAppis numbril +2348097014925
Ivi Lahiri 29.04.2022 12:12
Soovin jagada maailmaga oma tunnistust selle kohta, mida ehtne loitsija nimega VOODOO LORD minu heaks tegi, see mees tõi mu mehe oma suurepärase loitsuga minu juurde tagasi. Abiellusin oma mehega paar aastat tagasi, olime väga armunud, mõne aja pärast sai ta aru, et ma ei saa talle last kinkida. Ta ütles mulle, et ta ei saa abielu jätkata, ma anusin tal jääda, et Jumala aeg on parim, kuid ta keeldus ja jättis mu südamesse valu. Hakkasin otsima viise, kuidas teda tagasi saada, kuni nägin Internetis palju tunnistusi VOODOO LORDi kohta, kuidas ta on ravinud inimesi nende erinevatest haigustest ja aidanud ka teiste sarnaste probleemidega inimesi, nagu minu oma, oma lähedasi tagasi saada. Kui ma lõpuks temaga oma probleemide pärast ühendust võtsin, tegi ta oma asja ja ta paljastas mulle, et teine ​​naine kasutas mu mehe peal armuloitsu, see oli põhjus, miks mu mees mu maha jättis. Ta käskis mul mitte muretseda, sest ta aitab mul taas oma mehega kokku saada ja paneb mu mehele naisele vastumeelsuse ja hävitab armastusloitsu, millega ta mu mehega manipuleeris. Ta ütles mulle kõik, mida peame tegema ja mida ma pean lahenduse jaoks pakkuma. Pärast seda, kui andsin talle kõik vajalikud esemed oma mehe pildile armastusloitsu loomiseks, et mu mees minu juurde tagasi tuleks, andis ta mulle mõned juhised, millest ma kinni pidasin. Täpselt kolm (3) päeva pärast seda, kui ta murdis mu mehele teise naise poolt loitsu, tuli mu abikaasa pisarsilmil tagasi ja palus minult siiralt andestust. Ma olin nii õnnelik ja võtsin ta hea meelega vastu. Pärast kolme (3) kuud koosolemist jäi mul kolmandal kuul menstruatsioon ära ja läksin haiglasse rasedustestile ja tulemus oli positiivne, olin rase. Nüüd olen õnnelikum, sest olen kolmikute ema (kaks poissi ja üks tüdruk). VOODOO LORD veel kord hindan ja tänan teid selle eest, mida olete minu heaks teinud. Kui otsite abi ehtsalt loitsijalt, saatke e-kiri VOODOO LORD / voodooconnect60@gmail.com või kirjutage talle WhatsAppis +234 8097014925
IVANA VAZQUEZ 28.04.2022 23:52
Olin aastaid abielus, enne kui koledaks läks, tülitsesime mehega peaaegu iga kord. Asi läks hullemaks, kui mu mees lahutuse sisse andis. Ta kolis kodust välja ja läks siiski kohtusse, et lahutust esitada. Ma palvetasin ja proovisin kõike, kuid ikka ei olnud head tulemust. Läbimurre saabus siis, kui keegi tutvustas mulle suurepärast loitsijat, kes mind lõpuks aitas. Ma pole kunagi selliste asjade austaja olnud, otsustasin lihtsalt vastumeelselt, sest olin meeleheitel ja mul polnud valikut. See voodoo isand tegi erilisi palveid ja muid asju, mida ta pidi tegema. Kahe (2) päeva jooksul helistas mu abikaasa mulle ja vabandas kogu emotsionaalse trauma pärast, mida ma kannatasin. Ta tuli koju ja me elame õnnelikult elu lõpuni. mis imeasi Voodoo Lord minu ja mu pere heaks tegi, ka minu usk temasse muutis kõik tõhusamaks. Usun sügavalt, et kui kellelgi on abi vaja, siis Voodoo Lord leiab alati lahendusi, mis muudavad inimese lugu kindlasti parimaks. Seega tehke oma abielu või suhte päästmiseks lisapingutusi, kui see on tõesti seda väärt. Voodoo Lordiga saate ühendust võtta e-posti teel voodooconnect60@gmail.com või WhatsAppis +234 8097014925
Felix Antoine 27.03.2022 00:06
Mul on väga hea meel seda suurepärast tunnistust jagada. Parim asi, mis minuga elus juhtunud on, on see, kuidas võitsin miljonieurose loteriiga mega jackpoti. Olen keegi, kes usub, et muudan ühel päeval oma elu läbi loterii. Lõpuks said mu unistused teoks, kui saatsin meili aadressile voodooconnect60@gmail.com, mida juhib VOODOO LORD, ja ütlesin talle, et vajan loteriinumbreid. Kulutasin piletile nii palju raha, et olla kindel, et võidan. Kuid ma ei teadnud kunagi, et võitmine on nii lihtne, kuni päevani, mil kohtasin Internetis loitsijat, millest nii paljud rääkisid, et ta oskas väga hästi loitsu teha ja muid väga tõhusaid loitsusid teha, nii et otsustasin proovida. Võtsin ühendust selle võimsa loitsijaga ja ta tegi maagiat ja andis mulle loterii võidunumbrid. Aga uskuge mind, kui loosid tehti, olid tema antud numbrid võidunumbrite hulgas ja ma võitsin 400 000 eurot. VOODOO ISSAND, sa oled tõesti kõige võimsam. Selle väga võimsa loitsuga võid loteriiga võita miljoneid raha. Mul on väga hea meel selle võimsa mehega kohtumise üle, olen igavesti tänulik. Võtke temaga ühendust ka WhatsAppis +2348097014925
