horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Vaikimine murrab südameid

Vanemate peidetud saladused võivad välja tulla just siis, kui nendega saab kõige rohkem haiget teha, kogesid teineteisesse armunud mees ja nooruke külaneiu.

Leegid. Võimsad ja särisevad leegid. Nagu kulupõletamise leegid, mis üha võimsamaid mõõtmeid võtavad, tekitades tunde nagu kogu maailm põleks.
Just selline kululeekide pilt maalis ennast Mirdi silme ette, kui ta ihuüksinda õhtuhämaras jõeääres istus ja kive vette loopis.
Mirdil oli juba aastaid komme jalutada päeva lõpus kodu lähistel asuva jõe äärde, noppida pihk kive täis ja loopida neid vette. Nii saatis negatiivse ja surnud energia, millega ta nädala jooksul kokku puutunud oli, jõkke. Ja see toimis.
See toimis sedavõrd hästi, et mõnikord, kui noor pruunisilmne brünett naine ei jõudnud nädalaid veega kõnelema, hakkas tal halb ja elu kiskus kiiva. Positiivse loomuga Mirt ei sallinud intriige ja inimesi kes neid alalõpmata sepitsesid ning teiste elu elasid. Tahes-tahatmata tekkis selliseid indiviide heatahtliku naise ümber üha enam ning Mirdile tundus nagu toituksid need tegelased tema energiast, eluenergiast, elades tema elu. Just see tunne pani noort naist tihtilugu tundma tühjaks pigistatud sidrunina, ja see tunne ei olnud mitte hea.

Kas hirmutav võõras...?
„Isa, palun anna andeks, et ma pole ammu Sinuga suhelnud! Isa, ma teen seda alati esimesel võimalusel! Isa, ma armastan...“ suhtles Mirt järjekordselt jõeveega, või isaga, kui kellegi madal hääletoon tema vestlusesse sekkus.
„Mis sundis küla kõige kaunima neiu usku pöörama?“ muigas äsja vangimajast vabanenud, vana kooli tattoodest kubisev neljakümnendates eluaastates mees, kes oli oma grusiinist isa poolt pärinud tõmmu naha ja kongnina. Mees, keda kartis ja põlgas kogu ümbruskond, sest ta olla kunagi süüdistuse saanud asula ninamehe alaealise tütre vägistamises. Tegelikult kahtlesid paljud kas selle üldse tõepõhi all on, aga igasugune positsioon ju maksab ning antud juhul sai määravaks ninamehe positsioon. Väidetavalt olla ninamehe alaealine tütar, kes vahetult peale intsidenti kuueteistaastaseks saanud, meest ise provotseerinud, temaga intiimselt flirtinud ja ise mehele kaissu roninud. Kahjuks juhtus see kõik ninamehe kodus, ninamees tabas neid otse teolt, ning pikad vanglaaastad terendasid Grigorile, keda rahvasuu hellitavalt Grišaks kutsus. Ninamees ei suutnud leppida juba sellega kui mõni mees ta tütrega, ilma tema loata, suhelda julges.
Griša, nagu ka kogu asula rahvas ei teadnud, et Mirdi pärisisa ei olnudki mees, kes tüdrukut juba sünnist saati kasvatas, kes hukkus rekkaõnnetuses enne kui Mirt päevavalgust nägi. Mirdi ema ei elanud Mirdi isaga koos.
„Täitsa isa suust kukkunud!“ väitsid kõik inimesed, nähes Mirti oma kasuisaga koos, kellegi neil tõesti oli hämmastav sarnasus. Ja Mirt kandis ka kasuisa perekonnanime.
„Õige mehe olen endale valinud! Õige isa oskasin Mirdile valida,“ muigas Mirdi ema Kerilin, kes oli küll tütrega suur sõber, aga mõne minevikuvarju jättis siiski enda teada. Nagu me kõik.

