horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Tippmodell Sandra Ude kannab uhket tätoveeringut

Populaarse saatesarja "Eesti tippmodell" teise hooaja võitja Sandra Ude on 18-aastane ja 178 cm pikkune sihvakas kaunitar Tallinnast. Tragi tüdruk on varateismelisest saati õppimise kõrvalt­töötanud, tema hobiks on õmble­mine ja rätsepatöö.

Elu pärast "Eesti Tippmodelli". Millega praegu tegeled, kuidas kooliga lood on?
Hetkel tegelengi vaikselt modellitööga ja teen trenni.

Mis sind üldse ajendas "Eesti Tippmodelliks" kandideerima, mida lugesid oma tugevamateks külgedeks?
Kuna olen juba väiksest saati tahtnud modelliks saada, siis otsustasin ka sel hooajal kandideerida, kuna eelmisel aastal ei saatnud mind edu.
Muidugi julgustas mind ka mu ema, kes on mind kogu sellel teekonnal toetanud.
Minu tugevamateks külgedeks on kindlasti kiire arenemisvõime ning kui midagi väga tahan, siis teen selleks kõik, et see saavutada.

Miks sa eelmisel aastal saatesse ei pääsenud? Räägiti midagi "võltsist välimusest"...
Arvan, et jäin ise varju tänu oma mustadele juustele ja muule ebaloomulikule, mis mul toona oli. Eks see saigi saatesse saamisel saatuslikuks. Samas aga olen õnnelik, et esimesel aastal sisse ei saanud, kuna aasta hiljem olen iseloomult kindlasti tugevam ja küpsem ja sain sellest hea tõuke ja motivatsiooni oma välimuse loomulikumaks muutmisel.

Sel aastal viisid sa võidu. Kui kaugele võistluse algfaasis jõuda lootsid, keda lugesid oma suuri­mateks konkurentideks?
Alguses ma pigem lihtsalt lootsin mitte esimeste seas välja minna ja vähemalt kuue parima tüdruku sekka jõuda.
Hiljem aga, kui oli võistlusse jäänud neli tüdrukut, siis hakkasin juba oma reaalsesse võitu uskuma. Suuri­mad konkurendid olidki teised finalistid Kristine ja Monika. Selliste suurepäraste modellidega finaalis olla oli tõeline au ja veel enam nende kõrvalt saate võitjana välja tulla.
Esimesed emotsioonid pärast võitja väljakuulutamist olid lihtsalt meeletud. Seda tunnet ei anna sõnadesse panna, mis tunne oli peale seda rasket ja pikka perioodi võistlusest väljuda võitjana ja selliste imeliste auhindadega.

Su rindkerel märkab küllaltki suurt võtmekujulist tätoveeringut. Millal ja miks selle endale teha lasid?
Selle võtit kujutava tatoveeringu lasin endale teha umbes aasta tagasi. Põhjus selleks oli puhtalt see, et mulle väga meeldivad tätoveeringud ja olin juba pikka aega tahtnud ka endale midagi teha lasta.

Ja kas võistluse žürii sellest numbrit ei teinud? Teatavasti vähemalt paljudel missivõistlustel pole tätoveeringud üldse lubatud, tippmodelle see aga ei puuduta?
Kohtunikud muidugi ei olnud sellest väga vaimustatud, et mu rindkeret selline võti kaunistab, aga ise ma arvan, et see tätoveering ei sea mulle modellinduses takistusi, kuna seda saab ideaalselt meigiga ära varjata.

"Eesti Tippmodelli" kui terviku suurim kasutegur sinu jaoks?
Kindlasti on väga kasulikud kõik tutvused, mis olen tänu saatele juurde saanud. Kõige suurem kasutegur on kindlasti üks auhindadest-aastane leping Rootsi modelliagentuuriga Elite Model Management. See avab mulle kindlasti meeletult palju uksi.

Tagasivaates. Millised (foto)sessioonid kujunesid sulle kõige raskemaks ja vastumeelsemaks, millised taas pakkusid puhast naudingut?
Kõige raskem fotosessioon oli kindlasti vee-alune pildistamine. Sellist asja enam naljalt teha ei sooviks, sain ikka tõelise šoki sellest.
Kõige põnevam fotosessioon oli minu arvates madudega pildistamine, kuna see oli küll šokeeriv ja hirmus alguses, siis hiljem oleksin seda veel teinud. Sain sellest tõelise adrenaliinilaksu.

Kes on sinu eeskujud modellimaailmas, kui tähelepanelikult kõike seal toimuvat jälgid?
Minu eeskujudeks on kindlasti Cara Delevingne ning suurepärane Coco Rocha.Üldiselt ikka jälgin modellimaailmas toimuvat kui vaba aega on, kuid mitte nii palju, et teaksin kõike sellest.

Sina ja iludusvõistlused. Paar aastat tagasi võtsid osa Eesti Koolimissi võistlusest, jäid seal kolmandaks. Sul on ka Eesti Miss Bikiini tiitel. Millal sinust bikiinimiss sai ja mida need võistlused sinu jaoks tähendasid?
Minust sai bikiinimiss eelmise aasta suvel, kui toimus Eesti Iluduskuninganna konkurss. Kõik võistlused, kus olen osalenud, on andnud mulle kogemusi, julgust ning enesekindlust.