Celeste 26.03.2022 23:54
Armastus on ilus, kui sul on keegi, kes seda täiendab. Voodoo Lord on tõeline loitsija ning väga ainulaadne ja võimas tarkusega mees. Ma ei saanud rasestuda, kuna mul olid viljakusprobleemid. Mu mees läks minust selle pärast lahku. Ma olin nii mures, nutsin kogu aeg ja mõtlesin isegi enesetapule, kuid mu sõber tutvustas mulle suurt meest, keda tuntakse Voodoo Lordina, kes aitas tal ka tema enda probleemi lahendada. Ta andis mulle oma meili, võtsin temaga ühendust ja selgitasin kõike. Ta kinnitas mulle, et aitab mind, et ma ei peaks muretsema. Voodoo Lord tõi minu ellu ja minu perekonda tagasi rõõmu, tõi mu mehe vaimsete jõududega minu juurde tagasi, tegi mind rasedaks, ravis mu õe vähist tema eriliste jõududega ja aitas ka kasuvennal võita 1 miljon dollarit loterii. Voodoo Lord on tõesti andekas ja väga hea mees, kes tõesti teab, kuidas oma tööd teha. Kui mitte Voodoo Lord, oleks mu elu olnud varemetes. Suur tänu Sulle Voodoo Lord, ma ei lakka kunagi rääkimast, kui suur ja võimas sa oled. Sõnad ei suuda väljendada, kui hästi olete minu ja mu pere heaks teinud, ja ma usun, et sõnadest piisab teie hea ja suure töö kirjeldamiseks. Kui vajate vaimset abi, siis miks mitte joosta Voodoo Lordi juurde, võtke temaga ühendust tema meili teel: voodooconnect60@gmail.com või whatsapp +234 8097014925 või Telegram +234 8097014925 ja ta aitab teid. Voodoo Lord on kahjutu, turvaline ja usaldusväärne, nii et võtke temaga kohe ühendust, et lahendada kõik teie probleemid.
Aima Gomez 26.03.2022 23:21
Ma lihtsalt ei suuda seda õnne enda teada hoida. Abiellusin 10 aastat tagasi, ilma lapseta ette näidata, mu mees hakkas mind ämma kõrval halvustavalt kohtlema. See valmistas mulle meelehärmi, otsisin abi Internetist, siis nägin palju tunnistusi selle kohta, kuidas VOODOO LORD oli paljusid mehi ja naisi aidanud. Võtsin temaga kohe Whatsappis ühendust ja selgitasin talle oma olukorda, ta lubas aidata, andis mõned juhised, mida pidin järgima, et saavutada täiuslikud tulemused. Tegin kõik nii, nagu ta käskis, hiljem käskis ta mul minna haiglasse 2 nädala pärast rasedustesti tegema ja minu üllatuseks olin rase ja see oli mulle väga hea uudis. Olen talle nii tänulik, sest sünnitasin ilusad poisid (kaksikud), kes nägid välja nagu nende isa. Olen nüüd oma mehe ja ämmaga oma majas rahus. Võtke temaga ühendust Whatsapi kaudu +2348097014925.....e-post voodooconnect60@gmail.com
Alicia brozovic 04.03.2022 14:07
Kaotasin oma suhte juunis. Mu endine jättis mulle nii palju valu ja sellest ajast alates olen ma olnud murtud ja purustatud. Olen ühendust võtnud mitme loitsijaga ja vaid mõnel neist õnnestus minult raha ilma tulemusteta rebida. Olen külastanud nii palju veebisaite, et otsida head õigekirja määrajat, kuni mind suunati VOODOO LORDiga ühendust võtma aadressil voodooconnect60@gmail.com. Alguses ma ei uskunud teda kunagi, sest ta nõudis esemete ostmiseks raha, tal kulus kolm nädalat, et mind veenda ja midagi meenus ja ma ütlesin, et las ma proovin teda. Olin väga šokeeritud, kui mu endine helistas mõni päev pärast seda, kui saatsin VOODOO LORDile raha tema vajalike asjade eest. Ta vabandas kõige eest, mida ta on valesti teinud, ja mul on väga hea meel, et me täna koos oleme, sest ta tegi mulle eile õhtul abieluettepaneku. Soovitan teil võtta ühendust aadressil voodooconnect60@gmail.com, sest ta on minu elus teinud imesid ja usun, et ta saab teid aidata ka kõigist teie ees seisvatest probleemidest, sest ta töötab siiralt ja selgitab kõike üksikasjalikult. Tema whatsap +234 8097014925, proovige teda ja jääge õnnelikuks
Selene modric 04.03.2022 11:46
