horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Würffel, "Beats & Bubbles", Würffel

Würffel on eesti elektro-popansambel, mis alustas tegutsemist kahe aasta eest. Lühikese albumiga saidki nad kenasti ja kärmelt hakkama samal 2014. aastal.

Trio täispikk debüütalbum "Beats & Bubbles" ilmus tegelikult küll juba päris jupp aega tagasi, eelmise aasta kevadel. See jäi siis eelarvamuste tõttu fikseerimata, kuid kerkis nüüd kahel põhjusel uuesti tähelepanu orbiiti.
Nimelt kodumaise muusikaelu ühel tähtsaimal sündmusel, Eesti Muusikaauhinnad 2016, figureeris Würffel koguni kahes kategoorias, Aasta Popalbum ja Aasta Debüütalbum, nominentide seas. Kuna konkurents seal oli päris kõva, siis võitu nad siiski kummaski neist ei saanud.
Ning nüüd äsja panustas Würffel ka lauluvõistlusel Eesti laul 2016. Iseenesest tubli saavutus seegi, et välja sõeluti nad kahekümne parima hulka. Poolfinaalis kukuti kahjuks konkurentsist välja, sest nende uuem lugu "I´m Facing North" lihtsalt ei läinud rahvale eriti peale. Tegelikult arusaadav, kuna Würffelil on ette näidata terve ports kordades paremaid lugusid.
Sellest saab selgelt sotti just sedasama, "Beats & Bubbles" albumit kuulates.
Kuigi Würffeli põhijõududeks paistavad olevat trummar ja klahvpillimängija Kaspar Kalluste ning klahvpillimängija Tarvi Kull, üllatab tegelikult kõige rohkem just nende suurepärane solist Rosanna Lints. Ausalt öeldes ei kujutanud ettegi, et Superstaarisaatest võrsunud nooruke Rosanna niivõrd särada võiks!
Lugu "Coffee" lõi laineid mujalgi Baltikumis. Näiteks saavutas Leedu raadio FM99 edetabelis koguni esikoha. "Dance, Dance" on vormitud videovormi, vähemalt Eesti kohta täiesti profilt teostatud klipp.
"Shake It Out" on äärmiselt lummava toimega, paugupealt käimatõmbav superlugu, olgu siis lihtsalt omaette kuulamiseks või tantsuks.
Väga atraktiivne "All The Radars" - milline mõnus meloodia ja rütm, pluss fantastiline vokaaliga mängimine sinna kõige juurde - paneb otsustava punkti.

Hinne: 7/10

Ülo Külm

0 kommentaari Lisa kommentaar