horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Üksildane öö ohvrikivil

Mis peab juhtuma, et petturist mehest lõplikult üle saada? Kadril on selle kohta nüüd oma ­kogemus.

Mobiiltelefoni helina peale sirutas Kadri automaatselt käe.
„Mul pole ju häält,“ jõudis ta vaid mõelda, kui adus, et oli kõne vastu võtnud.
„Tere, kallikene, kuidas sul läheb? Kas tahad tulen sinna või tuled äkki ise siia?“
See mehine tämber oli Kadril paar viimast aastat pannud liblikad kõhus lendama, ent kui ta taipas, et hingevalu hakkab lämmatama suhte helgeimaid emotsioone, astus ta sammu tagasi ja loobus. Loobus mehest, kellele meeldisid kõik maailma naised, ta ise ka nende seas.
„Naisukene, kas sa kuuled mind?“ kostis telefonist.
Kadri oleks tahtnud vastata, et jah kallis, nii hea, et sa helistasid ja küsida kaua peas kedranud küsimuse: „Ütle palun ausalt, kas sul on keegi teine?“ aga kurgust ei tulnud piiksugi. See oli väga kummaline viirus, sest hääl kadus ilma igasuguste külmetuse sümptomiteta. Sedasi tummana oli ta veetnud juba paar päeva ja isegi ohtra ingveriga keedetud tee ei andnud häält tagasi.

Intiimne tunne pole kadunud
„Kallikene, tahtsin sulle ainult öelda, et meie vahel on kõik korras. Ära mõtle oma peakesega igasuguseid asju välja. Mul ei ole ei kedagi teist ega kolmandat, rahune maha. Ootan sind siia, kullake.“
Vastus küsimusele tuli küsimatagi. Nende vahel oli ka varasemalt väga tugev energeetiline side olnud, ju see oli jätkusuutlik.
„Hea küll, ma tulen,“ pingutas Kadri tulutult oma häälepaelu.
„Tuut-tuut-tuut,“ andis telefon teada, et kõne on lõppenud.
„Kuulis ta seda üldse?“ oli Kadri kahtlev, aga kuna kutse tuli siiski Kaurilt, ei olnud tähtsustki, kas kuulis või mitte. Kuigi ta seda nii teistele kui endalegi hoogsalt eitas, polnud tunded mehe vastu kadunud. Aga mis tunded on Kauril? Ta nagu kaaluks ebateadlikult või heal juhul poolteadlikult, et kui palju üldse suudab Kadri proovile panna. Kui palju armastust temalt saada võiks ja kui palju peaks seejuures vastu andma.
Oli nädalavahetus, oli suvi. Ka tuju oli vaatamata alt vedanud häälele lahe. Oli ainult üks aga. Ta ei saanud kodust lahkuda enne, kui muru ümber maja on niidetud. Seda põhjusel, et enda masin oli lakanud töötamast ja naabritelt laenatu tuli tagastada. Paari tunni möödudes imestles Kadri oma kätetööd. Värskelt lõhnav muru tõstis ta emotsioonid taevasse. Töö kiirendamiseks oli ta eemaldanud niitjalt kogumiskasti. Ta nägi ise välja nagu rohutirts, ent enda korrastamine oli käkitegu, kuna Kadri oli sauna küdema pannud. Eeskätt selleks, et saada tagasi oma hääl, teiseks, et meenuks intiimsus, mil nad Kauriga koos olid. Kogu selle aja, mil ta muruniitjaga sõitis, koostas ta küsimusi ja oletas vastuseid, mida saada võiks. Ta adus, et kõik pole veel kaugeltki läbi.