Mu mees jättis mu maha, kui olin kuuendal raseduskuul. Me mõlemad armastame üksteist ja see oli minu jaoks šokk ning see murdis mu südame ja tegi mind hätta, proovisin talle helistada ja tema liinid olid kättesaamatud. Üritasin temaga ühendust saada ka sotsiaalmeedias, kuid mõistsin, et ta blokeeris mind ka sotsiaalmeedias. Pöördusin tema vanemate poole ja nad ütlesid mulle, et nende poeg oli öelnud, et ei armasta mind enam ega tahtnud mind näha isegi siis, kui teadis, et olen rase, ning nad olid ka üllatunud tema tegevuse ja otsuse üle, et nad ei teadnud mis viga. Ma nutsin nii palju, mõeldes, kuidas ta jätab mind meie sündimata lapsega ja kuidas ma ilma temata hakkama saan, sest ma armastan teda nii väga. Kuni ma sünnitasin ja laps sai aastaseks, ei tulnud mu mees ikka veel mind ja last kontrollima ning olin jälle segaduses. Ma ei tea, mida teha, olen kaotanud töö ja mul pole raha lapse eest hoolitsemiseks. Olin õnnetu, ei teadnud, mida teha, kuni hakkasin Internetist abi otsima ja Voodoo Lordi kohta imelisi tunnistusi lugema. Võtsin temaga meili teel ühendust ja ta ütles, et aitab mind ja ta ütles mulle, et mu abikaasat manipuleeris teine ​​naine ja naine loitsis teda. Voodoo Lord  ütles, et aitab mul seda loitsu murda, et mu mees tuleks igaveseks minu juurde tagasi ja ta oleks taas minu oma. Ta ütles mulle, et pean ostma esemeid, et oma mehel kipsist lahti saada, andsin talle kõik, mida ta palus. Minu suurimaks üllatuseks koputas paar päeva hiljem uksele mu abikaasa, kes nägi välja kõik muutuv ja emotsionaalne, oli ilmselge, et ta sai just mõistuse tagasi ja nuttis mulle andestuse pärast põlvili. Tänu Voodoo Lordile, ta on väga võimas ja ehtne loitsija . Ma palvetan, et ta elaks kaua, et jätkata oma head, usaldusväärset ja tõelist tööd. Kui teil on probleem, mis teid häirib, võtke ühendust selle tõelise loitsuga, ta saab teid aidata, ta ei vea teid alt. Võtke temaga ühendust e-posti aadressil: voodooconnect60@gmail.com või whatsapi kaudu: +234 8097014925
Audrey 08.12.2021 12:05
Lugesin Voodoo Lordi kohta ja võtsin temaga ühendust, et aidata mul oma kihlatu sel aastal minuga abielluda, ja tulin siia tagasi, et temast postitusi teha. Voodoo Lord aitab teil teie probleemi lahendada, hoolimata sellest, mida te läbi elate. Loitsulooja kohta postitus on minu jaoks väga kummaline, sest ma poleks kunagi uskunud, et saan öelda, et loitsija aitas mul mu endise kihlatu tagasi tuua isegi siis, kui ta mu truudusetuse ja pideva väärkohtlemise tõttu maha jättis. Eraldame ja ilma kontaktita ühe aasta. Lugesin Voodoo Lordi kohta mõnes foorumis ja võtsin temaga ühendust, et mind aidata. Vähem kui 48 tunni pärast helistas mulle mu kihlatu ja mul oli hea meel, et ta tahtis minu juurde tagasi tulla. Me kohtusime ja ta tegi mulle abieluettepaneku. See oli kõige ilusam sõrmus. Palun kõigil, kes seda näevad, võtke probleemi lahendamiseks ühendust Voodoo Lordiga. Armastus ja õnn on parim tunne, mida kunagi kogenud on. Saatke talle e-kiri voodooconnect60@gmail.com .. WhatsApp +2348097014925 .. Telegram +2348097014925
Sheilla ivanovic 08.12.2021 11:59
Olge ettevaatlik, mitte iga loitsija ei saa teid siin aidata ega isegi soovitada, kuidas saaksite oma endise armastuse tagasi saada, enamiku siinsete loitsutegijate tunnistusi tuleb ignoreerida. Kuna enamik neist on petuskeemid, pean silmas tõelisi pettusi, mille ohver ma olin ja mult riisuti tuhandeid dollareid, sest ma tahtsin nii väga oma meest tagasi saada pärast seda, kui ta lahkus minust enam kui aastaks meie kahe lapsega, kes on vaevu elavad. vanus. Olen siin kandideerinud kaheksale erinevale loitsule ja kõik tulutult, nad kõik paluvad sama, saatke oma nimi, endine nimi, pildid jne, mida ma saatsin korduvalt, kuni nägin postitust Voodoo Lordi kohta ja otsustasin talle anda minu viimane rada. Lühidalt öeldes oleme mina ja mu abikaasa nüüd tagasi koos ning elame koos lastega hästi ja õnnelikult. Kui elate seda oma suhetes või abielus läbi, ärge enam otsige, sest Voodoo Lord on lahendus. võtke temaga kohe ühendust: voodooconnect60@gmail.com või WhatsApp +2348097014925 või Telegram +2348097014925
Anais Marini 30.11.2021 12:25
