horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Zayn, "Icarus Falls" RCA

Zayn Malik, artistinimega lihtsalt Zayn, on Bradfordist pärit inglise laulja, laulukirjutaja, modell ja näitleja. Perfektsionist on tema kohta sageli tunnustavalt öeldud ja näib, et see peab küllaltki hästi ka paika.

Tegev on ta aastast 2010, mil algselt kandideeris Suurbritannias populaarses saatesarjas The X Factor. Sooloartistina ta seal küll tegelikult põrus, kuid naases kohe areenile hiljem megaedu nautinud poistebändi One Direction ridades. Ilmselt jäi talle aga antud bändki oma paljude ideede teostamiseks kitsaks ning aastal 2015 ta lahkus sealt.
Zayn sõlmis seejärel soololepingu võimsa plaadifirmaga RCA ja tema debüütsooloalbumit "Mind Of Mine" (2016) saatis lausa uskumatu edu. Pluss sellelt väljarebitud singlit "Pillowtalk". Täpsustades, esimese Suurbritannia artistina suutis ta võimsalt debüteerida, tõustes esikohale nii albumi kui ka singliga, seda kodumaal ja USA-s!
Pole siis midagi imestada, et Zaynile on sülle pudenenud terve hulk väärikaid muusikaauhindu, sealhulgas American Music Award, Billboard Music Award ning MTV Video Music Award.
Eelmise aasta detsembris lasi praeguseks 26-aastane Zayn välja oma teise stuudioalbumi. Sellest leiab kokku koguni kakskümmend seitse lugu, muusikat jagub peaaegu poolteise tunni jagu. Plaat on ehtne meloodiarikas popalbum..
"Icarus Falls" paistab silma eelkõige äärmiselt ühtlase taseme poolest, võiks öelda koguni nii, et praktiliselt ainumatki nii öelda täitelugu siit ei leia.
Singlitena on väljastatud kuus neist: "Let Me", "Entertainer", "Sour Diesel", "Too Much", "Fingers" ja "No Candle No Light".
Esmaste kuulamisringide järel peaksin albumi absoluutseteks tipphetkedeks siiski mitte neid "ametliku rõhuasetusega" üksiklugusid, vaid hoopis armsakoelist "Tonight", mõnusalt hoogsamat "There You Are" ja headest aastatest pajatavat "Good Years".
Külalisesinejatena teevad Zayni plaadil kaasa kaks tõesti nimekat tegijat. Nicki Minaj loos "No Candle No Light" ja Timbaland loos "Too Much".
Mis muide puutub "Icarus Falls" Jaapani väljaandesse, siis nagu arvata oli, hellitatakse "tõusva päikese maa" poisse-tüdrukuid, mehi-naisi igal juhul. Seekord küll vaid kahe lisalooga. Mõlemad on koostööd, üks ekstraklassi Austraalia lauljanna Siaga, teine PartyNextDooriga.

Hinne: 7/10

Ülo Külm

0 kommentaari Lisa kommentaar