horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Valge maagia sõi Katrin Siska elujõudu vähemaks

Katrin Siska on naine nagu kaleidoskoop – ninjatüdruku sarm on põimunud õigusalaste teadmistega, asjaliku poliitikukülje kõrval paistab silma märkimisväärne intuitsioon ning terviseteadmisi on säraval daamil nii palju, et jätkub teistelegi jagada.

Kas usute saatusesse ning seda, et see meid juhib ning milline on olnud teie arvates teie enda saatus siiani?
Mina usun, et igaühe kohta meist on enne sündi kirjutatud üks lugu. See lugu rullub lahti päeval, mil sünnime ja kestab täpselt niikaua ja sedaviisi nagu seal kirjas. Igaühele antakse selles elus täpselt nii raske koorem, kui ta kanda jaksab ning igaüks meist peab selles elus olulisi õppetunde saama ja tegusid korda saatma. Minu enda saatus on olnud siiani parajalt põnev, ootamatu ja tempokas – nagu ameerika mägedel. Olen tänulik kõigi inimeste ja kogemuste eest. Mis ei tapa, teeb tugevamaks!

Kas teie senises elus on juhtunud midagi saatuslikku ning võite öelda, et see või teine asi juhtus ainult tänu sellele, et saatus juhtis või tahtis nii?
Jah, on olnud väga raskeid hetki, halbu üllatusi või pahatahtlikke inimesi, mis on kokkuvõttes mind õpetanud ja viinud elus hoopis edasi, elu paremaks muutnud.

Kas te selgeltnägijatesse usute ning ehk olete ka ise käinud mõne ennustaja juures?
Selgeltnägija juurde jõudnud ei ole, kuid usun selgeltnägijate võimetesse. Mõnel inimesel on selleks kõvasti annet, teisel mitte.

Mida teile ennustatud on ning kas see on ka täppi läinud?
Isiklikke ennustusi mulle tehtud pole. Ja ma ei taha ka, sest usun, et kõike on võimalik siin elus ise luua ja kümme korda ümber mängida. Olen vaadanud ja lugenud Kirsti Timmeri ja Nõid Nastja ennustusi aastaks ette, mis alati 100% täppi ei lähe, kuid mida on alati põnev jälgida. Eriti just edukad ja vähem­edukad kuupäevad tööprojektide ja reisimise osas.

Ehk olete ka enda juures avastanud selgeltnägemise võimed ning mismoodi või kuidas need väljendunud on?
Jah, tõesti kaheksa aastat tagasi tegelesin selle teemaga õhinal. Läbisin isegi selgeltnägemise esimese taseme kursuse, mille viimasel päeval kirjeldasin selgelt võhivõõra kõrvalistuja pulmapäeva – olin ise ka šokeeritud tulemuse täpsusest! Kodus küsisin nõu kaartidelt ja ruunidelt ning mul olid luukerepeadega võimsad kristallid. Kuni ühel hetkel sain aru, et see pole minu jaoks. Tundsin, kuidas valge maagia minult elujõudu vähemaks võttis, viisin kõik asjad kodust minema ning tegin sellega lõpparve.

Kuidas teil ettenägemise ja ennetega lood on, kas vahel on mõne asja puhul olnud mingi tunnetus või enne ning kas olete sellega seoses ka mingit plaanitud asja muutnud?
Täna kuulan oma intuitsiooni, mis ütleb ette, kas teha kellegagi koostööd või mitte ja milliseid samme üldse ette võtta oma elus käesoleval ajahetkel. Ma usun, et oluline on alati elus edasi liikuda ja mitte karta millegi lõppu, sest iga lõpp on jällegi millegi uue algus.

Kas teil on ka mõni selline saladus, millest te kunagi teistele ei räägi?
Muidu see ju poleks saladus.

Ehk on ka mõni selline saladus, mida siiani pole teilt küsitud, aga nüüd võite sellest rääkida?
Hea küsimus! Ei ole.

Millised on teie plaanid lähemal ajal?
Kutsuda inimesi üles suhkru-, gluteeni- ja piimavabale toitumisele ning paastumisele. Suhkur, gluteen, piimatooted ja ülesöömine põhjustavad kõikvõimalikke haigusi nagu näiteks akne, diabeet, unetus ja vähk. Paastuda võiks korra kuus ühel päeval 24h jutti, juues ainult toasooja vett ning lahjat rohelist teed. Päevane paast teeb kogu organismile positiivse restardi ja võidab pealetikkuva haiguse, lisaks põletab liigset rasva ning tapab vähirakud, kui kellelgi need salaja organismi tekkinud on. Vähk on võimeline tekkima ühe-kahe kuuga, mistõttu on oluline pidevalt enda eest hoolt kanda. Mina teen igapäevaselt intervall-paastu, ehk et õhtul peale kella seitset enam ei söö ja hommikusöök on kell üheksa. Olen 14 tundi söömata iga päev, et organism saaks puhata ja puhastuda. Kõigil, kellel soov minuga samas tervisliku toitumise rütmis kulgeda, tulge veebruarist minu sotsiaalmeedia kanalile instagramis @katrin.siska või facebookis (Katrin Siska) maitsvaid retsepte, väljakutseid ja nõuandeid järele proovima.