KUIDAS MA DR. EMWANTA ABIGA 48 TUNDI JOOKSUL OMA MEHE TAGASI SAIN. Tahan anda maailmale teada Dr.Emwantast, Suurest loitsulugejast, kes tõi mu abikaasa minu juurde tagasi, kui arvasin, et lootus on kadunud. Dr Emwanta kasutas oma võimsat loitsu, et tuua mu näole naeratus, tuues mu mehe oma loitsuga tagasi. Alguses arvasin, et näen und, kui mu mees tuli põlvili tagasi minu juurde, paludes, et ma talle andestaksin ja ta vastu võtaks. sellest ajast peale armastab ta mind rohkem, kui ma kunagi oodanud olen, nii et andsin endale lubaduse, et annan dr Emwantast maailmale teada, sest ta on jumal maa peal. Kas teil on suhetes probleeme? Kas su partner on sinust lahku läinud ja sa ikka armastad ja tahad teda tagasi? Kas teil on abieluga probleeme? või vajate mis tahes abi, siis võtke juba täna ühendust Dr Emwantaga, sest annan teile 100% garantii, et ta aitab teid täpselt nii, nagu ta aitas mind. Dr, Emwanta e-post on: dremwanta@gmail.com VÕI whatsapp kaudu: +2348163136916
Andre martini 22.11.2021 21:49
Mu elu on Voodoo Lordi tõttu taaskord õnne täis. See, mis minuga juhtus, pole midagi, mida ma ei saa endale jätta, vaid ka maailmale rääkida, et need, kellel on suhtes või abielus mõni probleem, saaksid oma lähedased tagasi tuua ja olla taas õnnelikud. Minul ja mu armukesel olid tõsised probleemid, mis viisid meie lahkuminekuni, sest pärast seda ei olnud mu elu enam endine. Üritasin teda igal viisil tagasi saada, kuid see oli lihtsalt pingutuse ja aja raiskamine. Kuid ühel päeval Internetis otsides leidsin tunnistusi Voodoo Lordi kohta. Võtsin temaga ühendust ja selgitasin talle oma probleemi ning olin väga üllatunud, kuidas tal õnnestus mu armuke 48 tunni jooksul tagasi saada. Selle suurepärase asjaga, mis mu elus juhtus, otsustasin rääkida kogu maailmale sellest suurest mehest, keda kutsutakse Voodoo Lordiks. Neile, kes vajavad oma probleemidele lahendusi, ütles ta mulle, et tema templis pole midagi võimatut. Usaldan teda nii väga. Kui vajate abi oma endise partneri tagasisaamisel või soovite oma last saada või soovite saada eeliseid, võtke temaga ühendust meili teel – Voodooconnect60@gmail.com ... Whatsapp +234 8097014925... Telegram +234 8097014925
tina 09.09.2021 13:20
Preester Adu loits tõi mu endise inimese nelja päeva jooksul minu käte vahele. Rõõm mu südames paneb mind praegu soovima kõigile rääkida lahendustemplist, kuidas ta suutis meid mõlemaid taas oma taaskohtumise armastusloitsuga taas ühendada. Tema otsene kontakt temaga e-posti kaudu jõudmiseks https://solution-temple.webnode.com võtke temaga ühendust ja ma usun kindlalt, et ta taasühendab teie katkise suhte nagu mina, aitäh .... Tina
Alice 23.04.2021 17:02
Olen tagasi oma endise poiss-sõbra abiga Dr Fayosa, parim loitsuvedaja veebis ja ma soovitan dr Fayosat tungivalt kõigile, kellel on vaimseid probleeme või kellel on probleeme tema suhtes, tahan tunnistada, kuidas ma oma tagasi sain poiss, kui ta minuga lahku läks, oleme koos olnud 2 aastat, hiljuti sain teada, et mu poisil oli mingi teise tüdrukuga suhe, kui ma talle vastu astusin, tõi see kaasa tülisid ja ta läks minust lõpuks lahku, proovisin kõiki i suutsin ta tagasi saada, kuid kõigest tulutult, kuni nägin suhtefoorumis postitust õigekirjaratturist, kes aitab inimestel armunud loitsu kaudu oma kadunud armastust tagasi saada, algul kahtlesin selles, kuid otsustasin proovida, kui ma võttis ühendust selle õigekirjakastiga, ütles ta mulle, mida teha, ja ma tegin seda. Siis tegi ta mulle Armastuse loitsu ja oli hea meel öelda 28 tundi hiljem, mu poiss-sõber tõesti helistas mulle ja ütles mulle, et ta igatseb mind nii väga, nii hämmastav !! Nii tuligi ta samal päeval palju armastuse ja rõõmuga tagasi ning palus vabandust oma vea ja mulle tekitatud valu pärast. Sellest päevast alates olid meie suhted nüüd tugevamad kui enne, kõik tänu dr Fayosale on ta nii võimas ja ma otsustasin oma lugu Internetis jagada, et dr Fayosa tõeline ja võimas õigekirjavõitleja, keda ma alati palvetan, et kaua elada, et aidata tema lapsi raskuste ajal, kui olete siin ja vajate teie endine tagasi või teie abikaasa kolis teise naise juurde, ärge enam nutke, võtke nüüd ühendust selle võimsa õigekirjaratasega. Siin on tema kontakt: e-post (Fayosasolusionhome@gmail.com) või otse whats-app +2348151918774
