horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Teise naisega voodis

Ma ei pea end lesbiks, kuid tuleb tunnistada, et kogemus teise naisega veedetud öödest on ­elamus, mis ei unune.

Hiljuti tuli mul sõita juhtumisi Ukraina külakesse, kus olin kunagi ligi 20 aastat tagasi olnud.
Lennukis sulgesin silmad ja lasin minevikul silme eest läbi joosta. Ma ei teadnud sealsest elust ega inimestest kõik need aastad midagi. Olin teadmatuses ja põnevil, sest seal juhtus minu elus kordumatu ja unustamatu lugu.

Emade seksikas sõprus
Olin toona noor ema ja nagu ikka tavaliselt on, tutvuvad arsti vastuvõtu ootel emad ja hakkavad suhtlema, koos jalutama, ja on palju ühist. Nii me tutvusime Annaga. Särasilmne pisike ja naerusuine naine. Meenutades tuleb endal tahes tahtmata naeratus näole...
Hakkasime meiegi koos jalutama ja külastama teineteist. Tekkis ka usaldus ja rääkisime meestest ja seksist ja kõigest muust. Ükskord ta tunnistas mulle, et ei ole kordagi kogenud orgasmi ja küsis, et mis tunne see on.
Olin väga üllatunud, see tundus kuidagi võimatu, kuid pikemalt sel teemal rääkides mõistsin, et see ikkagi on päriselt nii. Ei saa öelda, et oleksin minagi väga kogenud olnud, kuid teadsin, kuidas orgasmini jõuda nii ise kui mehega olles. Rääkisin talle oma kogemustest ja jagasin, mida teadsin.
Mõne päeva möödudes, kui igapäevast jalutuskäiku olime tegemas, ütles Anna, et mees ei tule ööseks koju, läheb kuskile pidutsema. Ta kutsus mu enda juurde ööbima, öeldes, et ei taha üksi väga kodus olla ja võiksime ka natuke veinitada, et koos oleks lõbusam.

Võluv jahmatus
Õhtul olimegi toredasti koos, mängisime lastega ja limpsisime vaikselt veini. Kui lapsed magama panime, tegime kitsas elamises endale tekkidest-patjadest mugava olemise põrandale teleka ette. Anna läks kööki, et meile veini juurde valada ja kuulsin, kuidas ta sealt vaikselt hõikas, et talle appi läheksin.
Kui kööki jõudsin, keeras ta näoga äkitselt minu poole, lükkas mu kergelt kapi vastu ja vaatas otsa, silmad põlesid ja ärevalt kiiresti hingates liibus ta minu vastu. Ma sekundiks mõtlesin, et midagi on halvasti, kuid siis võttis ta mu käe ja tõstis selle oma rinnale, andes märku, et ma seda katsuksin.

Kertu Kadakas

Jätkub ajakirjas...

0 kommentaari Lisa kommentaar