Milline näeb välja üks teie tavaline päev?
Hommik algab alati HIIT või pilatese trenniga, seejärel vaaritan kõigile hommikuks putru, rohelist teed ja salatit. Laps läheb kooli, mina jalutan koeraga metsatiiru ja asun kodukontoris tööle. Tegelen graafilise disainerina raamatute kaanekujundusega ning asun taas koka rolli ja valmistan endale ja mehele maitsva lõuna.
Seejärel töötan tervisliku toitumise teemaliste e-raamatute, väljakutsete ning blogipostituste loomisega, koostöödele vastamisega ja teen lõpetuseks väikese meditatsiooni.
Õhtul valmistan kõigile taaskord midagi head õhtusöögiks, jalutame koeraga, näeme sõpru, teen joogat, täiendan end online kursusega, planeerin järgmise päeva ja vaatan mehega head filmi, juues kõrvale lahjat rohelist teed.

Kuidas ja millal loodi ansambel Vanilla Ninja ning mis välisriikides te esinenud olete?
Vanilla Ninja sai loodud 2002. aastal ja vahemikus 2003-2009 esinesime lisaks Saksamaale ka Austrias, Šveitsis, Poolas, Tšiilis, Ukrainas ja Iraagis.

Milline laul sai suureks hitiks, mida nõuti igal kontserdil?
Eestis olid selleks Cool Vibes ja Club Kung-Fu muidugi.

Kes laule põhiliselt kirjutas?
David Brandes.

Kirjeldage palun mõnd pöörasemat kontserti.
Etteaste Kiievis 2005. aasta Eurovisioonil oli omajagu pöörane! Juba Ukraina ise oli omaette hullumeelne vaatamisväärsus ja eks meil oli seal palju seiklusi ka – meie kitarrist kukkus lavalt alla vahetult ennem sõud, jäime 40-korruselises pilvelõhkujas imepisikesse lifti suure seltskonnaga viieks minutiks lõksu, tantsisime end Eurovisiooni afterpartydel nädala jooksul jalutuks ja mida kõike veel…

Milline on olnud fänni poolt kõige lahedam kingitus?
Ameerika auto makett, mille kapotil minu pilt. See on mul siiani alles nagu ka kõik muud asjad. Eks kõik kingitused on olnud väga lahedad – fotoraamatud kontsertidelt, karikad ja isegi mänguasjad, millega mu poeg hiljem palju mänginud on.

Kas Vanilla Ninja käib ka praegu koos ja annate kontserte?
Ei. Kõigil on omad tegemised.

Kas mõni laulja on olnud teile ka eeskujuks või fännate ise kedagi?
Jah, olin kunagi suur Michael Jacksoni, Madonna ja Guano Apesi fänn. Imetlesin juba väiksena nende erilist ja võimsat oskust laval särada, kaasahaaravat muusikat ning tahtsin ka ise kunagi suurel maailmalaval esineda. Õnneks on see unistus nüüdseks mitmekordselt täidetud.

Milliseid ameteid olete oma senise elu jooksul pidanud?
No siit tuleb küll väga pikk loetelu. Lihtsam oleks võib-olla küsida, mida ma ei ole teinud. Olen päikesemärgilt Ambur ja Amburid tahavad koguaeg midagi uut avastada, juurde õppida, korda saata. Kooliajal tegelesin modellindusega ja suvevaheajal olin ettekandja kallis restoranis. Peale keskkooli Vanilla Ninjas klahvpillimängija. Ülikooli lõpetasin juura erialal. Õppisin fotograafiks ja kokakunsti ning avaldasin tervislike retseptidega raamatu. Töötasin mitmes saates telesaatejuhina ja kirjutasin saadetele tunnusmuusika. Astusin üles ürituste juhina. Tegin Access Barsi teraapiaid. Seejärel olin 5 aastat poliitikas, mille jooksul kaks aastat Edgar Savisaare nõunik ja Tallinna meelelahutusürituste korraldaja ning kolm aastat kultuurikeskuse Lindakivi direktor.
Viimastel aastatel töötasin välja uusi brände, mida tootsime Hiinas ja müüsime üle terve maailma – selleks otstarbeks juhtisin rahvusvahelist meeskonda, koostasin lepinguid, korraldasin tootmist ja transporti, pildistasin ja filmisin tooteid, lõin kodulehti, korraldasin reklaami ja inspektsiooni. Väga mahukas ja tiheda graafikuga töö.
Praegu olen tagasi tervisliku eluviisi ja toitumise projektide juures, et oleks rohkem aega iseenda ja pere jaoks ning aidata inimestel saavutada suurepärane vorm, nooruslik välimus ja pikk eluiga.

