horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Usaldusliku telefonikõne tulemus

Enne pulmi otsustab pruut oma armsama ­tolerantsi proovile panna. Oleks ta uneski ­osanud aimata, mida see enesega kaasa toob...

"Erik, kas sa tõesti tahad, et su Indra enne pulmi igavleks? See poleks õiglane!"
"Ja mida sa siis minult ootad?"
"Et sa meie plaanidele vastu ei puikleks!"
"Jumala pärast mitte, aga mida te kavatsete?"
„Ei midagi erilist, lihtsalt väike tüdrukuteõhtu, mille korraldame tulevase pruudi auks,. Ta tuleb ju väärikalt tanu alla saata. Pärast pulmi on kõik hoopis teistmoodi ja...“ selgitasin, ise veidi segaduses olles.
Hoolimata sellest, et tundsin oma parima sõbranna poissi juba mitu aastat, ei suutnud ma end tema juuresolekul ikka veel vabalt tunda. Ta loomuses oli minu jaoks midagi hirmuäratavat ja meeli kammitsevat.

Peigmees seina taga
"Ah see pidu! No laske käia!"
"Oleks ju tore talle üllatus teha. Me korraldaksime kõike teie kodus... Ja just siin ongi meil sinu abi vaja. Peaksid Indra peale tööd kusagile välja viima – kas kinno või kohvikusse, et anda meile aega kõike ette valmistada. Ja siis tood oma kalli kaasa koju ning ööbid ise mõne sõbra juures. Kas oleme kokku leppinud?"
„Milles küsimus?! Pidutsege terviseks, lõbutsege! Ma ei sega teid. Sulgun magamistuppa ja vaatan omaette telekat,“ teatas Erik ükskõikse häälega. Sain aru, et ta polnud mu jutust mõhkugi taibanud.
„Kuule, Erik! See pole see! Mis tüdrukuteõhtu see on, kui peigmees seina taga istub?!“ ütlesin veidi ägestudes.
„Huvitav miks?“ küsis Erik ja heitis mulle kahtlustava pilgu. „Ega te ometi kavatse meie koju mõnd musklites stripparit kutsuda?“
„Mida sa veel välja ei mõtle?!“ õhkasin, kuid olin samas talle sisimas tänulik suurepärase idee eest. „Sellest tuleb tavaline ja banaalne naisteõhtu klaasikese veiniga.“

Haiglaselt armukade
Erikule tundus meie idee mitte eriti meeldivat. Kuigi me tüdrukutega juba ette teadsime teadsime, et see ei saa kerge olema – Indra kallim oli tuntud oma ägeda ja haiglaselt armukadeda loomu poolest. Kui meie sõbranna temaga kohtuma hakkas, ta praktiliselt ei käinudki enam meie ühistel koosviibimistel. Istus kohe peale tööd autosse ja sõitis otsejoones koju. Vahel harva, kui Indra meiega kohvikusse sattus, pidi ta pidevalt Eriku kontrollkõnedele vastama ja hiljem kodus üksikasjaliku aruande esitama, kus ja kellega ta aega veetis. Püüdsime Indrale vihjata, et tema poiss-sõber on liiga võimukas ja armukade, kuid tema vaid naeris meie märkuste üle. Sõbranna väitis, et ta tähendab Erikule väga palju ja ta kallim lihtsalt hoolib temast.
Mul kulus tubli pool tundi, et Erikult meie tüdrukutepeo läbiviimiseks nõusolek saada.
„Olgu,“ andis peigmees lõpuks alla. „Teie tahtmine sündigu!“