Cynthia Mendoza 06.02.2021 03:47
Tere! Ma tahan lihtsalt kasutada seda võimalust, et hinnata dr Kadiri Okhaifudedet, kes kasutab oma maagilist jõudu, et aidata mul oma meest teise naise käest tagasi võita. Pärast 3 aastat abielu oma endise abikaasaga. Mu endine abikaasa otsustas jätta mind ja lapsed teise naise juurde. Ma olin nii katki ja ei teadnud, mida teha. Ühel viiendal hommikul sirvisin Internetis, kui nägin postitust selle vahva dr Kadiri kohta. otsustasin temaga ühendust võtta, mul oli nii vedanud, et ta vastas mulle korraga ja sai minu probleemi lahendatud. sõnadest, kui kunagi erilised, ei piisa, et avaldada oma tunnustust dr Kadirile. Ma ütlen, et Jumal võib jätkuvalt õnnistada teid ja teie perekonda ohtralt. Dr KADIRI aitab mind ilma süüdistusteta. Mu armsad, kui loete minu artiklit ja teil on selline probleem, võtke ühendust DR-ga. Kadiri abi saamiseks. Kui otsite lahendust järgmistele probleemidele; 1. Viljatus, sõltuvus, õudusunenägu, töö / edutamine ja truudusetus 2. kui soovite oma DORORCE peatada. 3. Sa tahad, et naised / mehed jookseksid sulle järele. 4. Raseduse ravimtaimed, mis aitavad teil rasestuda ja sünnitada. Palun võtke ühendust DR-ga. KADIRI teemal: WHATSAPPI NUMBER: +2347010543058 EMAIL: Kadiriokhaifuede@gmail.com
Sarah bsnks 24.11.2020 10:53
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
cyril 24.11.2020 07:41
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Phil 24.11.2020 07:35
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Bruno fernandes 24.11.2020 07:35
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Tom 24.11.2020 07:32
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Philip 24.11.2020 07:32
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Charmain 24.11.2020 07:21
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Kira 24.11.2020 07:20
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Violet 24.11.2020 07:16
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
James paed 24.11.2020 07:07
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Ginma 24.11.2020 07:01
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Pascal ugwu 24.11.2020 07:01
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Oscar 24.11.2020 07:00
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Josh 24.11.2020 07:00
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Moore 24.11.2020 06:56
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Nkem jaro 24.11.2020 06:56
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Nety 24.11.2020 06:55
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Scott 24.11.2020 06:46
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Maxime 24.11.2020 06:46
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
phoebe kurt 24.11.2020 06:45
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Gina yashere 24.11.2020 06:45
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Leon 24.11.2020 06:44
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Mesa long 24.11.2020 06:43
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Berty win 24.11.2020 06:43
Kui sa tõesti armastad oma endist ja tahad neid tagasi, olenemata lahkumineku põhjusest või tahad poliitilist võimu või tahad, et sind ravitaks mis tahes vaevustest. Mis iganes teie olukord ka poleks, võtke ühendust voodoo isandaga aadressil "voodooconnect60@gmail.com" oma probleemidele lahenduste leidmiseks ... Voodoo isand lehe "voodooconnect60@gmail.com" kaudu on taastanud abielu, purunenud kodud, ravinud rasked vaevused, andnud poliitilisele kalduvusele volitused ja teinud palju muud hämmastavad asjad peale tavalise ... Oma tunnistuse saamiseks võtke ühendust voodoo lordiga ASAP aadressil (voodooconnect60@gmail.com) või saate temaga ka whatsappi kaudu ühendust võtta (+ 234-08097014925) ja kohtuprotsess veenab teid ..
