horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Topeltmiss Anžela Kotelevski: "Juba lapsepõlvest tegelen ma spordiga!"

Mitmete missitiitlitega pärjatud Anžela Kotelevski üritab olla positiivne ja inimesi aidata Vähi tähtkujus sündinud 19-aastane tartlanna on aktiivne noor naine, kes sel aastal edukalt sisenes ka iludusvõistluste maailma.

Praegu Tallinna Tehnikaülikoolis majanduse erialal õppiv, Fitlife spordiklubis käiv ja TTÜ Tantsutüdrukute koosseisu kuuluv Anžela esindab novembris Eestit kõrgetasemelisel rahvusvahelisel võistlusel "Miss Model Of The World", mis toimub Hiinas.
Enne Eesti Iluduskuninganna 2017 valimistel osalemist võitsid Miss Kevade auväärse tiitli. Räägi natuke lähemalt sellest iludusvõistlusest.
Minu jaoks oli Miss Kevad esimeseks iludusvõistluseks, milles osalesin. Sellest konkursist võttis osa üksteist tüdrukut. Seal oli viis vooru: tervitusvoor, sportlik voor, disainerkleitides väljatulemine, talendivoor ja õhtukleitides tulemine. Seetõttu selleks võistluseks ettevalmistumine kestis poolteist kuud.
Mitmeid kordi nädalas kohtusime, et harjutada väljatulekuid (erinevate voorude juures), osalesime heategevuses, tegime läbi kõrgemal tasemel väljaõppe näohoolduses, käisime sporditreeningutel ja meile räägiti, kuidas oleks õige oma juuste eest hoolt kanda.
Just nimelt tänu sellele võistlusele ja organisaatorite suhtumisele osavõtjatesse tekkis minus soov jätkata oma karjääri iludusvõistluste sfääris.

Kuidas sattusid Eesti Iluduskuninganna võistlustele, mis ajendas sind sellest osa võtma?
Iluduskuninganna konkursile kutsus mind selle organisaator Tiina Jantson, kes ise oli ka Miss Kevade žüriis. Ma nõustusin rõõmuga osa võtma.

Mida lugesid oma trumpideks teiste kandidaatide ees?
Ma leian, et minu põhitrumbiks Iluduskuninganna valimistel oli see, et ma juba varem olin osalenud ja võitnud Miss Kevade konkursil. See andis mulle nii enesekindlust kui ka kogemusi juurde.

Omandasid sellelt võistluselt koguni kaks kaalukat tiitlit, Miss Modell ja Miss Globe Estonia. Kumb neist sinu jaoks ikkagi tähtsam on?
Minu jaoks olid mõlemad tiitlid väga meeldivad, kuid Miss Globe´i oma on tähtsam, kuna see oli üks võistluse põhitiitlitest. Samas tuleb aga siia juurde lisada, et mõlemad tiitlid annavad mulle võimaluse osa võtta rahvusvahelistest iludusvõistlustest.

Kuidas sõbrad-tuttavad sinu edusse suhtusid, kas pärast pidutsesite kõvasti?
Minu sõbrad, sugulased ja tuttavad suhtusid väga positiivselt minu edusse, kõik õnnitlesid mind, toetasid mind ja rõõmustasid minu tulemuste üle ning koos minuga. Minu võitu, saavutusi konkursil, tähistasime restoranis.

Millisest iludusvõistlusest plaanid järgmisena osa võtta, kuidas selleks valmistud?
Järgmine iludusvõistlus, millest mind osa võtma kutsuti, toimub Hiinas. Selle nimetus on Miss Model Of The World. Tegemist on juba tunduvalt tõsisema võistlusega ja see nõuab väga korralikku, suurt ettevalmistust.
Selleks harjutan ma modellikõnnakut, käin spordisaalis, läbisin fotosessiooni konkursi jaoks, ostsin kleidid, harjutan oma "talenti" (tantsu) ja otsin erinevate voorude jaoks kostüüme.

Kuidas igapäevaselt oma välimuse eest hoolitsed, on sul mingid kindlad ilunipid?
Et minu nahk näeks hea välja, selleks pesen iga päev nägu piimaga ja kasutan niisutavaid kreeme. Samuti eelistan naturaalseid (näo)maske ja jälgin oma toitumist.

Kui tihti garderoobi sisu uuendad, millised riietusesemed endale viimati ostsid?
Ostan uusi asju siis, kui selleks kindel vajadus on või kui tahan oma tuju tõsta. Viimati ostsin endale kaks uhket kleiti, mida läheb vaja, mis kuluvad mulle ära (järgmisel) iludusvõistlusel.

Millised toonid sinu riietuses domineerivad, heledad või tumedad?
Minu garderoobis on ilmselt ikkagi rohkem heledates toonides asju. Mulle meeldib ilus ja stiilne riietus.