Varjamatult vihane
„Raske juhus!“ kommenteeris Maris, meie kolmas sõbranna. „Kas tema meelest hakkame siin mingit ohjeldamatut orgiat korraldama?!“
„Loomulikult mitte orgiat,“ vastasin salapäraselt naeratades. „Aga peame andma endast parima, et Indral oleks täna õhtul väga lõbus, nagu pruudile kohane.“
Rääkisin Marisele üksikasjalikult oma plaanist. Ta pidi suurest üllatusest peaaegu toolilt kukkuma. Sõbranna lihtsalt ei suutnud uskuda, et meil selline avantüür kavas on.
„Tuuli, aga kust me selle strippari välja võlume?!“ küsis ta põnevil olles.
„See pole mingi probleem!“ vastasin enesekindla häälega kiirelt.
Nädala pärast olid meil kõik ettevalmistused ühel pool. Sisseostud eksklusiivsest erootikapoest tehtud, kena ülespumbatud torsoga strippar leitud. Summa, mis selle kõige eest välja käia tuli, polnud sugugi väike, aga olime sõbranna pulmadeks pisut kõrvale pannud. Pidu võis alata!
Oleksite te vaid Indra näoilmet näinud, kui ta kell kaheksa õhtul koos Erikuga nende korterisse astus ja meid oma kodunt eest leidis! Tormasime teda kallistama ja Indra rõõmul polnud piire. Ju ta vist igatses oma sõbrannade järele – me polnud pikka aega üksteist näinud.
Erik piidles meie rõõmustamist see-eest eemalt ja täiesti varjamatult vihase näoga. Ta laskis pilgu rutakalt kõigist toanurkadest üle käia, kuid midagi tema poolt taunitavat või laiduväärset korterist leidmata, seadis mees end lõpuks lahkuma. Olles juba ukselävel, jõudis ta veel vihaselt üle õla turtsatada: „Loodetavasti pole mul homme meie naabrite ees vaja piinlikkust tunda!“

Professionaalne noormees
Valasime martiini pokaalidesse, panime muusika mängima ja asusime kingitusi avama. Indra kilkas vaimustusest, kui ta erootilist pesu, feromoonidega parfüümi ja pehme roosa kunstkarusnahaga kaetud käeraudu nägi. Ta lubas neid kõiki oma pulmaööl katsetama hakata. Kogu kingituste avamise tseremoonia toimus Eriku pidevate telefonikõnede saatel. Tulevane abikaasa tüütas meid oma helistamisega täpselt iga tunni aja möödudes...
...Kui keskööl uksekell helises, olime juba korralikult vindised. Esialgu oli Indra segaduses ja ei teadnud, kuhu pilku pöörata. Alles siis, kui me strippari tantsule huilates kaasa elama hakkasime, tõstis ka tema silmad.
Poiss oli tõeline oma ala meister. Ta lähenes aeglaselt puusi hööritades meie piinlikkust tundvale pruudile ja hakkas talle väljakutsuvalt tantsima. Indra sai oma kohmetusest üle, hüppas püsti ja tantsis ennastunustavalt strippariga kaasa.
„See on küll jäädvustamist väärt,“ sosistasin Marisele kõrva ja hakkasin oma telefoniga pildistama. Mul õnnestus nii mõnigi pikantne kaader tabada...
Kui strippar oma programmi lõpetas ja lahkunud oli, võtsime tüdrukutega taas diivanil istet, et üle hulga aja täie mõnuga lobiseda ja martiinit nautida...