Või hoopis hingesugulane?
„Hmm, ma pole mingi usklik!“ kähvas Mirt, kelle süda tagus Grišat nähes kordi kiiremini. Mehe ilmumine ehmatas teda sedavõrd, et ta oleks äärepealt kaldalt vette kukkunud.
„Ära karda, tüdruk! Ära karda! Ma ei teeks kärbselegi liiga, veel vähem sinusugusele kenale piigale. Ära karda... Anna mulle andeks, kui ma sind ehmatasin ja eksiarvamusega lagedale tulin. Anna mulle tõesti andeks,“ läks Griša süda härdaks, ta pööras kannalt ringi ja hakkas edasi liikuma.
„Oota! Pole midagi juhtunudki! Pole mul sulle midagi andeks anda. Istu. Tule istu minu kõrvale. Räägime. Ja tead, ma pole kunagi ühtegi külajuttu uskunud. Mitte kunagi!“ tundis Mirt, et Grišal on süda õige koha peal.
Aeg möödus. Peaaegu igal õhtul kohtusid Mirt ja Griša samal ajal, samas kohas. Nad armusid. Kuigi kasuisa armastas Mirti nagu oma lihast tütart, tundis Mirt ikkagi oma bioloogilisest isast puudust. Talle meenus tihti tõde „veri on paksem kui vesi“ ja hing valutas peale seda tõdemust. Pole üldse ime, et Mirt isa-vanusesse mehesse armus, sest ta tundis siiski isaarmastusest puudust ja otsis seda vanemates meestes. Just sellesse jõkke oli visatud tema bioloogilise isa tuhk ning Mirt ei käinud mitte kunagi selles jões ujumas. Mitte kunagi. Ta käis selle jõe ääres vaid isaga suhtlemas ja temalt abi palumas, armastust ja mõistmist otsimas. Mirt kujutles, kuidas isa kõik tema loobitud murekivid kinni püüab ja jõemutta matab. Nii saigi naine muredest priiks.

Ema ootamatu karje...
Kui Mirt ja Griša olid pikalt oma platoonilist suhet vaka all hoidnud, tabas ühel õhtul kurikeelne ja pahatahtlik Mirdi naabrinaine, kes asulas jutte kokku ketras ja palju omalt poolt juurde lisas, noori lahkumissuudlust suudlemas.
Mirdi ema, kelle kõrvu ka järjekordne külajutt jõudis, seedis seda vaikselt, süda murest tulvil, kuid ta ei läinud tütart noomima, vaid ootas, et armas Mirt tuleb ise talle sellest pajatama. Aga vaikus, mis on tingitud õela inimese külajutust, hakkab seespidiselt sööma ka kõige tugevamat inimest.
Nii muutus Kerilin iga päevaga närvilisemaks, mida märkas ka ta abikaasa, kuid ei teinud asjast suurt numbrit. „Naised,“ muigas ta habemesse. Siis ühel õhtul see juhtus.
Mirdi kasuisa putitas garaažis autot ja ema küpsetas köögis kaneelipirukaid, kui Mirt ja Griša käsikäes Mirdi kodu uksest sisse astusid.
„Tere, mina olen Grigori, hüüdnimega Griša. Kas ma võin teie tütre kätt paluda?“oli peigmees väga viisakas.
Kerilin keeras enda näo noorte poole ja karjatas „Eiii! Mitte mingil juhul! Eiii! See ei ole võimalik! Eii!“

... ja veel ootamatum ülestunnistus
„Ema, mis sul viga on? Usud ka neid külajutte? Ma olen sinus pettunud!“oli Mirt ema käitumisest suures segaduses, arvates, et ema rõhub Griša halvale mainele ja käitub sellepärast nii ettearvamatult, kuigi ise oli ta alati tütrele õpetanud, et tähtis ei ole inimese vanus, positsioon ega rahanumber, kui armastus nagu tulvavesi peale tuleb.
„Mis siin toimub? Mis kisa see on?“ jõudis kasuisa garaažist tuppa.
„Ma, ma palusin teie tütre kätt, aga...“ püüdis Griša selgitada.
„No ja mis sest nüüd nii hullu on?“ esitas mees küsimuse oma paanikas abikaasale. „Vanusevahe ei ole ju ometi määrav!“ õigustas kasuisa noorte otsust, mille peale Mirt suunurka muige manas.
„Ainult üle minu laiba!“ oli Kerilin endiselt hüsteerias.
„Aga, ema...“ üritas Mirt midagi selgitama hakata, kuid see tal ei õnnestunud.
„Ei mingeid agasid! Ma ei luba sul abielluda su oma bioloogilise onuga, ja jutul lõpp!“ Majja sigines vaikus. Noorte silmad kõnelesid „jumal tänatud, et meie suhe veel voodini ei jõudnud“ keeles, kuid nende südamed olid närbunud. Tuli leida eliksiir, mis turgutaks taas elule.