Kas teil on ka mõni unistus, mille täitumist ootate?
Jah, on! Kui täitub, siis ütlen. Aga olen tänulik, et juba siiani on mu elus täitunud meeletult palju unistusi, nagu näiteks minu kõige armsam elukaaslane, meie imeline poeg, meie armastavad ning kokkuhoidvad perekonnad, meie vahvad sõbrad ja toredad naabrid. Ja muidugi kõik loomad minu elus on võrratud, nendeta oleks elu kordades igavam.

Milline on olnud siian kõige naljakam või pöörasem seik?
Meie suusareis oli täis üllatusi – kord kallas vihma, kord sadas lörtsi, lõpuks tuli imeline päike. Sõidame siis rõõmsalt päikese paistel tõstukiga üles, naudime ilusat ilma ja naerame, et „Näe, täna nii palju oskamatuid mäele sattunud, veerevad nagu jalutud kalad piki mäge alla üksteise järel kõik, haha!”
Aga niipea, kui ise mäele jõudsime, saime sama jäist liumäge tunda ja lasime nagu jalutud kalad külg ees mäest alla. Peale seda polnud kellelgi enam väga naljatuju.

Hillar Kohv Fotod: Erakogu, Aivar Pärtel

6 kommentaari Lisa kommentaar
  
Doctor David mike 29.03.2022 10:24
I Selle eesmärk on teavitada üldsust tervest mehest või naisest ja 100% tõsiselt neerude müümisel või ostmisel. Peaksite kiiresti võtke ühendust Nathan Kidney siirdamise haiglaga. Nagu meil on palju patsiendid, kes on siin neeru siirdamiseks, Kas otsite võimalus oma neer raha eest raha eest maha müüa finantsrikke tõttu ja me pakume teile ühe teie neeru eest 600 000,00 USD. Minu nimi on dr David Mike, ma olen Nathan Kidney nefroloog SIIRDAMISHAIGLA. Meie haigla on spetsialiseerunud neerudele Kirurgia/siirdamine ja muu elundiravi, tegeleme ka kokkuostuga ja neerude siirdamine elava ja terve doonoriga.Oleme asub UAS-is, Indias.Nigeerias, Araabia Ühendemiraatides, Türgis, Prantsusmaal. Kui olete huvitatud ühe oma neeru müügist või ostmisest, palun võtke meiega ühendust WhatsAppi kaudu: +13235159517 või e-posti teel: doctormikedavid907@gmail.com Pange tähele: olge siiras ja aus see on teiste inimeste elude päästmine. palun vastu võetud. Parimate soovidega... Kiire vastus
Doctor David mike 29.03.2022 10:23
I Selle eesmärk on teavitada üldsust tervest mehest või naisest ja 100% tõsiselt neerude müümisel või ostmisel. Peaksite kiiresti võtke ühendust Nathan Kidney siirdamise haiglaga. Nagu meil on palju patsiendid, kes on siin neeru siirdamiseks, Kas otsite võimalus oma neer raha eest raha eest maha müüa finantsrikke tõttu ja me pakume teile ühe teie neeru eest 600 000,00 USD. Minu nimi on dr David Mike, ma olen Nathan Kidney nefroloog SIIRDAMISHAIGLA. Meie haigla on spetsialiseerunud neerudele Kirurgia/siirdamine ja muu elundiravi, tegeleme ka kokkuostuga ja neerude siirdamine elava ja terve doonoriga.Oleme asub UAS-is, Indias.Nigeerias, Araabia Ühendemiraatides, Türgis, Prantsusmaal. Kui olete huvitatud ühe oma neeru müügist või ostmisest, palun võtke meiega ühendust WhatsAppi kaudu: +13235159517 või e-posti teel: doctormikedavid907@gmail.com Pange tähele: olge siiras ja aus see on teiste inimeste elude päästmine. palun vastu võetud. Parimate soovidega... Kiire vastus
Doctor David mike 29.03.2022 10:23
