horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Tervendaja Marius Lind: „Meil kõigil on erilisi võimeid!”

„Oleme põhjamaalased. Külma-, pimeduse- ja nõiarahvas,” arutleb Marius Lind, kes sageli toetub rahvameditsiinile.

Millal ja kuidas te enda juures need võimed avastasite? Millega tegelete ja kuidas inimesi aitate?
Olen tervendaja. Kasutan oma raviseanssidel kätega energiate korrastamise meetodit (ei ole masseerija).
Saatusel olid minu elukäigu kujunemisel omad plaanid. Juba koolieelses eas määrati mul käimiseks mittetraditsiooniline elutee, kuid praegu ei ole ka mingit põhjust kurtmiseks.
Teismelisena tundsin endal võimet näha ja vajadusel korrastada inimest ümbritsevat biovälja. See ongi oskus mida kasutan. Minult on tihti küsitud, et kuskohast on pärit selline võime ja miks kõigil teistel ei ole selliseid võimeid? Vastus on imelihtne. Need võimed on meil kõigil. Oleme põhjamaalased – külma ja pimeduse nõiarahvas.

Lihtsamalt- minult võeti ära palju ja anti tagasi rohkemgi. Kes annab, kes võtab?
Maakera ümbritseb globaalne informatsiooniväli, mis on mõõtmatult suur nagu kosmos. Kõigile maailma sündivatele inimestele antakse sealt sünnimomendil kaasa kõik vajalik edaspidiseks eluks.
Kellele rohkem kellele vähem, mõnele kaks korda, miks nii, kahjuks ei ole see meie määrata.

Kas saab midagi juurde kaubelda, paluda?
Ei saa. Neid inimesi kes saavad suhelda globaalse informatsiooniväljaga on praegu maakeral samaa palju kui oli Jeesus Kristusel jüngreid. Kahjuks mina sinna ei kuulu. Kõigile tuntud, teatud selgeltnägija Vanga oli üks nendest. Praegu elusolevatest suhtlejatest kõrgeima sfääriga ei saa keegi ega tohigi oma andmepanka avalikuks kuulutada.
Abi saan anda väga paljude probleemide korral. Peale minu raviseanssi tunneb patsient ennast hästi.
See on sümptomaatiline ravi. Tihtipeale saavad patsiendid ka terveks.
Täielikuks tervenemiseks on vaja, et patsient muudaks täielikult oma elustiili, mõtlemist, toitumist, usuks tervenemisse (tervendamisse) sedasorti ravimisse ka taevastesse jõududesse. Enamik tänapäeva inimeste haigusi on suuresti tingitud kiirest elutempost, ülekoormatusest , mürast, saastunud elukeskonnast, säilitusaineid täistopitud odavast toidust, ja muudest häirivatest kaasaegsetest tsivilisatsiooni „rõõmudest“.
Väidan et väga paljude haiguste esinemise korral on vajalik muuta oma elulaadi (erandjuhtudel) ka tõmbuda eraldatusse. Mis, kuidas seda mõista? Ei arvuteid, mobiiltelefone, ajalehti, televiisorit, raadiot, suhtlemist oma tutvusringkonnaga.
Rahvameditsiinist- sellel moel on sajandeid vahelduva eduga ravitud kõiki haigusi alates kõige lihtsamatest nohust köhast keerulisemateni nagu stress, depressioon, ka arenevaid võõrmoodustusi (vähki) on püütud ravida.

Mida arvata Eesti selgeltnägijate tegevusest?
Tavalisel lihtsal inimesel on tihtipeale raske mõista valitsevat olukorda, aru saada libekeelsetest sõnamängudest, ebakompetentsetest arstidest milliseid on umbes 10% ja nende diagnoosidest.
Viimases hädas ollakse valmis pöörduma ükskõik kelle poole, et saada oma probleemile abi. Kuniks on inimestel soov, tahtmine ja vajadus pöörduda oma tervisehädadega selgeltnägijate poole, siis arvan, et nad on vajalikud ja teretulnud.
Kes selgeltnägijatest- nõidadest on targem, tugevam, kõrgeim või ilusam jäägu abivajaja enda otsustada, valida.
Mina soovin teile tugevat tervist (eelkõige hoolitsege selle eest, et teil oleks tugev immuunsüsteem) siislähevad suure esinemissagedusega haigused teist kaarega mööda.
Sajanditetaguse vanasõna, et haigus tuleb hobustega ja läheb ära härgadega võib terve immuunsüsteemi korral ümbersõnastada asendades härjad hobustega (st haigus on kerge ja kiirelt mööduv).

Hillar Kohv

 

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 02:31
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783