horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Tervendajast ema ja selgelt­nägijast tütar: „Kõige rohkem muretsetakse armastuse ja raha pärast!”

Ema ja tütar Kristiina ja Maria Katariina Kuusing on mõlemad tervendajad, kes kasutavad teiste aitamiseks universumi energiat. Koostöö universumiga on nende igapäevaelu loomulik osa.

Maria näeb ette tulevikku, oskab seletada minevikus toimunud sündmuste põhjuseid ja oleviku olukorda, suhtleb vaimudemaailmaga, transformeerib energiaid ja aitab inimesi oma andega nii, et nad oleksid oma elus õnnelikud, rahul ja terved.
“Mina ei tee midagi muud, kui vahendan Universumi positiivset energiat. Töö inimestega pole üldse väsitav. See laeb mind ennastki. Olen peale seanssi ka ise väga rahulolev. Ma ei anna endast midagi. See kõik tuleb Universumist,” ütleb Maria Katariina.

Kolm põlvkonda maagiat
Ema Kristiina ütleb, et juba tema vanaema omas loodusrahvaste tarkusi. “Nagu paljudel meie põlvkonna inimestel, olid ka minu vanemad palju tööl ja meid vennaga hoidis ning kasvatas peamiselt vanaema. Kui vaadata indiaani kultuuri, siis just vanavanemad on need, kes annavad järeltulijatele edasi vajalikke oskusi ja elutarkusi.
Ma võiks väita, et minu vanaema oli just selline indiaani-vanaema, kes andis meile iga päev kaasa eluks vajalikke teadmisi, kindlasti polnud vanaema nõid või selgeltnägija, kuid maagiline naine kindlasti. Ta teadis, kuidas looduses asjad käivad ja mida tuleb järgida ning jälgida,” räägib Kristiina.
Kõik see õppimine käis justkui möödaminnes läbi mängu, läbi argipäevaste toimetuste, läbi suure armastuse ja kannatlikkuse. Vanaema süli oli maailma kõige turvalisem paik. Tänu temale õppis Kristiina juba lapsena tundma looduse ilu,- võlu ja- maagiat. Ta õppis tunnetama, et meie ümber on imed ja loodus eriliselt müstiline.
“Minu kõige suurem soov lapsena oli saada emaks. Ja nüüd juba samasuguseks vanaemaks nagu oli minu vanaema. Aga elu ei anna sulle kohe seda, milleks me arvame, et valmis oleme. Kõik tuleb meie jaoks õigel ja parimal ajal. Nii ka minul. Segased ja ebaõnnestunud suhted, eneseotsingud ja pettumused, kannapöörded töö vallas, maailmas rändamised – see on minu eelneva elu jada. Kõige selle keskel olen ikka uskunud ja tundnud, et kohe-kohe hakkab juhtuma midagi head. Ma olin nõus ainult suhtega, kus mõlemad tunnevad end hästi, vabalt ja õnnelikena. Ma ei suutnud lubada endale elu, kus ma pole õnnelik,” ütleb Kristiina.
“Mina ei näe nii nagu Maria, ma tunnetan energiaid. Maria anne on kaasasündinud tema isa poolt. Tänaseks teame, et tema vanaema ja tädi, kes elavad Türgis, on samuti nõiad. Kuigi jah, nemad seda nii ei nimeta.“

Nägijast tütar
Maria Katariina on ema poolt rahulikku eesti verd ja isa poolt keevalist türgi verd. Neiu tegeles juba päris pisikese tüdrukutirtsuna Universumi energiate juhtimisega. Loodus on talle alati heaks abiliseks olnud ja ta on alati teadnud ja tundnud end osakesena loodusest.
Maria Katariina mäletab, kuidas ta kolme-aastasena nõidus ukse ees tuult ja palus vihma. Ta ütleb, et on väga tänulik oma emale ja vanaemale, et nad kasvatasid teda just nii nagu nad kasvatasid, lastes tal olla tema ise. “ Kõigil lastel on universumiga ühendus ja infokanal avatud. See sulgub elu jooksul. Õnneks minu vanemad ei ole seda kanalit kinni tampinud,” on neiu tänulik.
Kristiina leiab, et tuleb aktsepteerida iga inimest sellisena nagu ta on. Nii oleks palju vähem tülisid, arusaamatusi, lahutusi, katkiseid hingi. Aktsepteerida, tähendab mõelda nii: hästi, see on tema tee ja tema arvamus vastavalt tema kogemustele.
“See ei pea kokku minema minu omaga ja selle pärast ei ole vaja tüli üles võtta. Jah, on ka olukordi, kus aktsepteerida pole võimalik ja siis lähevad inimesed lihtsalt igaüks oma teed,” selgitab naine oma elufilosoofiat.
Ta tunnistab, et tema elus on olnud palju müstilist. Tihti antakse märku, et ära hoida õnnetusi või valesid samme. Tänasel päeval pole enam imed tema elus müstika, vaid normaalne energiate kulgemine.
“Nüüd pole see enam müstika, et mind valmistati ette Nägijast lapsele emaks olemiseks. Lapsed vajavad kõik armastust ja toetust, laps kelle kanalid on suure universumi energiale avatud, vajab aga veel rohkem toetust ja mõistmist. Valmistati ette läbi kohtumise jaapanlannast naisega paar aastat enne mu tütre sündi,” räägib ta.