Kas on edaspidigi plaanis mõnel tähtsamal missivõistlustel kandideerida või jääd täiega modellinduse juurde?
Arvan, et jään ikka modellinduse juurde.

Su kireks on õmblemine ja rätsepatöö. Räägi sellest lähemalt...
Õmblemiskirg tekkis mul täiesti üleöö. Ühel ilusal päeval hakkasin lihtsalt katsetama kodus ema õmblusmasinaga ning kirg muudkui kasvas ja kasvas. Koolimissi võistlusel talendivoorus esitlesingi oma esimest pisikest kollektsiooni moešõuna.

Sarnasustest. Netikommentaatorid on sind võrrelnud näitleja Charlize Theroniga, ühel pildil oled aga küllaltki ühte nägu hoopis laulja Kim Wilde´iga.
Ise ei ole kunagi ennast näinud kellegi moodi olevat, aga väga huvitav oli lugeda, et olen nende imeliste naiste sarnane.

Sina ja mehed. Nii noor ja juba kaks pikemat suhet, kaks kallimat olnud?
Armastus ei küsi vanust.

Milline on ideaalmees sinu jaoks? Eesti mehe head ja vead.
Ideaalne näide sellest, milline on mu ideaalmees, ongi mu praegune kallim Siim-Sten Palm. Rohkem polegi vaja öelda.
Kuidas igapäevaselt oma välimuse eest hoolt kannad?
Teen trenni, magan piisavalt palju ning toitun tervislikult. See kõik hoiabki naise ilusana ning muidugi ka enesehügieen.

Suhe spordiga. Ning mis värk sul nende "lisakilodega" oli - saatest kuskil käis see läbi. Oled ju igati normis-vormis?
Kõik, mis saates öeldi, oli üsna õiglane. Tuleb natukene rohkem trenni teha ja need paar kilo maha saada, muud polegi.

Sinu kohta luges kusagilt veebiküljelt välja, et raamatuid sa ei loe, eelistad hoopis kollaseid naisteajakirju nagu "Kroonika" ja "Cosmopolitan". Miks nii?
Eks vanusega kaasnevad ka huvid. Kindlasti vanemas eas eelistan raamatuid ajakirjadele, kuid olen hetkel sellises vanuses, kus eelistan ajakirju, kust saab erinevaid nippe, teadmisi ja lugeda huvitavaid uudiseid.

Sõbrapäev on juba möödas, kuid rahvusvaheline naistepäev, 8. märts, alles ees. Kas see tähtpäev omab tänapäeva noore naise jaoks üldse mingit tähtsust, võid ootad sa sel päeval ikkagi näiteks kallimalt suuremat tähelepanu, kohustuslikku lillekimpu jne?
Eks see ikka mingil määral on oluline, kuna sel päeval on teadupärast tähelepanu naistel. Kohustuslikku lillekimpu ma ei oota, küll aga võiks mehed oma naiste päeva eriliseks teha kuidagi.

Kui tihti sind tänaval ära tuntakse, kas (liigne) tähelepanu häirib või pigem meeldib sulle?
Eks ikka tuntakse ära tänaval, aga mitte häirivalt palju. Pigem olen selline inimene, kes naudib tähelepanu ning kõike seda tuntust. No ja kellele ei meeldiks, kui väikesed fännid autogrammi küsima tulevad.

Kõigi muude tegemiste kõrvalt leiad sa aega ka autokooli jaoks. Kui vabalt sa ennast praegu autoroolis tunned, millal juhiload kätte antakse?
Käisin autokoolis ka suvel, enne saatesse minekut, aga paraku pidin pooleli jätma, kuna pääsesin saatesse. Nüüd kavatsen kindlasti lähiajal uuesti autokooli astuda ning korralikult lõpuni teha. Loodetavasti suvel saan juba oma armsa autoga ringi kimada!
Kuidas te, "tippmodellid", pärast saadet omavahel läbi saate? Suhtlete veel, kohtute mõnikord või praktiliselt enam kokku ei puutu?
Eks me ikka vahel harva suhtleme omavahel, aga igapäevast suhtlemist minul kellegagi ei ole.

Mida lähitulevik toob? Sinu visioon lähemast kahest-kolmest aastast?
Loodan head karjääri teha välismaal ning modellina väga edukas olla. Ootan juba kõiki neid uusi kogemusi ja huvitavaid tööotsi.

Ülo Külm

Täname Viimsi Vabaõhumuuseumit ilusa pildistamiskoha eest!

 

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
seo plugin 08.08.2017 23:30
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. <a href="http://www.SEORankingLinks.xyz">Seo Plugin</a> [url=http://www.SEORankingLinks.xyz]seo plugin[/url]
seo plugin 21.07.2017 05:50
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. <a href="http://www.ABCGURU.XYZ">Seo Plugin</a> seo plugin http://www.ABCGURU.XYZ