Kiimas võõraste naiste järele
„Oot, mis oli viimane sõnum, mis talle saatsin?“ Seda tahtis Kadri kindlasti teada.
Nende lahkuminek oli olnud vastik. Kuna Kaur elas sel ajal Kadri juures, oleks naine eeldanud usalduse olemasolu. Juhtus aga nii, et iga kord, kui mees jäi paariks päevaks üksi, leidis Kadri tulles oma elamisest märke, mis viitasid võõrale naisterahvale. Mees aga naeris ta alati välja ja eitas kõike.
Viimasel korral ei hakanud Kadri midagi küsimagi, vaid palus Kauril võtta oma asjad ja lahkuda. Mees tegigi seda. Tal polnud midagi õigustada, kuna Kadri arvutis oli mees unustanud lahti oma facebooki konto ja seal oli selge kirjavahetus:
„Kuule tibin, nüüd telli kohe takso ja kima minu juurde!“
„Anna aadress, hüppan kohe riidesse ja tulen,“ oli vastus kelleltki Evelinilt.
„Ära midagi selga pane, viska ainult mantel peale! Saun köeb juba. Mul on sinuga igasugused nurjatud plaanid täna,“ oli kiimas mehelt korraldus ja sappa lisatud aadress. Kadri oma.
See oli väga alatu petmine. Eriti vastikuks tegi juhtum asja seetõttu, et eelneva kahe aasta jooksul oli Kaur ta säärastel puhkudel paranoiliseks diagnoosinud.
Oma telefoni salvestustest luges Kadri enda hüvastijättu:
„Sa tahad mõlemat! Et mina sind armastaks, ja et sina võiksid vallaliseks olemise häid külgi muretult edasi nautida. Sa kaotasid mu. Sa ei osanud hinnata seda, mis sul oli. Ikka ja jälle hakkad enamat tahtma. Järgmist vallutust, seiklust, lõbu, armumist, mida iganes. Ma ei ole vihane, ma olen lihtsalt tänulik, et sinusugusest isekast tüübist lahti sain.“
Kadri võdistas ebamugavustunnet peletades õlgu. Saunaskäigu võlu muutus pöördvõrdeliseks oodatuga.
Armastatud inimese kaotamine pole raketiteadus. Aga taasleidmine?

Naine nagu Punamütsike
Kauri kodu asus paarkümmend kilomeetrit linnast väljas. Kui Kadri maja oli uus ja uhke, siis mees elas vanaemalt päranduseks saadud ajahambast puretud majakeses. Ta oli seda jõudumööda kõpitsenud, ent armetu mulje jättis ehitis sellegipoolest. Kui Kaur paariks aastaks tema juurde elama kolis, olidki põhjuseks oma maja renoveerimistööd.
„Aga minul on aias Ohvrikivi!“ armastas mees uhkustada. Selline muinsuskaitse all olev paik seal tõepoolest oli. Ka Kadri oli käinud sellel kivil istumas ja ajaloolise plakati taustal pilte tegemas.
„Täitsa huvitav oleks näha küll, kuidas Kauri kodu nüüd uuena välja näeb,“ oli Kadri põnevil. Teades mehe saamatust söögitegemise alal, tegi ta kaasa virna pannkooke ja pistis kotti purgi moosi ja karbi riivjuustu. Kaurile meeldis süüa vaheldumisi nii soolaseid kui magusaid pannkooke.
„Ma olen nagu Punamütsike,“ ironiseeris Kadri end ja sättis minekule. Kell kiskus õhtusse.
„No küll ma oskan alles koperdada ja aega raisata,“ haaras siis telefoni, kuid loobus helistamisest. Häält ju polnud ja lihtsalt torusse pahisemine oleks Kauri segadusse ajanud.
Kuna bussidega liiklemiseks kuluks aega palju, tellis Kadri takso, tundes rõõmu, et seda kaasajal mobiilirakenduse abil kirjalikult teha saab – häält polnud tal ju endiselt.