Margit Peterson

10 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 13:56
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 14:06
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
Fernada kredit 14.09.2018 18:02
Tere, proua, isikud: Eesti, Sloveenia, Vene, Inglise, Sloveenia ja kõikjal maailmas; me oleme "Golden Financial Investment Group", kes otsib tõsiseid partnereid Me tahame teha koostööd kasumlike projektiarendajatega või igaüks, kes vajab laenu oma tegevuse taaskäivitamiseks või laenu, millega me töötame läbipaistval viisil oma projekti rahastamiseks. Suurune laen € 5000 kuni € 500 miljonit kellelegi võimalik jälgida tingimuste ja tagasimaksmise intressiga 3% aastas koos tagastamise tähtaeg 1 aasta kuni 30 aastat cellons prêt.nous Teie vastuse 24h / 24h vastamiseks saadaolev summa teie rahulolu saamiseks võtke ühendust meie burrea kaudu (E-post: fernadagonsalo33@gmail.com)
Fernada kredit 14.09.2018 17:59
Laen ja kiire investeering Tere, proua, isikud: Eesti, Sloveenia, Vene, Inglise, Sloveenia ja kõikjal maailmas; me oleme "Golden Financial Investment Group", kes otsib tõsiseid partnereid Me tahame teha koostööd kasumlike projektiarendajatega või igaüks, kes vajab laenu oma tegevuse taaskäivitamiseks või laenu, millega me töötame läbipaistval viisil oma projekti rahastamiseks. Suurune laen € 5000 kuni € 500 miljonit kellelegi võimalik jälgida tingimuste ja tagasimaksmise intressiga 3% aastas koos tagastamise tähtaeg 1 aasta kuni 30 aastat cellons prêt.nous Teie vastuse 24h / 24h vastamiseks saadaolev summa teie rahulolu saamiseks võtke ühendust meie burrea kaudu (E-post: fernadagonsalo33@gmail.com)
Fernada kredit 14.09.2018 17:55
Offre de prêt plus 24 heures Vous cherchez un prêt rapidement? soit: pouvez-vous revitaliser vos activités financières? Rénovation de l'intérieur de l'appartement; maison; le bâtiment? Louer? Acheter une voiture? Crédit pour le mariage? Règlement de la dette? Pour réaliser le projet? Ou pour d'autres raisons, etc. emballage de prêt entre les individus, à qui nous sommes à votre disposition un prêt de 5000 euros à 500 millions d'euros en termes très simples, le taux de 3%, avec une période de remboursement d'un an, c'est un prêt pendant 30 ans. Nous effectuons également des investissements et des prêts entre tous les types de personnes. offre des crédits à court, moyen et long terme. Pour plus d'informations, contactez-nous directement à l'adresse qui correspond à votre réponse 24h / 24h en réponse à votre satisfaction E-mail: fernadagonsalo33@gmail.com
therese 31.08.2018 16:57
tõsine tasuta laenupakkumine Hea õhtul, söör, kui olete aus ja tõsine inimene, naudite minu pakkumist. Kui ma seda ütlesin, teavitan teid sellest, et annan laene vahemikus 1000 kuni 2500000 eurot, siis palun ütle mulle, kui palju soovite laenata ja kui palju aastaid soovite laenu teha. südamlikult E-post: grubertherese121@gmail.com
therese 31.08.2018 16:56
tõsine tasuta laenupakkumine Hea õhtul, söör, kui olete aus ja tõsine inimene, naudite minu pakkumist. Kui ma seda ütlesin, teavitan teid sellest, et annan laene vahemikus 1000 kuni 2500000 eurot, siis palun ütle mulle, kui palju soovite laenata ja kui palju aastaid soovite laenu teha. südamlikult E-post: grubertherese121@gmail.com
therese 31.08.2018 16:55
tõsine tasuta laenupakkumine Hea õhtul, söör, kui olete aus ja tõsine inimene, naudite minu pakkumist. Kui ma seda ütlesin, teavitan teid sellest, et annan laene vahemikus 1000 kuni 2500000 eurot, siis palun ütle mulle, kui palju soovite laenata ja kui palju aastaid soovite laenu teha. südamlikult E-post: grubertherese121@gmail.com
eve eve 26.08.2018 20:54
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.
eve eve 26.08.2018 20:53
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.