Michelle Eboa 10.10.2020 07:13
Ma tahan, et kasutaksite seda võimalust, et kohtuda suurepärase õigekirjaratasega ja armastada maagiaarmastajat. chubygreat.com teeb oma musta maagiaga imesid kogu maailmas. Ta on pärit Aafrikast ja on aidanud inimesi kogu maailmas. kui teil on probleeme oma abieluelu, suhteavaldustega, soovite oma endise väljavalitu tagasi, soovite võrgus mänge võita, vajate oma töökohas tutvustusi, võtke kiiresti ühendust chubygreatiga oma whatsappi üksikasjadega 2348165965904 või e-posti aadressil chubygreat@gmail.com , on ta olukorra aitamiseks alati valmis.
Michelle Eboa 10.10.2020 07:13
Ma tahan, et kasutaksite seda võimalust, et kohtuda suurepärase õigekirjaratasega ja armastada maagiaarmastajat. chubygreat.com teeb oma musta maagiaga imesid kogu maailmas. Ta on pärit Aafrikast ja on aidanud inimesi kogu maailmas. kui teil on probleeme oma abieluelu, suhteavaldustega, soovite oma endise väljavalitu tagasi, soovite võrgus mänge võita, vajate oma töökohas tutvustusi, võtke kiiresti ühendust chubygreatiga oma whatsappi üksikasjadega 2348165965904 või e-posti aadressil chubygreat@gmail.com , on ta olukorra aitamiseks alati valmis.
abike 16.05.2020 22:10
siin, et jagada teie kogemust teie kõigiga. Selle kohta, kuidas ma oma tagasi sain abikaasa, me abiellusime üle 9 aasta ja saime kaks last. Meiega läks hästi ja oleme alati õnnelikud. Kuni ühel päeval hakkas mu mees käituma viisil, millest ta ei saanud aru, oli mind väga segadusse ajada, kuidas ta mind ja lapsi kohtles. Hiljem samal kuul ta enam koju ei tulnud ja helistas mulle, et soovib lahutust. Ma küsisin, mida ma tegin valesti, et temalt seda väärin. Kõik, mida ta ütles, soovib lahutust, mis mind vihkab ja ei taha mind uuesti näha Tema elu, ma olin hull ja ka pettunud, et ma ei tea, mida teha, olin lahutuse tõttu üle 2 nädala haige. Armastan teda nii väga, et ta oli minuga kõik ilma temata, mu elu on puudulik. Rääkisin oma õele oma praegusest olukorrast ja ta rääkis mulle arsti Sango kohta. Pöördusin arsti poole, et abikaasa tagasi minuni jõuaks. Ta ütles mulle, et mu mehe on võtnud mu naine, et naine ta kutsus välja, see on miks ta mind vihkab ja soovib, et me lahutuse saaksime. Siis andis ta mulle ka kinnituse, et järgmise 48 tunni jooksul naaseb mu abikaasa minu ja laste juurde pärast seda, kui ta on järgmise 48 tunni jooksul loitsu lõpetanud, helistas abikaasa mulle telefoni teel vabandust ja ütles, et ta armastab mind endiselt nii palju ta ei tea, mis temaga juhtus. Kuid täna on mu mees ja kogu mu pere jälle õnnelikud. Aitäh Dr.chamberc tehtud asja eest. See poleks täna olnud midagi muud kui teie abi. Võtke temaga ühendust e-posti aadressil spellspecialistcaster937@gmail.com (1) tahavad endist tagasi. (2) Teil on alati õudusunenägusid. (3) Teie kontoris edutatakse (4) Kas soovite last? (5) Tahad olla rikas. (6) soovite oma abikaasat igavesti üksi teie eest hoida. (7) rahalise abi vajadus. 8) Kas soovite seda abielu kontrollida? 9) Kas soovite inimesi köita? 10) Laste puudus 11) vajab abikaasat 13) KUIDAS OMA LOTTERI SAADA 14) SÕNASTAMINE 15) SPELL KAITSE 16) ETTEVÕTLUS 17) HEA TÖÖHECHIZO 18) mis tahes haiguse ravi. (19) E.T.C-i juhtumite lahendamine võtab nendega ühendust teie e-posti templis spellspecialistcaster937@gmail.com ja saate kõik probleemid lahendatud.
