horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Tutvumine seksikal saidil

Tutvumisportaalis võib saada kiiret seksi ja selle eest raha. Armastust ja sõprust kohtab harvem. Aga välistatud pole needki.

On reede õhtu. Viimased kuldsed sügisesed päikesekiired on Tallinna linnast kadunud. Pimedus võtab maad. Noored ja hingelt värsked suunduvad vanalinna lokaalidesse joobunud õnne otsima. Vanemad inimesed aga oma sooja kodu rüppe. On töönädala viimane päev ning ees ootavad kaks puhkehetki täis päeva.
Kuigi vanalinn ja kesklinn kihab ööelust ja peomelust, valitseb äärelinnas üldiselt kurjakuulutav vaikus. Sajad linlased istuvad kodus raalide taga ja otsivad seiklusi – seksi võõraga. Kell on tund enne südaööd.

Postkast ummistub 10 minutiga
Alustame eksperimendiga. Otsime välja juba nime poolest seksuaalse portaali Iha.ee ning alustame aliase profiili loomisega. Kasutajaks saamiseks tuleb täita ankeet, mis jääb kõigile külastajatele nähtavaks ning milles küsitakse välimuse, hobide ja seksuaalsuse kohta. Küsimusi on palju ning põhjalikuks vastamiseks kulub paarkümmend minutit. Meie „õnneotsijaks“ saab 41-aastane naine, kes on volüümikas ning otsib sõpru ning seiklusi. Otseselt seksile me oma profiilis ei rõhu ning koostame selle pigem tagasihoidliku.
Kell 23.20 võime lugeda kasutaja avatuks. Kuid, oh üllatust! Juba on postkast kiimlevate meeste kirjadega ummistatud.
Ei lähe kaua, kui soovitakse kuulda ka seiklusi otsiva naise häält. Teeme ka Skype ja ostame kõnekaardi ning lähebki suhtluseks.
Pakkumisi tuleb igasuguseid. Luban, et parima pakkumise valin välja ja kohtun reaalselt, mitte ainult virtuaalselt.

Margaret Tiitus

Jätkub ajakirjas...

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Argo 26.05.2018 22:26
Jah