Sinu iseloomu positiivsed ja negatiivsed küljed.
Kõik sõbrad räägivad, et ma olen väga hea inimene. Ma ei ole kättemaksuhimuline ega pika vihaga, ei provotseeri inimestega konflikti ja püüan üldse konflikte vältida. Olen püüdlik ja hoolas, korralik, õrn ja ettenägelik.

Kolm kõige tähtsamat asja, mida vanemad on sulle õpetanud?
Oskus endale eesmärke seada ja nende poole püüelda, mitte karta vastu võtta tähtsaid, vastutusrikkaid otsuseid ja mitte peljata raskusi. Armastada ja olla armastatud.

Millised mehed sulle meeldivad, kas omal on juba kindel kavaler olemas?
Mulle meeldivad mehed, kes vastutavad oma tegude eest, tugevad, julged, elurõõmsad, hoolitsevad, heasüdamlikud, helded (igas mõttes, igas suhtes). Oma kallis noormees on mul olemas.

Kõige lahedam kompliment, mis sulle kunagi sinu kauni välimuse tõttu tehtud?
Minu jaoks kõige meeldivama komplimendi tegi üks iludusvõistluse organisaatoritest, naine, kes kirjutas mulle: "Anžela - sa oled superskaja! Sa pole kaunis mitte ainult väliselt, sa särad ka sisemiselt!"

Sinu kohta on öeldud, et oled maailmaparandaja. Selgita, milles see täpsemalt seisneb...
Enne Iluduskuninganna konkurssi fotografeeriti meie kõigi aurat ja minu aura näitas, et "ma elan läbi oma südame ja mina olen maailmaparandaja". Kõike südamest läbi lasta võib ainult siis, kui see on avatud, kuigi vahel on väga valus.
Ma üritan olla positiivne, inimesi aidata, rõõmu ja hoolitsust kinkida ning teha kõikvõimaliku endast sõltuva, et meie maailm oleks parem ja sõbralikum.

Elad ülikoolilinnas Tartus. Mida kodulinnast välisturistile räägiksid, mida esile tõstaksid?
Ma elan väga ilusas, puhtas ja hubases linnas, kus asuvad Põhja-Euroo­pa vanim ülikool, Raekoja plats, Toomemäe park, väga palju kirikuid ja muuseume.
Meie linn ei jäta kedagi ükskõikseks. On kohti, kus võib puhata, armuda linna ilusse, saada intellektuaalseid teadmisi. Igaüks leiab midagi vastavalt oma maitsele.
Ma armastan väga oma kodulinna.

Sina ja sport. Millised spordialad sulle pinget pakuvad, mida ise harrastad või harrastaksid?
Juba lapsepõlvest tegelen spordiga. Käisin võimlemises, balletis, tennises, tegelesin ballitantsudega.
Praegu kuulun TTÜ Tantsutüdrukute hulka, kuid samuti käin rühmatreeningutel ja jõusaalis Fitlife klubis.
Mulle meeldib väga sportida, see on minu elustiil!

Kas oled pigem koera- või kassiinimene? On sul kodus mõni lem- mikloom?
Ma olen tõeline koerainimene. Meil kodus elab suurepärane koerake - jaapani hin.
Ta on väga heasüdamlik ja truu, tervitab mind alati rõõmsalt, kui Tallinnast koju tulen.Mulle meeldib väga temaga jalutada.

Midas sügis(hooaeg) endaga kaasa toob?
Sügisel algab uus õppeaasta, samuti on Miss Kevade korraldajad kutsunud mind osa võtma mitmetest üritustest.
Novembris plaanin aga sõita iludusvõistlusele Hiinasse.

Kui tekib tahtmine korralikult pidu panna, siis kuidas ja kellega koos seda teed?
Küllaltki sageli kogume suurema seltskonna kokku, mulle meeldib olla sõprade ringis. Kui hakkan tähistama mõnda enda jaoks tähtsat päeva, siis kutsun oma sõbrad kokku ja muidugi ka oma kallima.

Lähema kahe-kolme aasta plaanid?
Minu jaoks kõige tähtsamaks on edukas ülikooli lõpetamine, saavutada modellinduses teatud edu ja osa võtta erinevatest ettevõtmistest, sealhulgas heategevuslikest.

Sinu jaoks kõige eksootilisem riik, mille külastamisest ammu unistad?
Ma olen Hiina kohta kuulnud räägitavat palju huvitavat, sellepärast külastaksin meeleldi seda maad.

Millised lilled sulle eriti rõõmu teevad, millal sulle viimati lilli kingiti?
Minu lemmiklilled on valged roosid. Mulle armas inimene kinkis neid just kaks päeva tagasi.

Ülo Külm Fotod: Aivar Pärtel

 

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 02:13
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783