horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Üksik naine

Kas püsida abielus, mis on minetanud oma õnnelikud võlud? Või minna edasi ­püstipäi ja üksinda? Liisi tegi oma valiku, mida tema naabrinaised igal võimalusel halvustavad.

Nagu tavaliselt, istusid ka sel päeval suure kortermaja esisel põlispuudega haljastatud roheala pingil kaks stammkundet, kelle jaoks igasugune informatsioonivahetus ja keelepeks olid juba ammu elutähtsaks käibevahendiks saanud. Arutluse all olid nii lemmikseebikate tegelaste elukäik, pidevalt kasvavad liha- ja võihinnad kui ka naabrinaise uued saapad. Neist möödus kena sihvakas naine, jättes endast maha kalli parfüümi lõhnapilve. Tädikesed tervitasid viisakalt ja saatsid teda pika pilguga.
Pärast mõningast vaikust teatas üks neist ägeda sosinaga teisele kõrva sisse: „Sealt lähebki SEE, üksik naine, 43. korterist...“
Pinginaaber noogutas mõistvalt ja ta näole ilmus kurblik ilme – nagu oleks järele vaadanud haiget saanud ja abivajavale linnule.

Abielu on uhke staatus
Tundus, et tädikestel endil selles elus kõik sujub ja laabub. Neil mehed olemas, aga see vaeseke on üksik. Napsuviga nende kaasadel küll on, aga selleks nad ju mehed ongi. Ja ka selles pole midagi hirmsat, et juba ammu eraldi tubades magatakse – norskamine pole naljaasi. Pealegi on ka poeskäigud ja turult raskete kottide koju tassimine just naiste töö. Tuli ju samal ajal telekast jalgpalli MM ning selle vaatamine on meestele sama tähtis ja püha tegevus kui kirikuskäimine. Ja naistepäeval ei unusta nende mehed kunagi lilli kinkida! SEE vaeseke peab oma bukette aga ise koju tassima. Aga nemad pole üksikud. Nad on abielunaised... Mis sellest, et ühe mees nii suvel kui talvel võidunud sonimütsiga ringi käib ja teise muskulaarset higihaisu eritavas särgis isend ei suuda isegi kaine peaga täislauset kokku panna. Nad on abielunaised ja tunnevad SELLELE kogu hingest kaasa...
Ka 43. korteris elav Liisi oli kunagi abielus. Nende tutvumine oli romantiline esimesest hetkest peale, suhe arenes tormiliselt nagu Ladina-Ameerika telesarjades ja iga kohtumine jättis unustamatu mälestuse, mis sarnanes pigem muinasjutule kui reaalsusele.
Mees tõotas kogu maailma ilu ja rikkused ta jalge ette seada, teda kätel kanda ja hommikusööke voodis serveerida. Ta kinkis naisele igal kohtingul lilli, viis teatrisse, puistas üle komplimentide ja suudlustega. Liisi tundis end linnuna, kes hõljub kõrgel taevalaotuses aina kõrgemale ja kõrgemale ning see muinasjutt ei lõpe iial, ka peale abiellumist...

Ei tea miks, meenuvad ühed saapad...
Pole just harukordne, et meid tabab üsna tihti vajadus, soov ja eesmärk endale uhkeid asju lubada. Usume, et armastus mingite asjade vastu on just minu viis endale kuidagi tõestada, et kui ma suudan need asjad endale muretseda, olen järelikult neid asju ka väärt. Minul isiklikult oli see nii ühe paari kaunite saabastega, mida kord töölt tulles kauplusevitriinis märkasin. Võimatu oli neid mitte endale muretseda.
Uurisin müüjannalt põhjalikult, kuidas nende eest hoolitseda tuleb ja selle tulemusena sain koos ostuga kaasa hunniku hooldus- ja puhastusvahendeid ning harjakesi. Sain teada, et tuleb vältida pikki jalutuskäike mööda ebaühtlast pinda ega kanda neid vihmase ja porise ilmaga, mitte kunagi kuivatada neid radiaatoril ega lahtise tule lähedal ning puhastada suurima hoolikusega. Neid nõuandeid järgisin tervelt kuu aega.
Mõne aja pärast kippusid hooldusvahendid aga sootuks ununema. Mitte et ma poriste saabastega ringi oleksin käinud, aga järk-järgult hakkas spetsiaalne hooldus meelest minema. Juhtus ka nii, et mõnikord surusin märjaks saanud jalatsid kiiruga lihtsalt radiaatori alla.
Mu kallid jalanõud hakkasid peagi oma endist vormi ja läiget kaotama ega sarnanenud sugugi enam neile, mida olin vitriinis näinud ning nii väga ihaldanud... Kas mõistate, millest ma räägin?

Eliise Mäesalu

Jätkub ajakirjas...

3 kommentaari Lisa kommentaar
  
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 14:00
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 01:51
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783
eve eve 15.05.2018 10:50
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.