Enesearmastusest saab kõik alguse
Ema ja tütre poole pöörduvad inimesed väga erinevate murede ja probleemidega. Päevas käib Maria Katariina vastuvõtul tavaliselt 4-5 inimest, kiirematel aegadel ka kaheksa. Mõnikord teeb ta teraapiat ka Skype´i teel, kui inimene on kaugel või ei saa kohale tulla. Peamiselt ajendavad inimesi abi paluma ja oma elu muutma suhteprobleemid, raha, armastuse ja tervisega seotud mured. Abi küsitakse ka needuste ja poltergeistide vabastamiseks.
“Armastus ja raha on inimeste eludes number üks. Seejärel tuleb tervis ja soov vaimselt areneda. Peamine probleem ongi selles, et inimesed ei julge teha valikuid iseendast lähtudes. Nad kardavad eksida, süüdistavad end, ei armasta end ning jäävad emotsioonidesse kinni. See teebki nad haigeks ja õnnetuks,” selgitab tervendaja, et alles iseenese armastusest saab tervenemine alguse.“ Armastama tuleb õppida, alustades iseendast, siis kõik ülejäänu tuleb kaasa ja juba kogedki kõiksust.”
Kristiina juurde on aga sattunud inimesed, kelle elus on justkui seisak. Kinniolemise tunne, hirm tuleviku ees, hirm iseenda ees, hirm midagi muuta. “Võimetus armastada ja veel kurvem, armastust vastu võtta. Mina saan aidata eemaldada blokeeringud tšakratest ehk energiakeskustest, mis paiknevad meie kehas ja toetavad meid erinevates eluvaldkondades. Kogemuste, läbielamiste ja emotsioonidega me tõmbame endale peale blokeeringud. Seda teeme alateadlikult, et end kaitsta. Valu eest. Näiteks sulgeme oma hingekodu – südametšakra, ja me ei tunne enam puhast armumise tunnet. Või sulgeme oma kolmanda silma, et mitte näha probleeme, mida muutma peaks,” selgitab Kristiina.
Mõlema sõnul on igal inimesel oma imelised elud ja probleemidele tuleb ka seetõttu individuaalselt läheneda. Üht ja kindlat retsepti ei ole.

Hingele hea on loodus
Tervendajate sõnul on iga haigus või terviserike saanud alguse emotsioonist. “Erinevad emotsioonid peegelduvad meie kehadel. Isegi külmetus aktiivsel perioodil võib olla märguanne, et keha ütleb: tahan puhata. Universumis on kõik paika pandud. Kui laps juba sünnib puudega või haigena, siis see võib olla karma või siis on lapsevanemalt kandunud emotsioon. Samuti võib see olla selle lapshinge valik enne sündi, saada just selline kogemus. See on eelneval kokkuleppel tema emaga, kellele on samuti vaja läbi selle omad kogemused ja õppetunnid saada.
„Täpselt nii nagu meie leppisime hingekodus oma emaga kokku, et mina sünnin ja Näen, sina toetad mind ja kui suuremaks saan, siis aitame koos inimestel oma elu õnnelikumalt elada,” selgitab Maria. „ Ma näen, et inimene on ummikus, ta soovib muutust, aga ei tea, kust alustada… saadan ta ema juurde, kes aitab abivajaja uuele rõõmsamale teeotsale. Ja koos tunneme siis heameelt, kui inimese silmad taas säravad.
See, kui palju saab ära teha, oleneb juhtumist. Osadel saab vaid leevendada ja edasine on tema enda teha. Mõne puhul aga koostööd tehes saab energeetiliselt palju muuta. Elu muuta.”
Maria Katariina näeb maailma nii, et kõik on energia. Ka igapäevaselt kasutuses olev laud, tool ja arvuti on energia tihedamad vormid. Kõik toimub energia tasandil. Tema sõnul on hing igavene ja valib keha, mis on hinge maine väljund, et üldse eksisteerida ja midagi korda saata, midagi õppida, omandada õppetunde ja areneda. “Peale surma kogevad ja analüüsivad hinged elu läbi,” selgitab ta.
Ta on kindel, et see, mis meie ümber toimub, on meie enda loodud. Nii ka saatus on enda loodud. Ta leiab, et õnnelikult elamiseks on oluline hoida kõike, mis on ümber ja hoida iseennast eelkõige.
“Mina naudin looduses olemist, muusikat ja maalimist. Ma ei muretse tuleviku pärast, sest tean, et kõik on minu enda teha. Kui vaja, võtan ja muudan midagi. Väga-väga loodan, et inimesed lõpuks hakkavad loodust hindama ja austama ega raiu seda oksa, kus istume. Mõnikord on kurb vaadata. Loodus on see energia, millest oleme tulnud ja loodud. Selle pärast ei tohiks seda endast eemale tõugata. See on, nagu laps vihkaks ema.”

Gerli Tiitus

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Fernada kredit 14.09.2018 21:49
Laenu oma tegevuse taaselustamiseks Tere, Kas teil on rahalisi probleeme? Laen aitab teid aidata! Õnneks on lahendus kõigile. meie agentuur pakub laenu 5000 kuni 500 000 000 euro ulatuses koos 3% intressimääraga, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 30 aasta pikkune laen. ärge kartke kontakteeruda kontoriga lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahuloluks meie äri E-post: fernadagonsalo33@gmail.com