Provokatiivne telefonikõne
„Kuulge, tüdrukud, kui Erik kas või mõnda neist fotodest nägema juhtuks, peaks meie kallis sõbranna küll oma pruutkleidiga hüvasti jätma!“ puhkes Maris fotosid üle vaadates naerma.
„Seda kindlasti! Ta on paganama armukade!“ lisasin öeldule vürtsi.
„Aga mulle tundub, et te lihtsalt kadestate mind!“ turtsatas meie pruudikene.
Ohoo! Paistab, et Indra on tõesti purjus, kui selliste mõtteavaldusega esineb.
"Indra, mida siin kadestada on?"
"Seda, et ta valis minu! Mitte teid!"
"Ära sa märgi! Äkki siis kontrollime, kellel meist õigus on? Saadame talle ühe neist fotodest ja vaatame, mis ta selle peale ütleb!"
Marise ettepanek tundus ahvatleva ja väljakutsuvana, kuigi minu jaoks näis see veidi hullumeelsena. Indra aga itsitas kõht kõveras, nagu oleks saatan ise temasse pugenud või mine sa tea... Äkki oli ka tema oma valikus kahtlema hakanud?
"Foto?! Foto on tühi-tähi! Me teeme hoopis midagi muud!"
Ta palus meil suu kinni hoida, pani muusika kinni ja lülitas telefoni valjuhääldi režiimile. Seejärel valis ta oma peigmehe numbri. Kell oli kolm öösel. Erik ei vastanud kohe, aga mõne aja pärast kuulsime ta unist häält:
"Kallis, kas sinuga on kõik korras?"
"Ma pean sulle midagi rääkima..." sosistas Indra summutatud häälega.
"Kas kohe praegu? Hommikuni ei kannata oodata?"
"Ei kannata. Ma... ma tegin midagi kohutavat ja pean sulle kõik ära rääkima, et saaksid mulle andeks anda."
"Jumal küll! Indra, millest sa räägid?"
"Täna öösel ma... petsin sind!"

Mehe ootamatu vastus
Indra kattis kiiresti oma suu käega, et mitte ohjeldamatult naerma turtsatada.
"Sõbrannad tellisid mulle tüdrukutepeo üllatusena strippari ja ise lahkusid. Ma jõin vist temaga liiga palju martiinit ja... kaotasin pea."
Me hoidsime vastuse ootuses hinge kinni... Aga seda, mida me mõne hetke möödudes kuulsime, poleks küll osanud oodata.
"Ah soo, või nii!!!" mühatas Erik. "No mis siis ikka, sellisel juhul peaksid ka sina üht-teist teadma. Kas sa Anetti mäletad? Seda, kellega koos ma kuu aega tagasi ühe tähtsa projekti kallal töötasin? Sellega oli siis nii, et kui me öötundidel koos tööd tegime, siis ka lõõgastusime korralikult tema kabinetis. Ja nii kogu nädala, iga päev. Kas tunned end nüüd hästi?! Ühte asja pean sulle siis veel ütlema. Kui sa sel suvel ema külastama sõitsid, korraldasin ma kodus peo. Ja üks su sõbrannadest võttis mu rajalt maha..."

Kohutav rumalus
"Lõpeta ära, idioot!" röögatasin, sest ei suutnud sellist jubedust enam vaikides kuulata. "See Indra jutt oli kõigest nali! Ta pole midagi valesti teinud!"
Pärast neid sõnu valitses toas vaikus, oli kuulda vaid Indra nuuksumist.
"Indra, kallis," pomises hirmunud Erik. "Ka mina tegin nalja! Mõtlesin selle kõik välja, et sulle kätte maksta..."
Aga Indra ei kuulanud teda lõpuni, vaid lülitas lihtsalt telefoni välja.
"Ma teadsin... Sain ju aru, et pole võimalik kuni hommikuni mingit projekti koostada," ohkas meie sõbranna meeleheites olles.
Erik ilmus koju tunni aja pärast. Me otsustasime, et on parem nad Indraga omavahele jätta.
Järgmisel päeval ärkasin jubeda pohmelli ja kohutavate südametunnistuspiinadega. Miks ma ei peatanud Indrat, kui ta Erikule helistama hakkas?!
Nende pulmad jäidki pidamata. Indra ei suutnud oma endist peigmeest enam uskuda. Ta lahkus Eriku juurest ja nüüd oleme sõbrannaga korterikaaslased.
Ma arvan, et meie tüdrukuteõhtu oli kohutav rumalus. Ehk oleks olnud parem, kui meil seda plaani üldse pähegi polekski tulnud...

Eliise Mäesalu

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 13:16
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....