Bridget Parker 29.04.2020 00:14
Ma tahan teile tutvustada suurepärast õigekirjaviisardit, suurepärast õigekirjalugejat, kes on aidanud paljusid nende erinevate probleemide lahendamisel elus. Ta on suurepärane õigekirjalugeja, kes tagastab kaotatud armastuse, ta toob tagasi suhted, mis teie arvates on katki, tema võlude abil saate kõik, mida arvate, nagu soovite, näiteks töökohalt edutamine, õnne soov ja palju muud saab teha, kui pöördute tema poole abi saamiseks. Minu nimi on Maureen Spencer, puutusin chubygreatiga kokku siis, kui mu mees jättis mind ja lapsed maha, mind laastas see, et ma ei teadnud kunagi, mida teha, nägin tema e-posti aadressi chubygreat@gmail.com, kuidas ta aitas inimestel oma töö tagasi saada ja nii palju asju, mida ta on teinud, nii et otsustasin teda proovida, küsis ta minult mõned küsimused ja rääkis mulle asjad, mida mul oli vaja enne töö alustamist saada, pärast seda, kui olen kõik kättesaadavaks teinud, kinnitas ta mulle, et kahe päeva pärast on minu Abikaasa naaseb ja palub mind vabandust, ma arvasin, et see on nali, kuid otsustasin teda uskuda. teisel päeval, kui ta lubas, helistas sel hommikul mu abikaasa ja hakkas mind telefonitsi anuma, et peaksin talle andeks andma, et tal on lahkumise pärast väga kahju, olin imestunud ja niipea, kui ta kõne lõpetas, jooksin ma kiiresti vannituppa Pärast elevust ja otsustasin lastega välja minna, avades ukse, nägin oma meest Thamost ukse ees põlvitamas ja andestust palumas, võtsin ta kiiresti üles ja kallistasin teda. nii tuli chubygreat mulle appi. Võite pöörduda chubygreat@gmail.com või whatsapp tema liinile otse telefonil +2348165965904 ja teie probleemid lahendatakse kahe päeva jooksul.
Bridget Parker 29.04.2020 00:10
Ma tahan teile tutvustada suurepärast õigekirjaviisardit, suurepärast õigekirjalugejat, kes on aidanud paljusid nende erinevate probleemide lahendamisel elus. Ta on suurepärane õigekirjalugeja, kes tagastab kaotatud armastuse, ta toob tagasi suhted, mis teie arvates on katki, tema võlude abil saate kõik, mida arvate, nagu soovite, näiteks töökohalt edutamine, õnne soov ja palju muud saab teha, kui pöördute tema poole abi saamiseks. Minu nimi on Maureen Spencer, puutusin chubygreatiga kokku siis, kui mu mees jättis mind ja lapsed maha, mind laastas see, et ma ei teadnud kunagi, mida teha, nägin tema e-posti aadressi chubygreat@gmail.com, kuidas ta aitas inimestel oma töö tagasi saada ja nii palju asju, mida ta on teinud, nii et otsustasin teda proovida, küsis ta minult mõned küsimused ja rääkis mulle asjad, mida mul oli vaja enne töö alustamist saada, pärast seda, kui olen kõik kättesaadavaks teinud, kinnitas ta mulle, et kahe päeva pärast on minu Abikaasa naaseb ja palub mind vabandust, ma arvasin, et see on nali, kuid otsustasin teda uskuda. teisel päeval, kui ta lubas, helistas sel hommikul mu abikaasa ja hakkas mind telefonitsi anuma, et peaksin talle andeks andma, et tal on lahkumise pärast väga kahju, olin imestunud ja niipea, kui ta kõne lõpetas, jooksin ma kiiresti vannituppa Pärast elevust ja otsustasin lastega välja minna, avades ukse, nägin oma meest Thamost ukse ees põlvitamas ja andestust palumas, võtsin ta kiiresti üles ja kallistasin teda. nii tuli chubygreat mulle appi. Võite pöörduda chubygreat@gmail.com või whatsapp tema liinile otse telefonil +2348165965904 ja teie probleemid lahendatakse kahe päeva jooksul.
