horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Ühine panus maja­pidamis­se parandab seksi kvaliteeti

Teadlased on avastanud üllatava seose igapäevase tüütuvõitu olme ning mõnusa voodielu vahel.

Suhte alguses võimutseb kahe inimese vahel vastupandamatu kirg ning teise osapoole juures tunduvad kõik omadused justkui ideaalsed, ent ühel hetkel saabub rutiin. Iga kooselu teeb emotsionaalsel ja vaimsel tasandil arenguliselt läbi mitu erinevat etappi ning neid ühiselt läbides kasvavad inimesed tugevamaks ja õnnelikus suhtes ka lähedasemaks.
Teadlased on jõudnud järeldusele, et teatud nüansside alusel on võimalik välja uurida, kui suure tõenäosusega paar kokku jääb. Üheks kõige kummalisemaks avastuseks on majapidamistööde ja seksuaalse kire omavaheline seos. Nimelt väidavad eksperdid, et mida võrdsemalt mees ja naine kodus tehtavaid töid jagavad, seda parem on nende seksuaalne elu.
Kui vastutus on jagatud võrdselt, ei tunne kumbki osapool alateadlikult, et teda kavaldatakse üle ning õhus valitseb harmoonia. Olgu selleks toidu valmistamine, raha kulutamine, koristamine või ükspuha mis muu koduga seonduv kohustus - kui kõik on jagatud võrdselt, tunnevad mõlemad osapooled ennast õnnelikumalt.
Sellises suhtes on vähem tülisid, rohkem mõistmist, parem seks ja üleüldiselt on suhe tugevam ning seda nii emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil.

SaSa

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:39
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:24
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783