I Selle eesmärk on teavitada üldsust tervest mehest või naisest ja 100% tõsiselt neerude müümisel või ostmisel. Peaksite kiiresti võtke ühendust Nathan Kidney siirdamise haiglaga. Nagu meil on palju patsiendid, kes on siin neeru siirdamiseks, Kas otsite võimalus oma neer raha eest raha eest maha müüa finantsrikke tõttu ja me pakume teile ühe teie neeru eest 600 000,00 USD. Minu nimi on dr David Mike, ma olen Nathan Kidney nefroloog SIIRDAMISHAIGLA. Meie haigla on spetsialiseerunud neerudele Kirurgia/siirdamine ja muu elundiravi, tegeleme ka kokkuostuga ja neerude siirdamine elava ja terve doonoriga.Oleme asub UAS-is, Indias.Nigeerias, Araabia Ühendemiraatides, Türgis, Prantsusmaal. Kui olete huvitatud ühe oma neeru müügist või ostmisest, palun võtke meiega ühendust WhatsAppi kaudu: +13235159517 või e-posti teel: doctormikedavid907@gmail.com Pange tähele: olge siiras ja aus see on teiste inimeste elude päästmine. palun vastu võetud. Parimate soovidega... Kiire vastus
Doctor David mike 29.03.2022 09:19
I Selle eesmärk on teavitada üldsust tervest mehest või naisest ja 100% tõsiselt neerude müümisel või ostmisel. Peaksite kiiresti võtke ühendust Nathan Kidney siirdamise haiglaga. Nagu meil on palju patsiendid, kes on siin neeru siirdamiseks, Kas otsite võimalus oma neer raha eest raha eest maha müüa finantsrikke tõttu ja me pakume teile ühe teie neeru eest 600 000,00 USD. Minu nimi on dr David Mike, ma olen Nathan Kidney nefroloog SIIRDAMISHAIGLA. Meie haigla on spetsialiseerunud neerudele Kirurgia/siirdamine ja muu elundiravi, tegeleme ka kokkuostuga ja neerude siirdamine elava ja terve doonoriga.Oleme asub UAS-is, Indias.Nigeerias, Araabia Ühendemiraatides, Türgis, Prantsusmaal. Kui olete huvitatud ühe oma neeru müügist või ostmisest, palun võtke meiega ühendust WhatsAppi kaudu: +13235159517 või e-posti teel: doctormikedavid907@gmail.com Pange tähele: olge siiras ja aus see on teiste inimeste elude päästmine. palun vastu võetud. Parimate soovidega... Kiire vastus
Doctor David mike 29.03.2022 09:18
I Selle eesmärk on teavitada üldsust tervest mehest või naisest ja 100% tõsiselt neerude müümisel või ostmisel. Peaksite kiiresti võtke ühendust Nathan Kidney siirdamise haiglaga. Nagu meil on palju patsiendid, kes on siin neeru siirdamiseks, Kas otsite võimalus oma neer raha eest raha eest maha müüa finantsrikke tõttu ja me pakume teile ühe teie neeru eest 600 000,00 USD. Minu nimi on dr David Mike, ma olen Nathan Kidney nefroloog SIIRDAMISHAIGLA. Meie haigla on spetsialiseerunud neerudele Kirurgia/siirdamine ja muu elundiravi, tegeleme ka kokkuostuga ja neerude siirdamine elava ja terve doonoriga.Oleme asub UAS-is, Indias.Nigeerias, Araabia Ühendemiraatides, Türgis, Prantsusmaal. Kui olete huvitatud ühe oma neeru müügist või ostmisest, palun võtke meiega ühendust WhatsAppi kaudu: +13235159517 või e-posti teel: doctormikedavid907@gmail.com Pange tähele: olge siiras ja aus see on teiste inimeste elude päästmine. palun vastu võetud. Parimate soovidega... Kiire vastus
Doctor David mike 29.03.2022 09:17
I Selle eesmärk on teavitada üldsust tervest mehest või naisest ja 100% tõsiselt neerude müümisel või ostmisel. Peaksite kiiresti võtke ühendust Nathan Kidney siirdamise haiglaga. Nagu meil on palju patsiendid, kes on siin neeru siirdamiseks, Kas otsite võimalus oma neer raha eest raha eest maha müüa finantsrikke tõttu ja me pakume teile ühe teie neeru eest 600 000,00 USD. Minu nimi on dr David Mike, ma olen Nathan Kidney nefroloog SIIRDAMISHAIGLA. Meie haigla on spetsialiseerunud neerudele Kirurgia/siirdamine ja muu elundiravi, tegeleme ka kokkuostuga ja neerude siirdamine elava ja terve doonoriga.Oleme asub UAS-is, Indias.Nigeerias, Araabia Ühendemiraatides, Türgis, Prantsusmaal. Kui olete huvitatud ühe oma neeru müügist või ostmisest, palun võtke meiega ühendust WhatsAppi kaudu: +13235159517 või e-posti teel: doctormikedavid907@gmail.com Pange tähele: olge siiras ja aus see on teiste inimeste elude päästmine. palun vastu võetud. Parimate soovidega... Kiire vastus