alice 08.01.2020 13:05
Kui ta abikaasa leiab, olin veendunud, et see võib ka minu olukorda parandada. sest ma olin absoluutselt meeleheitel oma mehe saamiseks. Elu ilma temata oli segadus mulle ja mu lastele. Tahtsin radikaalset muutust ja arvasin seda lahendus võiks olla manuka tempel. Pärast resolutsiooni arutamist preester Manukaga pani ta mind lootma, et taastab minu abielu. Mina tundis enesekindlust, et ta tõepoolest toob mu mehe ja ta tegi seda! see on fantastiline, mida preester Manuka on minu pere heaks teinud. tema abi on hindamatu, veelkord tänan teid. Tema kontakt on [lovesolutiontemple1@gmail.com]
stella roland 21.11.2019 17:57
minu nimi on Stella Roland pärit seattle WA-st. pärast abiellumist 3 aastat olen olnud 2 kuud lahutus. mu mees jättis mu maha ja läks tagasi oma endise naise juurde, kes ta tegelikult tema endise abikaasa hooleks jättis. ta lahkus oma mehe juurest ja tuli siis minu abielu hävitama, mina ja meie 4 last oleme kurvad ja masenduses, vaadates iga päev uksele ja aknale ning arvame, et mu mees tuleks talle meelde ... aga ta ei teinud seda kunagi. mida? mu Californias elav õde rääkis mulle selgeltnägijast nimega +2348153044210 või emil agadagaspiritualhome@gmail.com, see õigekirja rull tegi minu jaoks õigekirja, mis töötas 24 tunniga. mu abikaasa tuli järgmisel päeval tagasi ja keeldus koos lahkumast, kuni ma talle andeks andsin. Ma helistasin talle politseisse ja ta hakkas nutma, et tahab mind tagasi, et tal on kahju oma perekonna hooletussejätmise pärast naise pärast, kes jättis ta mujale meheks. nüüd on juba 4 päeva möödas ja ta tahab mind ikka tagasi või ei sööks ta üldse. ta ütles, et ta nälgib ja sureb, kui ma teda tagasi ei võta. see õigekirjaoskus on fantastiline, ma olen nii õnnelik, et mu mees tahab kõigi vahenditega tagasi tulla. Ma armastan seda õigekirja ratturit minu perekonna aitamise eest.
Hilvar Mennik 25.09.2019 14:58
Tere sõbrad, mu nimi on Hilvar Mennik, ma olen pärit Pärnust, Eestist. Olen siin, et levitada häid uudiseid puudustkannatavatele inimestele. Ma olin masenduses, kui mu naine lahkus mu juurest teise mehe juurde, kuna mul paluti töö lõpetada, kuna mul oli vähk ja ma sain katki. Ta võttis mu ainsa tütre ära, nii et minu ainus võimalus oli surra. Üritasin talle helistada, kuid ta eiras mind, saatsin talle tekstsõnumeid ja äkki vastas ta ning ütles, et ma ei peaks talle enam helistama ega tekstisõnumit saatma, nii et ühel päeval võtan ühendust mu sõber facebookis ja ma seletasin talle sõna otseses mõttes ning ta rääkis mulle ka, et tal olid samad probleemid ka varem ning ta tutvustas mulle doktor osagiede nime kandvat õigekirjapakkujat, saates mulle oma isikliku e-kirja ja ma võtsin temaga ühendust aadressil [doctorosagiede75@gmail.com] ja ta vastas mulle kiiresti, selgitasin talle oma probleeme ja ta käskis mul mitte muretseda, et ta on nii teinud, et nii paljude inimeste jaoks olen mees, kes ei uskunud kunagi loitsu, kuid otsustasin seda proovida, ta kinnitas mulle 24 tundi, et loo õigekirja ja ravib mind ka vähist ning aitab mul paremat tööd saada ja äkki saatis ta mulle oma haiguse ravimeid. Võtsin seda vaid 2 päeva ja olin vaba. Ma ei uskunud oma silmaga järgmisel päeval, koputas keegi mu uksele ja ma ei oodanud sel päeval kedagi, et äkki oli see minu naine Pisarad ja ma ei suutnud seda taluda. Ta palus mind ja palus andestust kohe. Sain kõne oma ettevõttelt, kus olin töötanud aastaid, et mind ülendati USA paragoni ettevõtte juhiks. Palun aidake mul tänada arsti osagiedet ennistamise taastamine, mille olen kaotanud, palun palun abi vajavatel inimestel pöörduda arstiga osagiede poole tema isikliku e-posti aadressil doctorosagiede75@gmail.com või whatsappiga telefonil +2349014523836 tänu, et Jumal õnnistaks neid, kellel on selle tunnistuse lugemiseks aega, et õnne saata