Petetud printsessi pettumus
Ohvrikivi juures maksis ta arve ja lasi takso minema. Niitmata rohi selle ümber oli nii pikk, et ta ei söandanud sellest läbi end murda ja läks ringiga. Eemalt ei hakanud maja juures midagi uut silma, polnud ka ehitusmaterjale.
Kadri läks ja katsus välisust. See oli lukus. Auto järgi ta eeldas, et Kaur pidanuks kodus olema. Kaetud akende põhjal aimas, et mees ilmselt magab. Kadri kirus end, et oli takso minema saatnud ja vaevalt sel kellaajal bussid nii kõrvalisse kohta käivad. Varemalt oli veranda ukse võti olnud elektrikilbi peal. Upitades tänas ta õnne, et midagi polnud muutunud ning avas ukse. Üle kolakastide turnides pääses siis kööki ja võttis kingad jalast. Edasi toimus kõik, nagu näeks ta und.
Kardinatega pimendatud magamistoas oli sume küünlavalgus. Mängis ka vaikne muusika. Imelikul kombel polnud see õue kostnud. Vaatepilt, mis avanes, oli eeskätt koomiline. Laial voodil käpakil naine vaatas Kadrile otse silma. Silmside tekkis ka Kauriga, kes inertsist või ülbusest ajendatuna jätkas naise taga oma tegevust. Suguühet.
Mõlemad olid ihualasti ja eriti filmilikud olid naisterahva punased põsed. Hetke pärast märkas Kadri rohkem detaile. Kui naine end kogus ja istuvasse asendisse sättis, oli näha ta rasvunud lopsakust ja rippuvaid rindu.
Kadril oli vastik ja ühtlasi ka piinlik ja kukkus vabandama. Häält aga polnud. Ta muudkui üritas sõnu välja saada, ent tulutult. Kaur oli see, kes häält tegi:„Kust sina nüüd ette teatamata välja kargasid?“
Kadril polnud võimalik mainida, et mees ju ise kutsus. Ta taganes mehe hurjutuste saatel päästva ukseava poole. See muudkui lõugas:
„Mis sa nüüd arvad, et nii asjad käivadki, et kui Printsessil tuleb kepiisu, siis lendab kohale ja...“
* * *
Edasi Kadri ei kuulanud, vaid jooksis tulistjalu minema. Ka paljajalu, kuna kingi ta teele hämaras köögis ei jäänud.
Hingeldades Ohvrikivini jõudes jäi ta luurele. Korra käis Kaur teda uksel hõikamas, aga see oli vaid korra. Mobiililevi taluõues polnud, nagu polnud ka häält takso tellimiseks – sellega tuli leppida.
See öö möödus Kadril iseendasse vaadates. Kuna õues oli pime, tajus ta hästi, mis toimub tema hinges ja mida teeb tema süda. Kui varemalt kippusid mõtted minema ka tahtmatult Kaurile ja nende koosveedetud ajale, siis nüüd oli silma vikerkestadesse salvestunud lagunenud maja sisemuses nähtud vaatepilt. Kirsiks tordil naispartneri tulipunased põsed.
Kadri purskas südamest naerma ja kraamis kotis välja pannkoogid moosiga.

Lea Jaanimaa

5 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 12:43
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
Are you looking for Finance 18.01.2020 02:20
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for a money to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain loan for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a loan at affordable interest rate of 3%, Do you need this cash/loan for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via Email financialserviceoffer876@gmail.com Whats App +918929509036
Infos 31.12.2019 00:40
Laen 100% tagatud Neile, kes soovivad erakorralist laenu, pakun teile taskukohast intressimäära 3%. Kas paljud pangad on teid tagasi lükanud? Kas vajate kiiresti võlgade konsolideerimise rahastamist? Või vajate oma ettevõtte jaoks pala rahastamist. Seega oleme teie vajadustele parim lahendus. Helistage + WhatsApp: +32 460 21 16 01 E-post: infos.kredit700@gmail.com
annika 06.12.2019 12:42
laenupakkumine finantseerimist vajavatele eraisikutele Mikrofinantseerimise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul oleme välja töötanud teie individuaalsete vajaduste ja nõuete põhjaliku mõistmise. Oleme võtnud endale kohustuse kohelda oma kliente õiglaselt ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on kavandatud vastama teile selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivituseta. meie moto on aidata teid, klient, olenemata teie vajadustest.Me pakkuda laene vahemikus 1000–5 000 000 000 eurot. Taotlusi töödeldakse kohustuseta.  Pakume igat tüüpi laenudele kindla intressimääraga laene.    Kui olete meie teenusest huvitatud, palun Täitke taotleja vorm ja saatke see meile allolev e-posti aadress Teie täisnimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenusumma: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Sõlmige lepingud meiega e-posti teel: annikaebrink@gmail.com FINANTSKORPORTSIOONIS on meie peamine mure teie rahulolu.
annika 06.12.2019 12:41
laenupakkumine finantseerimist vajavatele eraisikutele Mikrofinantseerimise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul oleme välja töötanud teie individuaalsete vajaduste ja nõuete põhjaliku mõistmise. Oleme võtnud endale kohustuse kohelda oma kliente õiglaselt ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on kavandatud vastama teile selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivituseta. meie moto on aidata teid, klient, olenemata teie vajadustest.Me pakkuda laene vahemikus 1000–5 000 000 000 eurot. Taotlusi töödeldakse kohustuseta.  Pakume igat tüüpi laenudele kindla intressimääraga laene.    Kui olete meie teenusest huvitatud, palun Täitke taotleja vorm ja saatke see meile allolev e-posti aadress Teie täisnimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenusumma: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Sõlmige lepingud meiega e-posti teel: annikaebrink@gmail.com FINANTSKORPORTSIOONIS on meie peamine mure teie rahulolu.