horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Värvitest

Erinevatele inimestele meeldivad erinevad värvid. Värvidel on oma tähendus.

Punane on kuumade, tulise loomuga ja äärmustesse kalduvate inimeste lemmikvärv. Punase värvi lembelised on võimelised nii kirglikult armastama kui ka pimesi vihkama, nii tigedusest purskuma kui ka headusest õhkama. Kui nad ei saavuta edu, siis enamasti kannatamatuse pärast. Sageli on nad minakesksed.
Roosa värvi valivad enamasti need, kellele meeldib punane, kuid mitte enese seljas. Nad on mõõdukamad ja alalhoidlikumad.
Oranži värvi eelistajad kalduvad sageli kompromissidele, on harva võimelised väljendama oma arutlusi selgelt. Nad tunnevad end hästi tugevamate isikute varjus. Nad on tihtipeale üksikud. Ainult mõnikord õnnestub neil leida sama malbet ja tagasihoidlikku partnerit nagu nad ise on.
Kollast värvi peetakse intellektuaalide ja idealistide värviks. Nad armastavad kogu maailma ja kõiki inimesi, muretsevad harva konkreetsete asjade või oma lähedaste pärast. Neid segab otsustusvõimetus ja argus; ebaõnne puhul taanduvad nad kohe. Paljud ülemäära tundelised inimesed eelistavad kollast värvi.
Roheline värv meeldib arukatele inimestele, kes valdavad hästi teistega kooselamise rasket kunsti. Nad ei armasta skandaale, kahtlusi, juhututvusi. Niisugune inimene on ideaalne elukaaslane.
Türkiissinist eelistavad seesmiselt tundlikud, väliselt kinnised inimesed, kes suhetes teistega on enamasti tagasihoidlikud. Külmad, mõnikord veidi koketsed, kuid kahtlemata taktitundelised.
Sinine värv meeldib egoistlikele inimestele, kes suhetes lähedastega ei mõista tagasi hoida oma raevu. Ja siiski ei paista need inimesed üleolevatena, ehkki neil on oma käitumisele alati õigustus. Nad on visad oma püstitatud eesmärkide täitmisel ja ootavad kannatlikult edu.
Hall on maailmamärulist eemaldumise ja hingetarkuse sümbol. Halli eelistavad suurte kogemustega isiksused. Hall väljendab rahuldust, oskust süüvida nähtuste olemusse ning illusioonivabasse ellu.
Lilla on salapärane, punasest sügavam ja sinisest soojem; köidab ilu ja luksuse armastajaid. Lillat eelistavad inimesed on peenetundelised, otsivad, ei kannata midagi keskpärast. See on ka müstikute värv.
Pruun on enesekindlate, tervete, tugevate inimeste värv, kellel piisab ka andekust ja vaimukust. Nad saavutavad palju, kuid sammhaaval. Neil on tugevasti arenenud võlatunne, nendele võib usaldada saladusi. Tihti on nad jonnakad ja järeleandmatud.
Must värv väljendab tundlikku elegantsi. Enamasti meeldib väga viisakatele, teisi austavatele ja tugevatele isiksustele.

SaSa

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
Kairi 01.11.2018 14:50
Kuhu jäi valge värv?
james evans 01.08.2018 01:37
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783